Чи відповідає Уран за революції?

Все, що стосується гороскопу народження
Аватар користувача
Андрій
Site Admin
Повідомлень: 112
З нами з: 14 березня 2023, 15:39
Звідки: Київ
Has thanked: 76 times
Been thanked: 65 times
Контактна інформація:

Re: Чи відповідає Уран за революції?

Тетяна писав: 11 квітня 2023, 08:15 Думаю ми порузумілися!
Все добре)))
Так! :)
Іноді ми сприймаємо на свій рахунок те, що насправді адресоване якимось людям з минулого. Ну, буває, це життя.
Я і на адресу "традиційників" і неотрадиційників теж дуже багато чого маю сказати, хоча сам, умовно кажучи, неотрадиційник. І про тупе бикування, про зарозумілість, про жонглювання "стародавньою" термінологією за повної відсутності змісту або коли їм просто нема чим аргументувати. І про гламурні "прогнози" постфактум, за якими - професійна неспроможність, пшик, але ж бажання здаватися найрозумнішими - воно попереду всього.
Все це присутнє в людях. Справа не в школі, а в особистій чесності/нечесності. У здатності визнати власні - особисті (!) - помилки. Це, до речі, найцінніше для астролога-дослідника, та й не тільки для астролога - сказати - я помилився, я навчився дечому завдяки цій помилці, я продовжую вчитися далі.
Якось так :)
These users thanked the author Андрій for the post:
Тетяна
Аватар користувача
Дідух
Повідомлень: 36
З нами з: 03 квітня 2023, 13:58
Has thanked: 15 times
Been thanked: 35 times

Re: Чи відповідає Уран за революції?

Тетяна писав: 11 квітня 2023, 08:14 Я все те, що описала, відчула зі слів Дідуха:

"Тому, хтось дуже гарно розуміє простір навколо, набагато краще, ніж викладачі астрологічних шкіл, які орієнтовані на заробіток, перш за все, а не на владу і домінування. До того ж, згоден з Андрієм, що астрології нині досить тяжко, вона на грані маргінального заняття (ой як зручно), переважно обслуговує персональне его користувача, який одразу шукає де там в нього Плутон, та якою чакрою він може управляти світом".

Оскільки я підняла протирічне питання, посилаючись на школу, в якій я їх отримала. То як я мала зрозуміти ці слова? Я їх прийняла, звичайно, Ви вірно помітили, на свій власний рахунок, і на рахунок тих знань, які отримала і школи, яка мені дала ці знання.

P.S. Це доречі, мій мінус по трину Сатурн - Сонце, брати все на власний рахунок)) Так що є ще чому вчитися і до чого прагнути в житті)) До того ж дуже багато в карті стихії води: чутливості та емоцій. Нажаль, які те ж не завжди ідуть в констркутив))
Перепрошую, якщо завдав моральної шкоди. Ви маєте рацію, моє висловлювання досить різке, критичне та має відчутний фон власної переваги. Дякую за відкрите оголошення відчуттів та емоцій, вони допомагають подивитися на себе з іншої сторони.

Зі свого боку, не мав наміру хоч якось Вас образити, чи знецінювати досвід який набули. Сама цитата з тексту була стосовно процесів, за якими спостерігаю, та приймаю в них участь і бачу, що хтось дуже гарно розумається на механиці світу, набагато краще, ніж зміг знайти у відкритих джерелах інформації.

Маю сказати, що моє особисте ставлення до Вас поважне, бо, на мій погляд, Ви врівноважена особистість з власним досвідом, здатна до саморефлексії, що дуже цінно.

Тому пропоную перейти до дослідницького режиму спілкування, моя пропозиція щодо досить цікавої, на мій погляд, розповіді про конструктивний потенціал дуєту Уран-Сатурн, залишається відкритою. В неї немає консерватизму, особисто йому й взятися ні з чого, бо немаю класичної астрологічної освіти. А ось живої астрології, співзвучній сучасному життю, є.

Власне жива структура, це одна з моїх глобальних цілей, створити розуміння навколишнього світу, як єдиної динамічнної структури, яка складається не лише з астрології. Є певні напрацювання, які чудово поєднуються з астрологією. Як раз нещодавно думав, що було б класно почати публікувати результати досліджень на якомусь українському ресурсі, посилюючи український егрегор, як згодом натрапив на цей Форум і зрозумів, що це те що треба.

Поки ми знаймимось між собою, то маю сказати, що іноді проступаюча різкість, це моя особиста властивість, яка не має конкретної цілі когось образити. Працюю над тим, щоб закруглити її, та ставати більш комфортним співрозмовником. Тому ціную зворотній зв'язок і випадках, коли створюю дискомфорт. Дякую.
Тетяна
Повідомлень: 48
З нами з: 19 березня 2023, 13:47
Has thanked: 24 times
Been thanked: 30 times

Re: Чи відповідає Уран за революції?

Дідух писав: 11 квітня 2023, 09:41
Тетяна писав: 11 квітня 2023, 08:14 Я все те, що описала, відчула зі слів Дідуха:
Перепрошую, якщо завдав моральної шкоди. Ви маєте рацію, моє висловлювання досить різке, критичне та має відчутний фон власної переваги. Дякую за відкрите оголошення відчуттів та емоцій, вони допомагають подивитися на себе з іншої сторони.
Дякую за зворотній зв'язок і розуміння!
Це, напевно, "вищий пілотаж" у спілкувані між людьми, коли досягається конструктив.))

Я спостерігаю, що з теми Урану, як інформаційного простору, ми плавно перейшли на власний досвід, тобто від Урана до Сонця, особливо я.))

Тому в мене виникла така ж ідея, і думка, можливо варто ділитися не лише теоретичним матеріалом, а і практичним, через призму реального життя, і який набагато цікавіший.
Тому підтримую Вашу пропозицію))
These users thanked the author Тетяна for the post:
Дідух
Аватар користувача
Дідух
Повідомлень: 36
З нами з: 03 квітня 2023, 13:58
Has thanked: 15 times
Been thanked: 35 times

Re: Чи відповідає Уран за революції?

Тетяна писав: 11 квітня 2023, 10:10 Тому в мене виникла така ж ідея, і думка, можливо варто ділитися не лише теоретичним матеріалом, а і практичним, через призму реального життя, і який набагато цікавіший.
Тому підтримую Вашу пропозицію))
Домовились. Мені буде потрібен деякий час, щоб зібрати до купи нотатки, спостереження, та зробити з них історію, яка гармонійно продовжує нашу бесіду. Гадаю, це буде доречно публікувати в іншій темі, подалі от революцій :lol:

Андрій, питання до Вас, як краще зробити, бо тема не відноситься до класичних астрологічних технік - натального аналізу, хорару. Це таке собі поєднання астрології, соціології, психології, юриспруденції у режимі real time, бо те про що буду розповідати, відбувається зараз. Чи буде доречним зробити розділ "Астрологічні та філософські дослідження", у якому будемо вести дослідницьку роботу?
These users thanked the author Дідух for the post (total 2):
Тетяна, Андрій
Аватар користувача
Андрій
Site Admin
Повідомлень: 112
З нами з: 14 березня 2023, 15:39
Звідки: Київ
Has thanked: 76 times
Been thanked: 65 times
Контактна інформація:

Re: Чи відповідає Уран за революції?

Дідух писав: 11 квітня 2023, 13:37
Тетяна писав: 11 квітня 2023, 10:10 Тому в мене виникла така ж ідея, і думка, можливо варто ділитися не лише теоретичним матеріалом, а і практичним, через призму реального життя, і який набагато цікавіший.
Тому підтримую Вашу пропозицію))
Домовились. Мені буде потрібен деякий час, щоб зібрати до купи нотатки, спостереження, та зробити з них історію, яка гармонійно продовжує нашу бесіду. Гадаю, це буде доречно публікувати в іншій темі, подалі от революцій :lol:

Андрій, питання до Вас, як краще зробити, бо тема не відноситься до класичних астрологічних технік - натального аналізу, хорару. Це таке собі поєднання астрології, соціології, психології, юриспруденції у режимі real time, бо те про що буду розповідати, відбувається зараз. Чи буде доречним зробити розділ "Астрологічні та філософські дослідження", у якому будемо вести дослідницьку роботу?
Ви заінтригували. Звучить непогано. Із задоволенням почитаю і візьму участь, якщо буде що сказати.
Давайте ви створите нову тему, наприклад, в Астромікс або в Астрокав'ярні, назвете її відповідно, а якщо вона розвинеться або розростеться до потреби кількох гілок, я потім просто зроблю з неї розділ або окремий підрозділ. Або перенесу в новостворений розділ. Технічно це нескладно.
Давайте, це цікаво. Мого схвалення чекати не обов'язково :) Я ж іноді десь відволікаюсь. Ось тільки зараз побачив останній ваш пост.
These users thanked the author Андрій for the post:
Тетяна
Відповісти