Чи відповідає Уран за революції?

Все, що стосується гороскопу народження
Аватар користувача
Андрій
Site Admin
Повідомлень: 112
З нами з: 14 березня 2023, 15:39
Звідки: Київ
Has thanked: 76 times
Been thanked: 65 times
Контактна інформація:

Re: Чи відповідає Уран за революції?

Одна біда :mrgreen:
Ми перелякали пересічних юзерів, включаючи автора попередньої теми про божевілля :)
Сподіваюсь, з ними усіма все добре _heart
Аватар користувача
Дідух
Повідомлень: 36
З нами з: 03 квітня 2023, 13:58
Has thanked: 15 times
Been thanked: 35 times

Re: Чи відповідає Уран за революції?

Тетяна писав: 10 квітня 2023, 16:41 Дякую за Вашу розгорнуту відповідь. Я шкодую, що підняла таке складне і протирічне питання. Але я зробила спробу висвіітити іншу точку зору, яка теж має місце в загальній системі координат інформаційного простору.
Мені подобаються Ваші питання, та намір показати іншу точку зору. Якщо Вам цікаво, можу підтримати ії та розповісти про конструктивний приклад дуету Уран-Сатурн, який реалізую на практиці, з конкретними прикладами та кейсами. Інакше може здатися, що такий собі мрачний тип, який навалює пекельний бас з нижчіх рівнів.
Тетяна
Повідомлень: 48
З нами з: 19 березня 2023, 13:47
Has thanked: 24 times
Been thanked: 30 times

Re: Чи відповідає Уран за революції?

Андрій писав: 10 квітня 2023, 17:42 Одна біда :mrgreen:
Ми перелякали пересічних юзерів, включаючи автора попередньої теми про божевілля :)
Сподіваюсь, з ними усіма все добре _heart
Відносно...
Просто я ще раз переконалася, що потрібно шукати однодумців, з якими можна говорити на одній мові. Ті знання, які я отримала для мене цінні, відповідають моєму запиту і моєму рівню свідомості, тому я їх більше тут піднімати не збираюся, щоб не відчувати себе безглуздо.
Я відчувала, що так може бути, але свідомо пішла в цей досвід. І мені його вистачило, щоб більше цього не робити))
Востаннє редагувалось 10 квітня 2023, 19:20 користувачем Тетяна, всього редагувалось 1 раз.
Keeper
Повідомлень: 23
З нами з: 23 березня 2023, 08:16
Has thanked: 13 times
Been thanked: 4 times

Re: Чи відповідає Уран за революції?

Андрій писав: 10 квітня 2023, 17:42 Одна біда :mrgreen:
Ми перелякали пересічних юзерів, включаючи автора попередньої теми про божевілля :)
Сподіваюсь, з ними усіма все добре _heart
Все добре. Сів читати недурні думки очевидно недурних людей. Але зі своїм незрілим судженням про астрологію буду виглядати наївно тому просто читаю. Цікава у вас розмова, пізнавальна.
Аватар користувача
Дідух
Повідомлень: 36
З нами з: 03 квітня 2023, 13:58
Has thanked: 15 times
Been thanked: 35 times

Re: Чи відповідає Уран за революції?

Андрій писав: 10 квітня 2023, 17:33 Бо немає доказової бази, переважна більшість інтерпретацій по вищих – особисті художні фантазії авторів.
Так, дуже багато хайпової інформації, якою намагаються придати особливий статус собі або своїй школі. До того ж, це модний тренд - де в мене Плутон і все таке. Хоча зовсім не кожен з людей здатен дотягнутися хоча б до Юпитера з Сатурном і відчути що це таке.

В мене інша ситуація. До астрології прийшов, бо шукав пояснення, що то таке коїться в мені та навколо мене. Системної освіти не здобував, постійно займаюся самонавчанням та спостереженнями. Це має як недоліки, так і переваги. Транссатурни для мене плотна, добре відчутна сфера, точніше Уран і Плутон. Досвід консультацій практично відсутній, але є певна база людей, спостерігаючи за якими, вивчав поведінку планет у їх природньму середовищі. Ну і власний приклад, для мене найбільше джерело інформації.

Бачу корисною колективну взаємодію, коли є різні погляди та компетенції, як особистий оригінальний погляд, так і знання класичної бази з досвіду десятків поколінь дослідників та практиків.

Тому, Тетяно, Андрій, дякую за можливість спілкування та осмислення.

Особиста подяка за український простір, у якому можна почати збирати своє, наповнювати та формувати власний якісний інформаційний контент.
These users thanked the author Дідух for the post:
Андрій
Тетяна
Повідомлень: 48
З нами з: 19 березня 2023, 13:47
Has thanked: 24 times
Been thanked: 30 times

Re: Чи відповідає Уран за революції?

Доброго ранку, всім учасникам дискусії.

Я зараз відійду від теми Урану і революцій, оскільки вважаю її вичерпаною, принаймі для себе.

Я зараз про інше...
Можна багато сперечатися та хейтити різні школи....В мене був досвід вчитися в двох, тому маю реальний досвід порівняти якість знань. Після першої, крім того що я отримала базову теорію, хоча були дуже чудові викладачі, я зрозуміла, що я нічого не розумію, і головне я не розуміла як ці знання примінити на практиці, що з ними робити в реальному житті. В другій школі я отримала досить конструктивні, практичні та примінимі до звичайного життя знання, до того ж легкою та доступною для мене мовою. Кожний шукає ту інформацію, яка відповідає його запиту та рівню свідомості. Це що відносно школи...

Після вчорашньої бесіди, я відчула натяк на те, що я вибрала не "ту" школу. Тому, щоб не розводити диструктивні бесіди більше вирішила не висвітлювати протирічні питання, але тоді в мене втрачається сенс спілкування далі на форумі. Оскільки насправді таких питань дуже багато, я взяла лише одне. І зрозуміла, що кожного разу буду натикатися на консерватизм.

Нічого в житті просто так не відбувається...І навіть вся ця ситуаці описується практично моєю натальною картою.😄

В мене багато Скорпіона (4 особисті планети)І я його добре відчуваю,  як іноді в плюсі, так і в мінусі, з енергією Плутона точно не легко. Тому я, напевно, зараз (раніше такою не була) відношу себе до того типажу людей, як в телепередачі "Руйнівники міфів")), яка розвінчувала різні народні прикмети та легенди, які передавалися із покоління в покоління.

І от як тільки вчорая я наважилася та ризикнула проявити своє Сонце в Скорпіоні (намагалася зруйнувати міф про Уран) - наткнулася на консерватизм (Сатурн).  В карті маю Сатурн трин Сонце. 😄
Відверто скажу, для мене це було не легко, відбувалося через вихід із зони комфорту))

До вивчення астрології працювала в системі, з якої ледь, образно висловлюючись  "винесла ноги". І яка раз за разом намагалась заманити обратно, знову вігнати в систему. Протистояти системі важко, але не так виявилось легко з неї і було вийти. Але мені це вдалося.

Сатурн - це не лише консерватизм та система, з якими  мені приходилося та приходиться стикатися. Сатурн (в особистій карті) потрібно ще включати тоді, коли необхідно захистити та відстояти свою систему цінностей, свій інтерес по Сонцю у відношенні з іншими людьми (Венера), до якої він теж має відношення в мене в карті. В противному випадку Сатурн "зжере" моє Сонце (мої цінності, моє "Я"), як в міфі про Кроноса. Я свідомо  використала саме це слово, щоб підкреслити, що астрологія і символізм йдуть рука об руку.

Як бачите, в цьому прикладі немає філософії та астрологічної абстракції, є звичайний життєвий приклад, який вимагає/вимагав проявити ті чи інші властивості по планеті.

Після того, як я все ж захистила (по Сатурну), свої цінності (Сонце) та знання, і відповіла, що вони є для мене цінними і припинила подальшу дискусію, риторика повідомлень змінилась)))
Ситуація змінилась.

Оце і є справжня для мене астрологія, коли її можна спостерігати за такими мікропроцесами. Хоча і більш глобальні теж цікаві))

Всі хочуть від астрології бачити хто зна що, а я її бачу от такою  живою, в таких  конкретних життєвих прикладах. І мені це подобається і надихає, незважаючи, навіть на те, що досвід мій вчорашній для мене реально був дизкомфортним))

Кожний знаходить своє місце в цьому житті. Тому ми всі і різні, і це добре...)) Сподіваюся, що будуть знаходитися люди/клієнти на моєю шляху, які захочуть бачити астрологію такою ж живою, а не абстрактною, і яка відбувається в кожному моменті життя))
Аватар користувача
Андрій
Site Admin
Повідомлень: 112
З нами з: 14 березня 2023, 15:39
Звідки: Київ
Has thanked: 76 times
Been thanked: 65 times
Контактна інформація:

Re: Чи відповідає Уран за революції?

Дідух писав: 10 квітня 2023, 18:45

Бачу корисною колективну взаємодію, коли є різні погляди та компетенції, як особистий оригінальний погляд, так і знання класичної бази з досвіду десятків поколінь дослідників та практиків.

Тому, Тетяно, Андрій, дякую за можливість спілкування та осмислення.

Особиста подяка за український простір, у якому можна почати збирати своє, наповнювати та формувати власний якісний інформаційний контент.
Дідух, так само вдячний за ваші небанальні та щирі думки. Це все цінно, це ширше і глибше, ніж суто астрологічні техніки і методики.
І я так само починав збирати інформацію самотужки, спостерігав, намагався зрозуміти, розчаровувався, сумнівався, знову повертався. І вважаю це найціннішим досвідом, тому що він пропущений через себе, як і у вас, наскільки я зрозумів.
Аж років через 10 після початку зацікавленості астрологією я наважився за порадою друзів взяти якусь символічну оплату за консультацію зі сторонньої людини) Та й досі вчуся, експериментую, цікавлюсь новим. Корони на голові немає точно))
Дякую!
Тетяна писав: 10 квітня 2023, 18:15 Я відчувала, що так може бути, але свідомо пішла в цей досвід. І мені його вистачило, щоб більше цього не робити))
Тетяно, перечитав написане ще раз. Побачив зважену, не агресивну, сказав би навіть - інтелігентну дискусію. Тут ніхто з учасників не знецінює досвіду інших, не вважає себе носієм єдиної істини, не намагається домінувати. А вже про якісь особисті образи взагалі не було мови навіть подумки.
Відчув з вашого допису, що ви ніби реагуєте на чиюсь агресію або зневагу на свою особисту адресу чи на адресу ваших вчителів. Повірте, цього тут не було (з боку Дідуха теж не помітив такого, як не вчитувався). І не буде ніколи, сподіваюсь.
Тому я так само радий спілкуванню і новим, нестандартним думкам. Коли всі однакові - це ми вже проходили, воно погано закінчується. Суперечки, інші підходи - це справжнє навчання, це дуже цінний досвід (для мене).
А однодумцями важливо бути в основі - етичній, філософській. А який сигніфікатор управляє яким домом карти :) - це просто деталі, про які можна (і треба, на мій погляд) сперечатись, вислуховувати думки, відмінні від наших власних, робити висновки. Це просто цікаво, кінець кінцем) Інші люди, не схожі на мене, але яким так само небайдужа астрологія - це круто!
These users thanked the author Андрій for the post:
Дідух
Аватар користувача
Андрій
Site Admin
Повідомлень: 112
З нами з: 14 березня 2023, 15:39
Звідки: Київ
Has thanked: 76 times
Been thanked: 65 times
Контактна інформація:

Re: Чи відповідає Уран за революції?

Тетяна писав: 11 квітня 2023, 07:10 Доброго ранку, всім учасникам дискусії.



Після вчорашньої бесіди, я відчула натяк на те, що я вибрала не "ту" школу.
-------------------

Як бачите, в цьому прикладі немає філософії та астрологічної абстракції, є звичайний життєвий приклад, який вимагає/вимагав проявити ті чи інші властивості по планеті.
Доброго ранку!
Я такого натяку не побачив. Серйозно. За себе скажу (вище вже написав) - навіть подумки такого не було.

І про підхід до астрології як до "живої", справжньої, не вигадано-книжної дисципліни - на 100% погоджуюсь. Ми з вами колись це обговорювали, здається.
Мій консерватизм - це не тупе "бикування". Це обережність у поводженні з крихким, ніжним, делікатним. Бо воно для мене цінне.
Радий, що ви знову тут _heart
І не ображайтесь, будь ласка :) Крім симпатії до вас тут нічого не було. Поганого - так точно
Тетяна
Повідомлень: 48
З нами з: 19 березня 2023, 13:47
Has thanked: 24 times
Been thanked: 30 times

Re: Чи відповідає Уран за революції?

Андрій писав: 11 квітня 2023, 07:45
Тетяна писав: 11 квітня 2023, 07:10 Доброго ранку, всім учасникам дискусії.



Після вчорашньої бесіди, я відчула натяк на те, що я вибрала не "ту" школу.
-------------------

Як бачите, в цьому прикладі немає філософії та астрологічної абстракції, є звичайний життєвий приклад, який вимагає/вимагав проявити ті чи інші властивості по планеті.
Доброго ранку!
Я такого натяку не побачив. Серйозно. За себе скажу (вище вже написав) - навіть подумки такого не було.

І про підхід до астрології як до "живої", справжньої, не вигадано-книжної дисципліни - на 100% погоджуюсь. Ми з вами колись це обговорювали, здається.
Мій консерватизм - це не тупе "бикування". Це обережність у поводженні з крихким, ніжним, делікатним. Бо воно для мене цінне.
Радий, що ви знову тут _heart
І не ображайтесь, будь ласка :) Крім симпатії до вас тут нічого не було. Поганого - так точно
Андрій, дякую!!!!
Ви вірно мене зрозуміли))
Я все те, що описала, відчула зі слів Дідуха:

"Тому, хтось дуже гарно розуміє простір навколо, набагато краще, ніж викладачі астрологічних шкіл, які орієнтовані на заробіток, перш за все, а не на владу і домінування. До того ж, згоден з Андрієм, що астрології нині досить тяжко, вона на грані маргінального заняття (ой як зручно), переважно обслуговує персональне его користувача, який одразу шукає де там в нього Плутон, та якою чакрою він може управляти світом".

Оскільки я підняла протирічне питання, посилаючись на школу, в якій я їх отримала. То як я мала зрозуміти ці слова? Я їх прийняла, звичайно, Ви вірно помітили, на свій власний рахунок, і на рахунок тих знань, які отримала і школи, яка мені дала ці знання.

P.S. Це доречі, мій мінус по трину Сатурн - Сонце, брати все на власний рахунок)) Так що є ще чому вчитися і до чого прагнути в житті)) До того ж дуже багато в карті стихії води: чутливості та емоцій. Нажаль, які те ж не завжди ідуть в констркутив))
These users thanked the author Тетяна for the post:
Дідух
Тетяна
Повідомлень: 48
З нами з: 19 березня 2023, 13:47
Has thanked: 24 times
Been thanked: 30 times

Re: Чи відповідає Уран за революції?

Думаю ми порузумілися!
Все добре)))
These users thanked the author Тетяна for the post:
Андрій
Відповісти