Уран на IC і перспективи атак з повітря. Травень-червень 2023

Астрологія і довкола неї. І те, що не увійшло до попередніх розділів
Аватар користувача
Андрій
Site Admin
Повідомлень: 112
З нами з: 14 березня 2023, 15:39
Звідки: Київ
Has thanked: 76 times
Been thanked: 65 times
Контактна інформація:

idea Уран на IC і перспективи атак з повітря. Травень-червень 2023

Ви вже знаєте моє ставлення до мунданних астрологічних прогнозів (тема Когда закончится война? в розділі Астромікс), але мій скепсис не означає відсутності інтересу до теми.

Отже, травень 2023.
Масовані і майже безперервні повітряні атаки на Київ – найзахищеніше з повітря на сьогодні українське місто.
Хоча офіційні українські речники й говорять, що метою обстрілів є психологічний тиск на цивільне населення, мені така версія видається малоймовірною. Витратити стільки десятків мільйонів доларів заради збільшення продажів заспокійливих київськими аптеками – занадто хитра схема.
Очевидно, що йде гра з нашими силами ППО – відкриття вразливостей системи + її виснаження.
russian-attack.jpg
(на картинці Ту-96 з вісьмома ракетами Х-101)

Астрологічне спостереження:
Саме у травні транзитний Уран підійшов до IC карти України. Уран пов’язаний з різноманітними потрясіннями (підручники з мунданної астрології пишуть, що і з потрясіннями в буквальному сенсі – землетруси). Також Уран є одним із сигнифікаторів неба як такого (згідно традиційної міфології). IC – основи, земля, народ, безпека. Існує немало спостережень, що підтверджують підвищену «подієвість» в періоди транзитів Урана по кутах карти (тут я цілком погоджуюсь).

Потрясіння з неба пробиває проломи в основній на сьогодні системі нашої безпеки – ППО. До речі, в офіційну версію весь цей символізм теж вписується – радикальне порушення почуття безпеки у цивільних (киянам вже почало подобатися спати вночі, але не так сталося, як гадалося).

Можливо, в нашому контексті має значення також, що в момент першої найрезонанснішої атаки 8 травня Венера якраз перейшла в Рак (знак Десцендента карти України), а Сонце з Ураном близько першої ночі стояли на IC транзитної карти для Києва.

Коли ж відбудеться зниження інтенсивності обстрілів або їх припинення?
(потужності руzzкіх не дозволяють влаштовувати такі феєрверки цілий рік)

Версія: Уран до атак «причетний» майже напевне, Венера – можливо.
Якщо так, тоді буде цікаво подивитись на розвиток подій у червні, адже у другій половині місяця Уран відходить від IC України більше, ніж на градус (з 18.06), Венера переходить з Рака в Лев 5.06, ну а екзакт з’єднання Уран-IC ми вже прожили сьогодні вранці.

Хто доживе і не збожеволіє при цьому – побачать. Сподіваюсь, таких буде більшість.
These users thanked the author Андрій for the post (total 2):
Тетяна, Irina
Anny
Повідомлень: 33
З нами з: 19 березня 2023, 13:11
Has thanked: 23 times
Been thanked: 25 times

Re: Уран на IC і перспективи атак з повітря. Травень-червень 2023

Абсолютно відповідає ситуації! Дякую.
Реально - останні дні для Києва були надзвичайно важкими.
Уран ідеально пояснює те, що відбувається.
Можливо, Ви продовжите такі коментарі (при всій нелюбові до мунданної астрології) щодо України?
Було б цікаво.
These users thanked the author Anny for the post:
Андрій
Аватар користувача
Андрій
Site Admin
Повідомлень: 112
З нами з: 14 березня 2023, 15:39
Звідки: Київ
Has thanked: 76 times
Been thanked: 65 times
Контактна інформація:

Re: Уран на IC і перспективи атак з повітря. Травень-червень 2023

Anny писав: 30 травня 2023, 18:01 Абсолютно відповідає ситуації! Дякую.
Реально - останні дні для Києва були надзвичайно важкими.
Уран ідеально пояснює те, що відбувається.
Можливо, Ви продовжите такі коментарі (при всій нелюбові до мунданної астрології) щодо України?
Було б цікаво.
Дякую за ваше дякую)
До речі, я трохи дивуюсь, чому інші про це не написали.
Може, іноді буду коментувати. Воно коли мені цікаво, саме знаходиться щось цікаве) або коли комусь воно дійсно потрібно. А коли видушуєш із себе, щось не те виходить
Тетяна
Повідомлень: 48
З нами з: 19 березня 2023, 13:47
Has thanked: 24 times
Been thanked: 30 times

Re: Уран на IC і перспективи атак з повітря. Травень-червень 2023

Андрій, дякую за Ваші спостереження та аналіз!
Якщо Уран у червні буде відходити від ІС і дасть послаблення такого напруження. То цікаво, чого очікувати тоді в листопаді - грудні, коли Уран знову повернеться до точного з'єднання з ІС?  Ситуація знову може посилитися і повторитися?  Чи контекст подій може змінитися? Як думаєте?
Аватар користувача
Андрій
Site Admin
Повідомлень: 112
З нами з: 14 березня 2023, 15:39
Звідки: Київ
Has thanked: 76 times
Been thanked: 65 times
Контактна інформація:

Re: Уран на IC і перспективи атак з повітря. Травень-червень 2023

До речі, ось: ГУР прогнозують зниження частоти обстрілів Києва https://ua.news/ua/war-vs-rf/vydeo-v-gu ... elov-kyeva
ГУРівці читають мої прогнози :D
Тетяна писав: 31 травня 2023, 08:25 чого очікувати тоді в листопаді - грудні, коли Уран знову повернеться до точного з'єднання з ІС?  Ситуація знову може посилитися і повторитися?  Чи контекст подій може змінитися? Як думаєте?
Точно скопіпастити травневе ні в кого не вийде, звичайно, динаміка зараз така, що до зими хтозна що у них і у нас буде.
Але стрьомне повернення Урана, звичайно. Вчора хотів про нього дописати, але це б нагадувало вже особисті страхи та фантазії. Думаю, нам ще доведеться понервувати - це точно. Але чи будуть це атаки з повітря - будемо дивитися контекст. Не обов'язково обстріли, там же символізм широкий.
These users thanked the author Андрій for the post (total 2):
Тетяна, Anny
Anny
Повідомлень: 33
З нами з: 19 березня 2023, 13:11
Has thanked: 23 times
Been thanked: 25 times

Re: Уран на IC і перспективи атак з повітря. Травень-червень 2023

Неймовірно!
Звісно, будемо ще спостерігати (думаю, сьогодні вночі можуть і пострілять), проте - цікаво, як співпало. Чи, швидше, не співпало, а реальне астрологічне бачення ситуації.
Наполегливо цікавлюсь подальшими прогнозами)
These users thanked the author Anny for the post:
Андрій
Аватар користувача
Андрій
Site Admin
Повідомлень: 112
З нами з: 14 березня 2023, 15:39
Звідки: Київ
Has thanked: 76 times
Been thanked: 65 times
Контактна інформація:

Re: Уран на IC і перспективи атак з повітря. Травень-червень 2023

Anny писав: 31 травня 2023, 17:07 Неймовірно!
Звісно, будемо ще спостерігати (думаю, сьогодні вночі можуть і пострілять), проте - цікаво, як співпало. Чи, швидше, не співпало, а реальне астрологічне бачення ситуації.
Наполегливо цікавлюсь подальшими прогнозами)
Дякую! Буду публікувати, як помічу цікаве.
Пострілювати будуть, звичайно. Але, якщо кульмінація припала на екзакт і тенденція збережеться, будемо сподіватись, що хоч не так часто.
Тримаймося _heart
Аватар користувача
Андрій
Site Admin
Повідомлень: 112
З нами з: 14 березня 2023, 15:39
Звідки: Київ
Has thanked: 76 times
Been thanked: 65 times
Контактна інформація:

Re: Уран на IC і перспективи атак з повітря. Травень-червень 2023

Anny писав: 30 травня 2023, 18:01 Абсолютно відповідає ситуації! Дякую.
Реально - останні дні для Києва були надзвичайно важкими.
Уран ідеально пояснює те, що відбувається.
Можливо, Ви продовжите такі коментарі (при всій нелюбові до мунданної астрології) щодо України?
Було б цікаво.
Тетяна писав: 31 травня 2023, 08:25 Андрій, дякую за Ваші спостереження та аналіз!
Якщо Уран у червні буде відходити від ІС і дасть послаблення такого напруження. То цікаво, чого очікувати тоді в листопаді - грудні, коли Уран знову повернеться до точного з'єднання з ІС?  Ситуація знову може посилитися і повторитися?  Чи контекст подій може змінитися? Як думаєте?
Ну як вам грудень-2023? Всі живі?
Якщо доживемо до Нового року, будемо чекати березня - Уран розвернеться і знову піде по ІС.
Тетяна
Повідомлень: 48
З нами з: 19 березня 2023, 13:47
Has thanked: 24 times
Been thanked: 30 times

Re: Уран на IC і перспективи атак з повітря. Травень-червень 2023

Вітаю!
Особисто, все більш - менш добре), чого не скажеш по ситуації в цілому в країні.

Андрій, Ви були праві, що події навряд чи повторяться в тому контексті, які були в травні, але мають характер знову ж таки уранічний, а саме той момент (крім обстрілів з неба), що два дні вся територія України залишилася без зв'язку та без інтернету через проблеми  у мобільного оператора Київстар.
These users thanked the author Тетяна for the post:
Андрій
Аватар користувача
Андрій
Site Admin
Повідомлень: 112
З нами з: 14 березня 2023, 15:39
Звідки: Київ
Has thanked: 76 times
Been thanked: 65 times
Контактна інформація:

Re: Уран на IC і перспективи атак з повітря. Травень-червень 2023

Тетяна писав: 14 грудня 2023, 12:11 Вітаю!
Особисто, все більш - менш добре), чого не скажеш по ситуації в цілому в країні.

Андрій, Ви були праві, що події навряд чи повторяться в тому контексті, які були в травні, але мають характер знову ж таки уранічний, а саме той момент (крім обстрілів з неба), що два дні вся територія України залишилася без зв'язку та без інтернету через проблеми  у мобільного оператора Київстар.
Так, Ви правильно зауважили. Зі зв'язком ситуація безпрецедентна за всю історію :cry:
Добре, що особисто все добре :)
These users thanked the author Андрій for the post:
Тетяна
Відповісти