Трагедія на Каховській ГЕС, міркування

Астрологія і довкола неї. І те, що не увійшло до попередніх розділів
Відповісти
Тетяна
Повідомлень: 48
З нами з: 19 березня 2023, 13:47
Has thanked: 24 times
Been thanked: 30 times

Трагедія на Каховській ГЕС, міркування

Стратегія війни: "не з'їм - так понадкушую". Не змогли роzzіяни останнім часом нашкодити через маштабні повітряні атаки, так вирішили через повінь.

З обережністю відношуся до мунданних прогнозів, оскільки їх не вивчала. Але покладаючись на символізм натальної астрології та планет, є свої міркування.
Тому не претендую на істину в останній інстанції, і все ж ризикну поділитися  своїми спостереженнями, як би я цю ситуацію проаналізувала б через натал. Якщо що допускаю, що можу помилятися...🙂

Думаю, що це Уран на ІС дає про себе знати не лише через масштабні повітряні атаки, а ще і через повінь. І спусковим крючком в цій ситуації, думаю, що став ще і Меркурій, який в цей час з'єднався з Ураном на ІС карти України. Точне з'єднання Меркурія було 04 червня.

Я так це можу прочитати через астрологічний символізм: така ситуація на нашій землі, території (4) трапилася ііз -за наших  сусідніх, кровних, "братських" народів (Меркурій),  ворогів та опонентів (7), що призвело до маштабної катастрофи через підрив (8) Каховської ГЕС. Меркурій в карті України управляє 8 (катастрофи, кризи) знаходиться в 7 (вороги та опоненти) і знаходиться в протистоянні (опозиція) до народу України (Місяць) в наталі (ненависть). До того ж Меркурій зробив квадрат до Місяця (народ України), в наслідок чого постраждало мирне населення і чим наші вороги (7) привернули увагу всього світу до цієї трагедії (1). Точний аспект 06 червня, власне в цей день і стався підрив.

Уран же в карті України знаходиться в 12, в досить не простому положенні.
Тому всі 12 - домні історії присутні в даній ситуації, а це:
▪️стихійні лиха, природні катаклізми, повінь, ситуації пов'язані з водою;
▪️інтриги, підстави, обмани, мутні, незрозумілі ситуації та ілюзії.
Ні для кого є не секретом, що в цій війні дуже багато мутних, незрозумілих ситуацій та схем, підстав, інтриг, обманів та шпигунств. І як наслідок (причина) цих інтриг маємо те, що маємо, нажаль.💔

Сподіваюся, що це була остання агонія наших ворогів, що призвела до таких маштабних руйнувань. Але час покаже...
Аватар користувача
Андрій
Site Admin
Повідомлень: 112
З нами з: 14 березня 2023, 15:39
Звідки: Київ
Has thanked: 76 times
Been thanked: 65 times
Контактна інформація:

Re: Трагедія на Каховській ГЕС, міркування

З обережністю відношуся до мунданних прогнозів, оскільки їх не вивчала
Неможливо вивчати дисципліну, якої не існує :mrgreen: Якби хтось показав мені саме мунданні прогнози, як Фроулі хорарні прогнози, наприклад (в т.ч. з мунданних питань, до речі), я би був у числі перших студентів)

Згоден. Уран там точно виділений - і з обстрілами Києва, і з ГЕС. Я ще виділив Венеру упр 4_h в op_ до pl_ , і все це резонує з sa_ , упр Asc_ І тр mo_ стає на нат ur_ точнісінько на момент підриву. Ну і me_ sq_ mo_ - ви абсолютно праві
Попередньо: 1) на Уран варто звертати увагу, 2) виділені кути карти і аспекти управителі кутів дають неординарні події, 3) вищі планети загалом, особливо під час війни, можуть нести руйнівний вплив.

Карта на 2:30 6 червня
Без імені.png
These users thanked the author Андрій for the post:
Тетяна
Тетяна
Повідомлень: 48
З нами з: 19 березня 2023, 13:47
Has thanked: 24 times
Been thanked: 30 times

Re: Трагедія на Каховській ГЕС, міркування

Звернула увагу ще на квадрат транзитного Урану до Місяця, який ще попереду. Побачимо, які події він нам принесе...
These users thanked the author Тетяна for the post:
Андрій
Відповісти