Астрологія і божевілля в карті - Уран?

Все, що стосується гороскопу народження
Тетяна
Повідомлень: 48
З нами з: 19 березня 2023, 13:47
Has thanked: 24 times
Been thanked: 30 times

Re: Астрологія і божевілля в карті - Уран?

Дідух писав: 09 квітня 2023, 12:38
Люди з уранічним каналом, можуть займатися наукою, дослідженнями, еволюційною діяльністю, революціями та повстаннями, втілювати новітні тренди які обурюють або надихають суспільство, разом з однодумцями робити якусь альтернативу, вдосконалювати або руйнувати світ. Тобто вести діяльність, яка впливає на суспільство, колективи, формує ідеологію.

Але, ще з одним формулюванням Урана не погоджуюся - на предмет революцій та руйнувань.
Де це в Урані?
Але думаю, що можливо варто винести цю дискусію в іншу тему, щоб не все тулити в одну.
Можливо істина десь посередині і ми її досягнемо))
These users thanked the author Тетяна for the post:
Андрій
Аватар користувача
Андрій
Site Admin
Повідомлень: 112
З нами з: 14 березня 2023, 15:39
Звідки: Київ
Has thanked: 76 times
Been thanked: 65 times
Контактна інформація:

Re: Астрологія і божевілля в карті - Уран?

Дідух писав: 09 квітня 2023, 19:21 Про що й казав вище - уранічний канал відриває від звичної бульбашки життя і він не пов'язан з астрологією, яку сігніфікує Меркурій - зрозумілий, практичний інструмент.
Колись я звернувся до людини з певним езотеричним бекграундом з питанням про своє майбутнє. Людина відповіла мені, де вона мене бачить – в якомусь місці, в якихось обставинах, у специфічній атмосфері. І додала – я просто так бачу, це неможливо повністю перекласти на людську мову. Ти можеш сприймати це буквально, можеш метафорично, а може, це видіння описує стан твоєї психіки, який настане незабаром. Я гадки не маю, що означає ця картина, я просто ретранслюю побачене тими словами, тією мовою, яку знаю, але є щось іще, про що я не можу розповісти, бо бракує слів.
Ось це уранічне, на мій погляд.

Є меркуріанське – я аналізую конкретне запитання, додатково опитую кверента, з’ясовую деталі, далі застосовую певні алгоритми, підключаючи власний досвід, здоровий глузд і отриману додаткову інфу по його ситуації. (оце думаю викласти сюди дуже інформативну карту питання, бо вже є перший фідбек і наче людина дає добро на оприлюднення).
Це Меркурій.

Є астрологія венеріанська – кількісно вона домінує. Це астрологія розваг, телевізора, фейсбука, астрологія прикольних фразочок, пересипаних астрологічними термінами. Астрологія кон’юнктурна, клієнтоорієнтована – люди хочуть чути/бачити всяку фігню, вони отримують всяку фігню. Інша справа, що астрології там практично немає, але то вже таке..))

Є астрологія нептуніанська або 12-домна. Дуже немаленька кількість людей з астро- і загалом езотеричної тусовки, які щось начебто почали розуміти, є жертвами цього гріха)) Це астрологія ескапізму. Люди ховаються від реальності у вигаданому світі, населеному різними персонажами з астрологічними іменами, там свої драми, але це гра, воно все одно несправжнє. Це аналог гри в танчики або в Нарнію та інші види worldbuilding і Фандом. Фентезі-астрологія з претензією на духовність.
Іноді реальність сильно б’є по голові та змушує нептуніанця тимчасово виринати зі світу фентезі і звертатись до меркуріанського астролога ;) Дехто навіть потім сам починає вивчати реальну астрологію, приймаючи жорстоку невблаганність нашого реального світу.
Свого часу (дуже давно) я був на межі Нептун/Меркурій, але природня цікавість і знайомство з хорарними техніками перемогли бажання сховатись.
These users thanked the author Андрій for the post:
Дідух
Відповісти