Чи відповідає Уран за революції?

Все, що стосується гороскопу народження
Тетяна
Повідомлень: 48
З нами з: 19 березня 2023, 13:47
Has thanked: 24 times
Been thanked: 30 times

Чи відповідає Уран за революції?

Доброго дня всім учасникам форуму!

Ми часто всі формуємо свій світогляд на основі тієї чи іншої інформації, яку впустили в свою реальність та на основі власного досвіду та спостережень. Як і навпаки, шукаємо ту інформацію, яка буде підтверджувати або спростовувати отриману інформацію.

Маю досвід вивчення астрології в двох школах, які по різному трактують Уран на предмет революцій, руйнувань та заколотів. Якщо в першій школі подавали інформацію, що Уран відповідає (в плюсі) за революції та руйнування, це образно як 2+2=5, без обґрунтованих пояснень, як данність, яка вкоренилася майже в усіх астрологічних школах та літературі, в яку я мала б повірити та прийняти безапаліляційно, бо іншої альтернативної думки не було. То в другій школі, викладач  дав інформацію, що Уран не відповідає за революції та руйнування, звичайно в вищому своєму кластері, що Уран, образно, це як 2+2=4, і дав обґрунтувану відповідь, звідки що, як і чому береться, дав цьому логічне пояснення.

Що таке по суті революція? Це радикальні зміни існуючої системи через руйнування старої.

Уран керує Водолієм, ним же керує і Сатурн. Як такі дві протилежні планети за своєю суттю можуть керувати одним знаком? Сатурн створює і оберігає систему, Уран - руйнує?

Якщо взяти знаки, якими керують дві планети, планети септенер і вищі - це Скорпіон, Водолій і Риби,
В Скорпіоні - Марс, Плутон - планети по функціях схожі, обидві активні, напористі, ініціативні та пробивні. Хоча мають і свої відмінності.

Так само як і в Рибах - Юпітер, Нептун - обидві відповідають за образність, глибину, іноземне середовище і т.д. І теж мають свої відмінності, але які не протирічать одна одній і прослідковується схожість.

В Водолії. Сатурн - це сисиема, порядок, закон, контроль, відповідальність. А Уран - революції, заколоти, руйнування?.Де тут логіка? Інша справа, коли через різного роду дослідження, наукові відкриття
приходять нові технології на зміну старим, але через процес  витримки, ферментації, тобто через Сатурн (час).

Урану протистоїть Сонце, протилежний знак. Сонце відповідає за індивідуальність, не любить обмежень і може протистояти різним правилам та законам соціуму, протестувати та саботувати і робити те, що хоче, відстоювати свою індивідуальність. Де це в самому Урані? Не розумію...В Водолії (Урані) виганяється Сонце, що значить, що воно має підлаштовуватися, підпорядковуватися під енергії Урану, діяти за його правилами

Уран - це холодна, як і Сатурн,  повільна, споглядаюча, байдужа, розсудлива, відсторонена планета, яка любить логіку, розрахунок, аналіз, планування,  синтез, системність, дослідження та дистанцію. По Урану важливо разраховувати всі можливі варіанти: А, Б, С, і найгірший і бути готовим до любого розвороту подій)). І ці всі функції його примінимі практично в повсякденному житті.
Відслідковуючи як працює моя карта, транзити Урана, я повністю підтримую саме таку траковку Урану))

По Урану часто ідуть раптові події, тому що ми його попередження часто не чуємо, не помічаємо, або не хочемо помічати, коли відпускаємо ситуацію на "авось", "авось" саме розрулиться, "авось" пройде .
Коли замість Урана включаємо Сонце, своє особисте бачення чи особисту участь, от тоді можливий негатив. В тому - то і найбільша проблема, що ці полюса можуть плутатися.
These users thanked the author Тетяна for the post:
Keeper
Аватар користувача
Андрій
Site Admin
Повідомлень: 112
З нами з: 14 березня 2023, 15:39
Звідки: Київ
Has thanked: 76 times
Been thanked: 65 times
Контактна інформація:

Re: Чи відповідає Уран за революції?

Думаю, тут треба дивитись міф і пов’язані асоціації.
Згідно міфу, бог неба Уран має риси хаосу (він син Хаосу), але водночас він дає тепло і вологу Землі (ось звідки управління теплим і вологим Водолієм), він дуже родючий і пробуджує щось зовсім нове. Але все це відбувається дуже жорстко, безжально і спричиняє страждання Землі та її дітей. В той же час саме з Урану почалось розділення/розщеплення світу на Небо і Землю. Початок нової космогонії, нового світу, який існує і досі. Зрештою Уран усувається зі сцени, коли він вже виконав свої функції. Усунула його фактично сама Земля, використавши сина Кроноса (порядок, структура). Кронос перервав родючість батька у характерний для того часу неполіткоректний спосіб – серпом по яйцях)) І рейдернув Водолій. (звідси, можливо, витоки нелюбові Кроноса до родючості, він антагоніст цього діла).
Дідух писав: 09 квітня 2023, 12:38
В т.ч. тому про Уран як сигніфікатор революцій з Дідухом та і загалом погоджуюсь. Це не руйнування заради руйнування, це зачистка (часом безжальна) для побудови нового. Уран жорстокий, але наслідком його дій часто є пробудження нового. І в натальних прогнозах багато таких прикладів маю, де сенс - "до основанья, а затем...". І сам писав про нинішню світову кризу, частиною якої потім стала наша війна, що вона має відчутний "водолійський" присмак (Велике З'єднання).
Згадую тау-квадратури за участю Уран-Плутон – і під’єднання до них Марса в березні 2013 (снігопад, хаос у Києві, втеча влади з міста – передвісники революції) і в кінці 2013 (перші мирні протести, початок революції). І потім у квітні 2014 – початок відділення т.зв. днр-лнр.
Уран дуже відчутний тут усюди.
Тетяна
Повідомлень: 48
З нами з: 19 березня 2023, 13:47
Has thanked: 24 times
Been thanked: 30 times

Re: Чи відповідає Уран за революції?

Андрій писав: 10 квітня 2023, 09:49 Думаю, тут треба дивитись міф і пов’язані асоціації.
Андрій, ми часто з Вами на одній хвилі, але напевно не в темі Урану)))

Так міфологія про Уран, говорить, що Уран - Бог, що з його краплі зароджується новий світ, зароджується нове життя і водночас відбувається розділення на Его - Самість (по Юнгу), а в астрології це ось Лев - Водолій, Сонце - Уран.
Це втілення однієї з головних ідей Юнга  - що не тільки людині потрібен Бог, а й Богові людина, щоб виразити себе через неї.
Згідно ідеї Юнга: люди майбутнього позначають Самість, Бога, Вищий розум, але вони не можуть  реалізувати своє завдання без Сонця, без Его (Сонця).

Згідно міфу, коли Уран замість того, щоб слідкувати за світовим порядком, який же сам і створив, почав творити  "отсебятину", почав плодити циклопів та титанів. закінчилась все для нього плачевно.
Тому і міф можна інтерпретувати по різному, нажаль))
Тетяна
Повідомлень: 48
З нами з: 19 березня 2023, 13:47
Has thanked: 24 times
Been thanked: 30 times

Re: Чи відповідає Уран за революції?

Андрій писав: 10 квітня 2023, 09:49
В т.ч. тому про Уран як сигніфікатор революцій з Дідухом та і загалом погоджуюсь.
Дякую за Вашу думку і позицію в цій темі))
Але я все ж віддаю перевагу розділенню сонячно - уранічних функцій в темі революцій.
Сильна сонячна енергія може провокувати, підбурювати  до революцій та заколотів на радикальні зміни системи як протистояння усталеному  порядку. Але це можливо реалізувати через канал Урана, як поширення, вплив на натовп, на колективне поле через формування суспільної думки (про що писав Дідух, в темі уранічного впливу на суспільство). За кожними революціями, війнами - стоять особистості, лідери (Сонце), які їх двигають через вплив на свідомість людей, на натовп (Уран).
Тому самому Урану не приписувала б функцію революцій, заколотів та руйнувань.  
Але переконувати нікого не буду))
Аватар користувача
Андрій
Site Admin
Повідомлень: 112
З нами з: 14 березня 2023, 15:39
Звідки: Київ
Has thanked: 76 times
Been thanked: 65 times
Контактна інформація:

Re: Чи відповідає Уран за революції?

Тетяна писав: 10 квітня 2023, 10:59
Андрій писав: 10 квітня 2023, 09:49
В т.ч. тому про Уран як сигніфікатор революцій з Дідухом та і загалом погоджуюсь.
Дякую за Вашу думку і позицію в цій темі))
Але я все ж віддаю перевагу розділенню сонячно - уранічних функцій в темі революцій.
Сильна сонячна енергія може провокувати, підбурювати  до революцій та заколотів на радикальні зміни системи як протистояння усталеному  порядку. Але це можливо реалізувати через канал Урана, як поширення, вплив на натовп, на колективне поле через формування суспільної думки (про що писав Дідух, в темі уранічного впливу на суспільство). За кожними революціями, війнами - стоять особистості, лідери (Сонце), які їх двигають через вплив на свідомість людей, на натовп (Уран).
Тому самому Урану не приписувала б функцію революцій, заколотів та руйнувань.  
Але переконувати нікого не буду))
Ось чому я схилився свого часу до хорарної астрології з класичними правилами :D Бо в теорії кожен співає, що бачить, і без особистої практики підтвердити нічого не можливо)

Якщо брати Юнга, тоді революції і тп це вже архетипи, а не особистості. Навіть супер-лідерам з трильйонами грошей такі процеси непідвладні. Це про пересохлі русла річок, які чекають своїх нестримних потоків, як писав старий - архетипи. І це марсіанські архетипи. Урану б я тут віддав ідеї революції або перші сигнали, що час пішов.
Ну таке) теж переконувати не буду)
Але на практиці я бачу Уран досить стрьомною планетою (як і всі вищі). І в натальній прогностиці (як мінімум, серйозні зміни, обов'язково з більшим чи меншим дискомфортом, якщо не з драмою), і в хорарах - розриви, розлучення, несподіванки - малоприємні, як правило.
Це в земному житті, яким ми всі живемо. У світі ідей - там може по-різному бути.
Тетяна
Повідомлень: 48
З нами з: 19 березня 2023, 13:47
Has thanked: 24 times
Been thanked: 30 times

Re: Чи відповідає Уран за революції?

Так, погоджуюся з тим, що Уран в транзитах може давати руйнування, але не завжди і не у всіх транзитах. Напруженість - так, але не завжди руйнування.
Багато чого залежить від того, що робить Уран в карті, на скільки він злий і як його енергія використовується.

В мене Уран дав лише один раз за життя раптові і руйнівні зміни в опозиції, до яких я була не готова. І то лише тому, що я нажала не на ту кнопочку)) Повелася на залежності від думки оточуючих (уранічна тема), кого тільки не слухала в той час..., а треба було послухати себе)).
Але в мене тоді не один Уран був в транзиті, там був цілий букет від вищих планет, плюс вузли розверталися на осі 5 - 11. Тільки через 4 роки, змінила одну ситуацію так, як хотіла, але уже через психотерапію і коли зайнялася собою та своїм розвитком.

За останні 4 роки пережила ще дві опозиції, одне з'єднання, один секстиль. Все було більш - менш норм, нарікань на Уран не маю.
Якщо не враховувати початок првномаштабної війни в 22 році і вимушений переїзд з дому під час окупації (Уран робов третій дотик з куспідом 4 та опозицію на управителя 3), на двох попередніх - події відбувалися по плану, планувала подорожі та поїздки, які відбулися по плану).
Але війна багатьох нас застала зненацька, хоча знову ж таки сигналів та попереджень було багато. Мінус Урана - надії, "авось" пронесе, я цим і жила, але не пронесло.

На найближчі три роки ще готую себе морально до двох опозицій від Урана))
Аватар користувача
Дідух
Повідомлень: 36
З нами з: 03 квітня 2023, 13:58
Has thanked: 15 times
Been thanked: 35 times

Re: Чи відповідає Уран за революції?

Друга тема про Уран з тезами: астрологія, божевілля, революції :lol:

Нічого так реноме.
Востаннє редагувалось 10 квітня 2023, 16:29 користувачем Дідух, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Дідух
Повідомлень: 36
З нами з: 03 квітня 2023, 13:58
Has thanked: 15 times
Been thanked: 35 times

Re: Чи відповідає Уран за революції?

Тетяна писав: 10 квітня 2023, 10:59 Але я все ж віддаю перевагу розділенню сонячно - уранічних функцій в темі революцій.
На мій погляд, розділення слід врівноважувати сінтезом. Тому опозицію знаків, слід розгортати до чотирикутника - Фіксованого Хреста, який надасть більш повну картину, сюжет. Який виглядає наступним чином - особистість (Лев, Сонце) яка має тіло, як базову особисту власність (Телець, Венера), має взаємодіяти з множиною інших особистотей (Водолій, Уран) які спільно розпоряджаються (Марс) та володіють (Плутон) усім навколо (Скорпіон, Марс/Плутон). Тут немає окремих функцій, які можуть бути ізольовані, або не впливають одна на одну. Можна сказати, що Фіксований Хрест має свою бульбашку/відділ/орган у загальному гомеостазі, та ми можемо його відокремлювати для вивчення, але результати таких досліджень, все одно слід інтегрувати у картину, яку формують інші бульбашки.

Тепер пропоную поміркувати що таке революція, бо це один з полюсів еволюція-революція. Якщо коротко, вважаю що революція це відняти та поділити, а еволюція - зібрати та примножити. Реформи завжди коштовна річ, тому стає питання, за чий рахунок вони будуть реалізовані, та чиї інтереси втілювати. Бо рівномірного суспільства нема, як явища, є клани (Рак, Луна) які групуються, створюючи стабільні союзи/держави (Козеріг, Сатурн), ці утворення воюють з іншими за ресурси (Овен, Марс) або домовляються (Терези, Венера). Революція це штука з присмаком Плутона, до якого Уран залюбки заходить на чайок.

Еволюційна стежинка це більше про Сатурн та його "step bу step", що люди з уранічним каналом на нижчому та середньому рівні, не дуже люблять. Тому їх дуже часто викоростовують інші егрегори для брудної роботи, а після утилізують, бо як відомо, революція жере своїх дітей. Ілюзія швидких змін, дуже імпонує Урану, а швидкість це завжди стрес, напруження, кров. Для того, щоб пригальмувати та перейти до іншого сюжету - винахідливо-конструкторського, слід мати потужне Сонце, харизму, яка здатна запалювати потрібне та засвічувати непотрібне.

Сучасним прикладом руйнування, може виступати ЛГБТ тусовка, яка має чіткий уранічний присмак - маргинальність, щось поза межами традицій. Вона виконує класичну роль Трикстера - порушує норми, задля зміни status quo, розхитування, у тому числі нестабільної психіки підлітків. Скандал з Джоан Роулінг, також деструктивний, та, якщо придивитися, пов'язаний з питаннями власності - підтвердження, що ситуацію качає Фіксований Хрест, і вона глибше, ніж здається на перший погляд. Аналогічне питання власності поставало під час пандемії та вакцинації, чиє право власності на тіло індівідуума є переважним - особисте або колективне. Зараз ще підкрався ШІ, який у перспективі робить безробітними купу людей та руйнує їх звичний світ.

Слід відрізняти деструктивність, Уран це запал, бікфордів шнур, який підпалює основну масу вибухівки - Плутон. Але це аналогії в історичному часі, коли події запалу можуть тривати місяцями або роками, а наслідки лунати століття.

Уранічний канал, це потужний інструмент, який можна використовувати по різному. І використовують його не тільки люди, а ще й феномени оточуючого світу, в т.ч. людського, які у езотерічній сфері називають "егрегор". Якщо вони використовують його для своїх носіїв, вони обирають дуєт Уран-Сатурн з освіжаючим вітерцем Водолія - стабілізуючий, винахідливо-конструкторський, еволюційний. Якщо для знищення або підкорення носіїв іншого, то ріжучий скрежет Уран-Плутон з їдким присмаком Скорпіону - ідеологічний розкол, громадянська війна, революція. Тому звісно, один Уран за все не відповідає, але він може приймати активну участь у заряжданні та каталізації катастрофічних процесів.

Якщо придивитись, схожі речі відбуваються і в нашій країни. Взяти наприклад такі закладки, як українська мова/російська, ПЦУ/УПЦ МП. Може здатися, що це збіг оставин, але уважно придивившись, ми побачимо, що хтось могутній, робить закладки у минулому, які спрацьовують або мали б спрацювати у сьогоденні. Це все саботаж та підрив основ українського егрегору, який хтось хоче тримати під контролем. Горизонт планування у таких закладок десятки років, а іноді й більше, жодна геніальна особистість не може втілювати такі масштабні події та процеси, якщо в неї немає потужного союзника з іншим рівнем можливостей, та розуміння, як влаштован світ та час. А час, як вже казав, це простір передбачуваних подій.

Тому, хтось дуже гано розуміє простір навколо, набагато краще, ніж викладачі астрологічних шкіл, які орієнтовані на заробіток, перш за все, а не на владу і домінування. До того ж, згоден з Андрієм, що астрології нині досить тяжко, вона на грані маргінального заняття (ой як зручно), переважно обслуговує персональне его користувача, який одразу шукає де там в нього Плутон, та якою чакрою він може управляти світом.
Тетяна
Повідомлень: 48
З нами з: 19 березня 2023, 13:47
Has thanked: 24 times
Been thanked: 30 times

Re: Чи відповідає Уран за революції?

Дякую за Вашу розгорнуту відповідь. Я шкодую, що підняла таке складне і протирічне питання. Але я зробила спробу висвіітити іншу точку зору, яка теж має місце в загальній системі координат інформаційного простору.
Аватар користувача
Андрій
Site Admin
Повідомлень: 112
З нами з: 14 березня 2023, 15:39
Звідки: Київ
Has thanked: 76 times
Been thanked: 65 times
Контактна інформація:

Re: Чи відповідає Уран за революції?

Тетяна писав: 10 квітня 2023, 16:41 Дякую за Вашу розгорнуту відповідь. Я шкодую, що підняла таке складне і протирічне питання. Але я зробила спробу висвіітити іншу точку зору, яка теж має місце в загальній системі координат інформаційного простору.
Якраз питання прекрасне, бо немає кращої розумової гімнастики, ніж вправи з протиріччями :D
Загалом погоджуючись із Дідухом, я хочу ось що додати про транссатурни. З ними є проблема в тому, що усталених інтерпретацій їхнього впливу просто не існує – від слова взагалі)) Тому такий різнобій у різних астрошколах.
От уявіть собі. Була працююча система (септенер, 12 + 12). Працювала вона навіть не століттями, а тисячоліттями. Я по ній вчився, до речі, а потім довго переконувався на практиці, що вона таки працює класно (тому мене нереально переконати на словах у протилежному, а бачив її в дії, а не на словах).
Але потім з’являється умовний Дейн Радьяр і каже – це погана система, тепер Скорпіоном управляє Плутон і тд і тп. Питання – чому він так вирішив. Єдина притомна відповідь у сучасній астрології, яку я чув – бо я так бачу, інтуїтивно відчуваю.
Я зовсім не проти нового в астрології (все розвивається, чимось доповнюється) і обома руками за художнє бачення та інтуїтивні відчуття (є приклади геніальних художніх творів).
Але чому стара система із септенером погана, а трьом транссатурнам надається таке значення і віддаються такі широкі повноваження – відповіді немає. Нема, умовно кажучи, доказової бази по вищим планетам. По септенеру вона величезна (включаючи ту, що у мене в компі). По картам за участю вищих – дуже куца (їй менше 100 років фактично) і при тому у кожного своя, базована на особистій інтуїції.
Іще раз – я не проти участі вищих у формувіанні нашого судження по карті (включаючи хорари). Але я за дуже обережне розширення їхніх повноважень і за дуже консервативний підхід до інтерпретацій (є відповідні міфи, допускаються асоціації, пов’язані з цими міфами). Все, астанавітєсь, як казав класик)) Бо немає доказової бази, переважна більшість інтерпретацій по вищих – особисті художні фантазії авторів.
Люблю ось цю цитату з Лі Ліман, де вона правду каже – всі погані риси транссатурнів взяті просто зі старих інтерпретацій Сатурна. Зараз їх трохи врівноважили хорошими рисами, наприклад, венеріанські частково віддані Нептуну, юпітеріанські Урану і тп.
The vast majority of words associated with our three outers come from Saturn. In other words what has
in fact happened, opposed to the lip service that we like to think happened, is that we took one malefic
Saturn and added three more. What is interesting about this is one of the modern psychological knocks
on classical astrology, specifically horary, is you talk about malefics! Well, in horary you've got three,
Mars/Saturn/South Node.
In modern you've got six: now who is more into malefic? Because that is in fact what was done. Saturn
was split into four planets. There are very few overlaps. The closest to this higher octave, is Mars and
Pluto. There is a little overlap there, there is almost no overlap at all with the others. Even with Pluto the
bulk of the words are Saturn words.
ESSENTIAL DIGNITIES
J. Lee Lehman, Ph.D.

І ще раз, і знову :D !! Я не проти "вищих", транссатурнів тобто. Бо теж бачив, як вони працюють. Але я за дуже обережний, консервативний в здоровому смислі підхід до їх інтерпретацій. А по управлінню знаками - тут я би взагалі пригальмував. Бо вже є працююча система, і вона єдина для всіх розділів західної астрології (бо так не буває, щоб в хорарах одне управління, а в натальній прогностиці - інше. Система одна. Хоча так - Уран, наприклад, має деяке відношення до Водолія. Але в моїй системі координат - саме деяке відношення, далі я стараюсь не фантазувати.

Я ясна річ, що все це - моя особиста думка :)
Відповісти