Навчальний хорар: чи знайде син роботу?

Обговорюємо методи, теорію та практику
Відповісти
Тетяна
Повідомлень: 48
З нами з: 19 березня 2023, 13:47
Has thanked: 24 times
Been thanked: 30 times

Навчальний хорар: чи знайде син роботу?

Добрий вечір!
Почала цікавитися хорарною астрологією.🙂
Саме перше питання, яке мене цікавило :чи знайде син роботу і коли?

Питання задала 19.05 , 19: 26, Баришівка. 

Оскільки - це була моя перша спроба в хорарній астрології, то допускаю можливість  неточностей. І буду вдячна, якщо на них вкажете))
Але радує те, що результат вже є, тому можу поділитися своїм першим досвідом.

І ось як описала цю ситуацію ще в кінці травня і повідомила про це сина:

Сигнифікатор сина Марс, управитель 5.
Сигнифікатор його роботи Юпітер (управитель мого 2, його 10).
Марс в Раці, де Юпітер в екзальтації, перебільшене відношення щодо робити, хоче знайти роботу, щоб було "вау"🤩, тобто має завищені очікування! 
Марс (син) іде на зближення з Юпітером (робота). Але через знак, орбіс 1 гр. 

Висновок: син знайде роботу, якщо змінить відношення до роботи, убере перебільшені очікування та важність. Квадрат говорить, що не з першого разу, через труднощі.
Марс перейде до знаку Лев, де Юпітер (робота) в трипліцитеті. Відповідь: робота  буде не найкраща, але вона сину (Марс) сподобається достатньою мірою.
Сам Юпітер в Тільці, без достоїнств і ущербу, тобто нейтральний. 
В Левові падає Сатурн,  сигнифікатор 11 (вигода від роботи 10 сина): деякими матеріальними очікуванням сину (Марс) прийдеться знехтувати.

Вигода від роботи: Сигнифікатор Сатурн, управитель мого 3, його 11) Сатурн в Рибах, в обителі у Юпітера (робота). Робота буде  все ж вигідна.

Коли? Через одну одиницю часу (1 градус). Юпітер (робота) в фіксованому знаці, тому не швидко, не через день або тиждень. Припускаю, що через місяць.
На це є вказівки і в наталі, але щодо періодів в наталі  - в мене були сумніви. Оскільки, починаючи з липня були також аспекти на зміну роботи. Тільки декілька тижнів назад все прояснилося: що і до чого.

Фідбек: 15 червня сину запропонували роботу, 23 червня- підписав контракт, а 10 липня,  тобто сьогодні  - приступив до роботи по факту. З початку квітня місяця він щонайменше в 10 компаній подавав заявки, пройшов безліч інтерв'ю, але безрезультативно. В цю ж компанію подав заявку вдруге, але погодився на меншу
з/п. Власне по з/п і були в нього перебільшені очікування, які він убрав і досягнув результату.
Аватар користувача
Андрій
Site Admin
Повідомлень: 112
З нами з: 14 березня 2023, 15:39
Звідки: Київ
Has thanked: 76 times
Been thanked: 65 times
Контактна інформація:

Re: Навчальний хорар: чи знайде син роботу?

Вітаю, Тетяно!
Тетяна писав: 10 липня 2023, 17:03
Вигода від роботи: Сигнифікатор Сатурн, управитель мого 3, його 11) Сатурн в Рибах, в обителі у Юпітера (робота). Робота буде  все ж вигідна.
Я б не дивився тут рецепції Сатурна до роботи, воно не логічно, як на мене. Тут важить те, що 1) Сатурн в трипліцитеті Марса (упр сина і його 2 дому) і 2) Сатурн не перегрін (у своєму декані). Тобто, тут непогано, якщо дивитись реалістично.
Тетяна писав: 10 липня 2023, 17:03 Сам Юпітер в Тільці, без достоїнств і ущербу, тобто нейтральний.
Тут не зовсім згоден. Перегрін це скоріше не дуже добре, ніж нейтрально. Крім того, робота не любить сина - це додає сумнівів щодо стабільності такої роботи і почуття комфорту для сина, він це має відчути згодом. Тобто я менш оптимістичний щодо якості самої роботи.

В усьому іншому абсолютно згоден і нічого суттєвого не додам.

По самій ситуації - добре, що він знизив надмірні очікування (і ви це побачили і описали). Але я б порадив також уникати заносів у протилежний бік - недооцінювання самого себе. Більш реалістично дивитись - і робота явно не межа усіх мрій, і з/пл - добре, що хоч якась, але не фонтан. Тобто, я би порадив кверенту не ставити все на таку роботу, а обережно придивлятися до альтернатив - в першу чергу через негативну рецепцію Юпітера до Марса.

Нехай йому пощастить - і на цьому місці, і надалі :) _heart
These users thanked the author Андрій for the post:
Тетяна
Тетяна
Повідомлень: 48
З нами з: 19 березня 2023, 13:47
Has thanked: 24 times
Been thanked: 30 times

Re: Навчальний хорар: чи знайде син роботу?

Андрій, дякую і за уточнення, і за більш розгорнуту відповідь, і що вказали на мої неточності, і за побажання сину! 👍🤗
Попереджений - озброєний)))
Так, я дійсно не побачила, що надалі можуть бути складності, чи невдоволеність роботою.
Попереджу сина, щоб високі очікування не будував і реалістично відносився і до роботи, і до себе)🙂
These users thanked the author Тетяна for the post:
Андрій
Відповісти