Реформація та сучасність, астрологічне дослідження.

Астрологія і довкола неї. І те, що не увійшло до попередніх розділів
Тетяна
Повідомлень: 48
З нами з: 19 березня 2023, 13:47
Has thanked: 24 times
Been thanked: 30 times

Re: Реформація та сучасність, астрологічне дослідження.

"Україна в цьому процесі приймає безпосередню участь, народжуючи один з міфів майбутнього. При цьому, ми відділені від західної цивілізації і досі знаходимося за залізною завісою в тіні СРСР. Що є цікавим прикладом існування егрегорів у часі, бо юридично ця форма зникла, а фактично вона існує в колективній підсвідомості і буде існувати ще певний час, намагаючись вижити і адаптуватися"

Доброго дня!
Погоджуюся з Вашою думкою!  Теж відслідковую подібні процеси і те що велика частина українського суспільства знаходиться підсвідомо ще в колективному радянському союзі.

Дещо грубуватий вираз, зате влучний, на мій погляд:
"Можна вивезти людину із совка, а ось совок із людини ні".
А це можливо, тільки через розвиток внутрішніх процесів, розвиток індивідуальності. Нажаль, не всі до цього готові і прагнуть.

Я сама виросла в радянські часи...і довготривалий час потім виводила, як вірусну інфекцію, зі своєї свідомості і підсвідомості радянські наративи, лозунги та стандарти. І то є припущення, що ще далеко не всі.😀

З власного досвіду можу розповісти  свою трагікомічну ситуацію. Коли помер Брєжнев, я була в 1 класі, і коли почула новину - плакала, думала, що це кінець...почнеться війна. З одного боку зараз смішно згадувати цю історію, з іншого страшно - страшно від того, наскільки сильна була радянська пропаганда і наскільки моя психіка її сприймала як данність і поглинала через віру (Нептун в карті слабкий).

А ще не можу забуду слова одного німця, який приїхав з делегацією в нашу місцевість в радянські часи, але вже під час перебудови, я ще вчилась в школі, і який тоді сказав моєму батьку такі слова: "Які ви щасливі, що ви не знаєте, як ви бідно живите!" І які ще тоді мене дуже сильно вразили.

Тому саме найстрашніше для мене, коли відбувається маніпуляційний вплив на свідомість, який не усвідослюється людиною, не викликає внутрішнього опору та супротиву, коли відсутній будь який захисний імунітет від подібного інформаційного впливу.
Тетяна
Повідомлень: 48
З нами з: 19 березня 2023, 13:47
Has thanked: 24 times
Been thanked: 30 times

Re: Реформація та сучасність, астрологічне дослідження.

Дуже актуальний розбір глибинних колективних процесів, які відбуваються і зараз дав, на мій погляд, Юнг в інтерв'ю щодо подій ІІ світової війни 11 травня 1945 року.

І як вбачав Юнг "порятунок полягає лише у мирній роботі з виховання особистості", свідомістю якої не можливо було б маніпулювати та управляти.

Ось цікаві, на мій погляд, його висновки:
----------
"...немцев глубоко терзает комплекс неполноценности, который они пытаются компенсировать манией величия: «Am deutschen Wesen soll die Welt genesen» (Приблизительный перевод: «Немецкий дух спасет мир»."
----------
"Нет, от демонов пока не избавиться. Это трудная задача, решение которой в отдаленном будущем. Теперь, когда ангел истории покинул немцев, демоны будут искать новую жертву. И это будет нетрудно. Всякий человек, который утрачивает свою Тень, всякая нация, которая уверует в свою непогрешимость, станет добычей."
----------
"...и насколько русские уже зачарованы демоном власти, легко увидеть из последних событий, которые должны несколько умерить наше мирное ликование."
----------
"Немцы обретут себя, когда примут и признают свою вину, но другие станут жертвой одержимости, если в своем отвращении к немецкой вине забудут о собственных несовершенствах."
----------
"Мы не должны забывать, что роковая склонность немцев к коллективности в неменьшей мере присуща и другим победоносным нациям, так что они также неожиданно могут стать жертвой демонических сил."
----------
"Спасение заключается только в мирной работе по воспитанию личности. Это не так безнадежно, как может показаться. Власть демонов огромна, и наиболее современные средства массового внушения — пресса, радио, кино — к их услугам."

Світ змінюється, цивілізація змінюється, а от колективним несвідомим, як управляли, так і продовжують управляти через різні засоби інформації, комунікації та пропаганди, нажаль.
These users thanked the author Тетяна for the post (total 2):
Андрій, Дідух
Тетяна
Повідомлень: 48
З нами з: 19 березня 2023, 13:47
Has thanked: 24 times
Been thanked: 30 times

Re: Реформація та сучасність, астрологічне дослідження.

"Поступова соціальна еволюція відбувається через здатність взаємодії з власним его (Лев) для комфортної та конструктивної колективної співпраці (Водолій)."

Дідух, Ви вірно помітили, що навику конструктивного спілкування в соціумі нам всім необхідно вчитися. Ви розглядаєте такі питання на більш глобальному рівні, я ж за цим спостерігаю на більш життєвих прикладах через соціальні мережі та через колективи, в яких працювала))

Тому часто спостерігаю/спостерігала, що спілкування переважно відбувається через домінування та обезцінення інших, через осуд, навіювання відчуття сорому, провини, страху  -  таким чином нав'язуючи чужі думки, установки, переконання та догми. Деякі готові просто, умовно, "закидати каміннями", "заклювати", "облити брудом" іншодумців, які не відповідають чиїмось очікуванням.

Ось, звичайний життєвий приклад, який відбувався на початку війни відносно тих жінок, які виїхали за кордон. Спостерігала обурюючі дописи, навіть від своїх колишніх колег, вже не говорячи в загальному за тенденцію в соціальних мережах.
І подібних прикладів, на превеликий жаль, дуже багато.
Я вже мовчу про політичні дебати.

Дивно, що у нас є свобода слова, якою ми ніби - то пишаємося, але якою, нажаль, не вміємо користуватися, оскільки немає поваги та прийняття іншої, відмінної точки зору. Прийняти в даному контексті, не означає погодитися та слідувати цьому, прийняти - значить дати місце цьому бути, хоча може це і не сприйматися особисто, але не переконувати, ображати та знецінювати інших.

Напевно, що це є еволюційний розвиток, до якого ми маємо рухатися))
Аватар користувача
Андрій
Site Admin
Повідомлень: 112
З нами з: 14 березня 2023, 15:39
Звідки: Київ
Has thanked: 76 times
Been thanked: 65 times
Контактна інформація:

Re: Реформація та сучасність, астрологічне дослідження.

Читаючи все це, згадав свої зелені ініціативи прибудинкового масштабу. Зіткнувся наче зі стіною з вати раз, другий, третій, потім плюнув на це діло. Це я з приводу атомізації. В сучасному Києві це таки проблема. Думаю, в селі по-іншому, і спогади дитинства інші - коли всі один одного знали, про все можна було домовитись, узгодити спільні дії, чи йшлося про чийсь похорон, чи про догляд за дітьми, чи про кущики в палісадниках. І це ж був совок іще. А за цей рік взагалі купа якихось людей навколо живе, про яких я нічого не знаю, навіть облич їхніх не розрізняю. Чи вони біженці, чи диверсанти - хз) Яке тут самоврядування і спільні інтереси, тут як на вокзалі.
Аватар користувача
Дідух
Повідомлень: 36
З нами з: 03 квітня 2023, 13:58
Has thanked: 15 times
Been thanked: 35 times

Re: Реформація та сучасність, астрологічне дослідження.

Тетяна писав: 28 квітня 2023, 11:37 З одного боку зараз смішно згадувати цю історію, з іншого страшно - страшно від того, наскільки сильна була радянська пропаганда і наскільки моя психіка її сприймала як данність і поглинала через віру (Нептун в карті слабкий).
Можливо діло не стільки у Нептуні, скільки у акцентованому Скорпіоні. Колективне підсвідоме, з якого індівідуум вбирає патерни, це Скорпіон, особливо якщо це щось відокремлене - регіональна ідеологія зі своїми ідолами. Риби та Нептун це глобальні штуки, які впливають на значну частину людства, та не мають кордонів - християни є майже усюди. Комунізм намагався вийти на глобальний рівень, але не мав для цього підгрунтя.

Тому, на мій погляд, Нептун має другорядне значення, а домінує акцентований Скорпіон, який простежується майже у кожному слові у наступному коментарі.

- " Тому часто спостерігаю/спостерігала, що спілкування переважно відбувається через домінування та обезцінення інших, через осуд, навіювання відчуття сорому, провини, страху - таким чином нав'язуючи чужі думки, установки, переконання та догми. Деякі готові просто, умовно, "закидати каміннями", "заклювати", "облити брудом" іншодумців, які не відповідають чиїмось очікуванням."

Влучний опис звичної комунікації у пострадянському просторі. Скорпіон чудово відчуває внутрішню неефективність, яка може бути покращена. Також, це стосується зауваження щодо мого висловлювання про школу, яке було на межі етичності. Тобто Скорпіон реєструє зміну балансу, найлегшу маніпуляцію, натиск, гостро реагуючи на це, про що каже занепад Марсу у Терезах. Що використовують пасивні школи бою - айкідо, тайцзицюань, взагалі східна філософія бою, на відміну від західної, яка використовує Марс в Овні - тиск, напад, видиму ззовні физичну силу у вигляді мускулатури.

- "Мы не должны забывать, что роковая склонность немцев к коллективности в неменьшей мере присуща и другим победоносным нациям, так что они также неожиданно могут стать жертвой демонических сил."

Це велика тема, планував її у філософський гілці, бо термін "демонічні сили", на мій погляд, потребує визначення. Також, слід розуміти, що це невід'ємна частина еволюції і їй потрібно кимось харчуватися. Тобто від "демонів" взагалі неможливо позбавитися, найбільш критична ситауація виникає, коли нація вирішує, що вона таки поборола їх, та втрачає свою Тінь. Це теж відлуння гностичної концепції, яка оперує абсолютними категоріями, створюючи дуальний світ протиставлень. З чого йде непорозуміння деяких елементів еволюції та відраза від них, що приймає вигляд "демонів" і значно посилює їх деструктивну здатність.
Аватар користувача
Дідух
Повідомлень: 36
З нами з: 03 квітня 2023, 13:58
Has thanked: 15 times
Been thanked: 35 times

Re: Реформація та сучасність, астрологічне дослідження.

Андрій писав: 28 квітня 2023, 17:40 Читаючи все це, згадав свої зелені ініціативи прибудинкового масштабу. Зіткнувся наче зі стіною з вати раз, другий, третій, потім плюнув на це діло. Це я з приводу атомізації. В сучасному Києві це таки проблема. Думаю, в селі по-іншому, і спогади дитинства інші - коли всі один одного знали, про все можна було домовитись, узгодити спільні дії, чи йшлося про чийсь похорон, чи про догляд за дітьми, чи про кущики в палісадниках. І це ж був совок іще. А за цей рік взагалі купа якихось людей навколо живе, про яких я нічого не знаю, навіть облич їхніх не розрізняю. Чи вони біженці, чи диверсанти - хз) Яке тут самоврядування і спільні інтереси, тут як на вокзалі.
Мій досвід каже, що краще збільшувати масштаб та шукати активних людей у більшому просторі. Тобто на рівні багатоквартирного будинку, вулиці, кварталу, це важко, а ось у районі міста ми змогли зібрати досить потужну команду та зробити цікавий проект. Теж саме з країною, як з банкою молока, де вершків значно менше і їх треба збирати.

З селами теж не все так райдужно, особливо зараз, коли до них приїхало багато людей з міст. Потрібна адаптація як містянам так і селянам, бо це кризова ситуація. Яка, доречі, цікава світу, бо він чекає на масштабні міграції в найближчі часи. Тому адаптація, гнучкість, яка трансформується в сталість, цікавий кейс для дослідження. Це те, що кажуть європейці. Для України, це можливість відновити села та почати наступний цикл, без централізованого впливу міста на свідомість. Бо місто з центральними комунікаціями, багатоповерхівками, формує індустріальну атомізовану свідомість. Зараз є декілька ініціативних груп архітекторов та урбаністів, які працюють над проектами відновлення пошкоджених районів у місті, а Рада бажає прийняти закон, полегшуючий відновлення і хоче продовжити штампувати житлові комплекси, що є інтересами пулу забудовників. Тобто і тут конфлікт старого та нового. Бо альтернативна версія реновації полягає в змішаній забудові, збільшенні зелених насаджень, іншого підходу до трафіку і логістики, безпеки дорожнього руху, тощо. Поступово виникають тематичні фахові спільноти по різних напрямках, які діють неузгодженно та не знають про існування один одного, але вже починають формувати мережу. Цього може бути не видно, але це відбувається. Суспільство має власну свідомість і не таке вже й тупе, як може казатися на прикладі окремих представників. Хоча, як показує історія, його теж можливо ввести в оману. Що безумовно будуть намагатися зробити.
These users thanked the author Дідух for the post:
Андрій
Тетяна
Повідомлень: 48
З нами з: 19 березня 2023, 13:47
Has thanked: 24 times
Been thanked: 30 times

Re: Реформація та сучасність, астрологічне дослідження.

Доброго вечора!
Дідух: "Тобто Скорпіон реєструє зміну балансу, найлегшу маніпуляцію, натиск, гостро реагуючи на це, про що каже занепад Марсу у Терезах."

Так, скорпіонівська енергія буває, образно висловлючись, як "сканер", як "рентген", який сканує зовнішню енергію, навколишній простір на предмет впливу та маніпуляцій  пропускаючи через себе, через внутрішні відчуття, які можуть включати  опір та захисні функції (Марс). Тому мені дійсно цікаво вивчати, досліджувати та спостерігати за різного роду скритими маніпуляціями як у власному житті так і в соціумі.

Дідух: "Можливо діло не стільки у Нептуні, скільки у акцентованому Скорпіоні."

Що Нептун, що Плутон  відповідають за колективне підсвідоме. І грань між ними дуже тонка, тому що обидві колективні, обидві відповідають за глибину, занурення, обидві відповідають за скритність, обидва водні знаки.
Тому Нептун  я дещо розумію і відчуваю по - іншому. Нептун  любить створювати  ілюзії, вводити в оману, викривляти  інформацію, коли на "чорне" говорять "біле", а на "біле" - "чорне". Нептун, в моєму розумінні, це коли ми без критичного мислення (Меркурій), сприймаємо ту чи інформацію та різного роду життєві програми, коли впускаємо їх у свій внутрішній простір (Місяць, Сонце особливо) через віру, тобто без сумніву та без фільтру: "сказали в школі, що якщо помре Брежнєв, то буде війна"  - я взяла і прийняла це на віру. "Сказали що, коли чорна кішка перейде дорогу - не повезе"  - значить не повезе))). І таких прикладів безліч. Це енергія Нептуна в дії. Нептун не маніпулює, він викривляє та дає неправдиву інформацію.

По Нептуну, як правило, те в що ми безапеляційно повірили починає резонувати та працювати як дзеркало, яке відзеркалюється уже в реальному житті.

В мене в карті як сильно виражений Скорпіон, так і сильно виражений Нептун. Але таким чином, я їх відрізняю. По Скорпіону можна бачити та відчувати різного роду вплив, по Нептуну - вони відбуваються часто не помітно.
Anny
Повідомлень: 33
З нами з: 19 березня 2023, 13:11
Has thanked: 23 times
Been thanked: 25 times

Re: Реформація та сучасність, астрологічне дослідження.

Дідух, вітаю! Дуже близька Ваша концепція.
Я живу в Києві.
Напишіть в особисті, якщо буде бажання: раптом зможу чимось допомогти.
These users thanked the author Anny for the post:
Дідух
Аватар користувача
Дідух
Повідомлень: 36
З нами з: 03 квітня 2023, 13:58
Has thanked: 15 times
Been thanked: 35 times

Re: Реформація та сучасність, астрологічне дослідження.

Тетяна писав: 30 квітня 2023, 18:55 Доброго вечора!

Що Нептун, що Плутон  відповідають за колективне підсвідоме. І грань між ними дуже тонка, тому що обидві колективні, обидві відповідають за глибину, занурення, обидві відповідають за скритність, обидва водні знаки.
Доброго вечора.

Нептун, на мій погляд, як і інші елементи вищої трійки, має досить чіткі та зрозумілі грані. В його випадку, це зцілення та анестезія. Зцілення стосується сприйняття життя, як елементу процесу, замість дискретної події народився/помер. Перша ознака релігії - відповідь на питання звідки ми взялися і що буде після смерті. Минуле і майбутнє, між якими триває життя. Нептун формує уяви про цей процес, зменшуючи тиск на свідомість з боку смерті.

Ідеологічна анестезія відбувається у процесах з участю Плутона, коли суспільство робить важкі речі за межами власних етичних моделей. Це дозволяє тривати еволюційному розвитку виду, для якого особистості, навіть нації, не є занадто важливими елементами. Анестезія пригнічує навіть кровний зв'язок, завдяки чому відбуваються громадянські та релігійні війни, що розколюють суспільство на частини, які виборюють певний варіант майбутнього під впливом відповідного егрегору. Без анестезії, такі операції проходили б набагато важче і наслідки тривали б довше.

На рівні особистості, Нептун формує канал до уяви Бога, того, що оточує особистість зі всіх сторін. Завдяки пластичності, цей образ може змінюватися, забезпечуючи світоглядну еволюцію. Але ця ж пластичність та розмитість, яку формують мільйони різних уяв про одне й те саме, формує простір для ілюзій, яким користуються з цілями омани. Можна сказати також, що індивідуум зі слабкою особистістю, відсутністю внутрішнього ядра, при взаємодії з каналом Нептуна, гарантовано отримає ідеологічну інтоксикацію, навіть якщо це телеграм-канал з новинами.

Звісно, це все мої думки, вільні від будь яких претензій на щось, окрім цікавого матеріалу для думок :)
Аватар користувача
Дідух
Повідомлень: 36
З нами з: 03 квітня 2023, 13:58
Has thanked: 15 times
Been thanked: 35 times

Re: Реформація та сучасність, астрологічне дослідження.

Anny писав: 02 травня 2023, 17:10 Дідух, вітаю! Дуже близька Ваша концепція.
Я живу в Києві.
Напишіть в особисті, якщо буде бажання: раптом зможу чимось допомогти.
Вітаю, радий що сподобалося оповідання. Дякую за пропозицію підтримки, поміркую та відповім в особисті.
Відповісти