Musica universalis (Музика сфер)

Про наше життя, яким воно є (було, буде). І просто потеревенити :)
Відповісти
Аватар користувача
Андрій
Site Admin
Повідомлень: 112
З нами з: 14 березня 2023, 15:39
Звідки: Київ
Has thanked: 76 times
Been thanked: 65 times
Контактна інформація:

Musica universalis (Музика сфер)

Наслідуючи античну філософську концепцію, відому також як musica mundana, якою пізніше захоплювався Йоганн Кеплер, будемо постити сюди шопопало :D , як астрологічне, так і ностальгічне, а також те, чого душа попросить.

Зараз (і досить регулярно) душа просить Led Zeppelin. Підозрюю, так вона хоче пересвідчитись, що а) вона досі жива б) дещо всередині не змінюється ніколи.
Років 45 тому я вперше почув Since I've Been Loving You. Тоді я не думав, що можна стільки прожити, та ще й чогось хотіти і щось відчувати при цьому. Життя - химерна штука.
These users thanked the author Андрій for the post:
Venus in Pisces
Аватар користувача
Venus in Pisces
Повідомлень: 14
З нами з: 21 березня 2023, 09:25
Has thanked: 9 times
Been thanked: 2 times

Re: Musica universalis (Музика сфер)

100 лет не слушала эту вещь Лед Зеппелин. Почему-то захотелось поплакать над ушедшими временами))
Долго думала, как вставлять сюда ролик ютуб (это квест не для средних умов))Но разобралась, ура)
Вот тоже о любви, но более жизнеутверждающее. Или это потому, что девочкам такое больше нравится :)
These users thanked the author Venus in Pisces for the post:
Андрій
Аватар користувача
Андрій
Site Admin
Повідомлень: 112
З нами з: 14 березня 2023, 15:39
Звідки: Київ
Has thanked: 76 times
Been thanked: 65 times
Контактна інформація:

Re: Musica universalis (Музика сфер)

Нет, не потому что девочкам :D Лу Рид - серьезный дядька, и это одна из любимых моих как раз) Хороший вкус это не о мальчиках и девочках, я думаю. В общем, поздравляю, вы приняты в клуб :D
ЗЫ. Также поздравляю с обнаружением кнопочки "вставить медиа" на панели сообщения)) Вы справились))
These users thanked the author Андрій for the post:
Venus in Pisces
Відповісти