Астрологія і божевілля в карті - Уран?

Все, що стосується гороскопу народження
Keeper
Повідомлень: 23
З нами з: 23 березня 2023, 08:16
Has thanked: 13 times
Been thanked: 4 times

Астрологія і божевілля в карті - Уран?

Колись читав що астрологія, точніше заняття астрологією пов*язане з божевіллям через те що і те, іте пов*язане з Ураном по сигніфікації.
Маю знайомого з явним уранічним впливом в карті. В астрології розбирається значно краще ніж я, професійно можна сказати, хоча якась у нього своя дивна система і підхід. При цьому дуже сильні психічні відхилення, з часом це у нього наростає нажаль.
Хтось зустрічав такі паралелі - астрологія і божевілля?
Аватар користувача
Андрій
Site Admin
Повідомлень: 112
З нами з: 14 березня 2023, 15:39
Звідки: Київ
Has thanked: 76 times
Been thanked: 65 times
Контактна інформація:

Re: Астрологія і божевілля в карті - Уран?

Сигніфікація Ураном астрології - досить сумнівне твердження. Кілька тисячоліть астрологія була суто меркуріанською дисципліною (вчені люди). Коли її почали витісняти на маргінес, тоді так, питома вага різних фріків різко збільшилась, бо астро- пішла через кому після різних теорій змов і тп. Бонатті, Ліллі, Гедбері - ну які вони божевільні. І уранічного там нічого особливого. Нормальні дядьки. Раніше бути освіченою людиною і не бути знайомим з астрологією - це нереально було. Меркурій тому що.
Божевілля - я би був обережним із цим визначенням. По-перше, зараз багато у кого кукуха вилітає (звичайно, у когось уже й не повернеться).
Та і взагалі, цікавіше з розумним і чесним божевільним, ніж з конченим тупим пристосуванцем-флюгером ;) Божевілля - це що? Іти проти більшості, проти мейнстріму? Тоді я за божевільних))

А що там у цього знайомого з Ураном? І наскільки серйозні проблеми психічні?
Keeper
Повідомлень: 23
З нами з: 23 березня 2023, 08:16
Has thanked: 13 times
Been thanked: 4 times

Re: Астрологія і божевілля в карті - Уран?

Луна у нього на Урані точно, все це в квадратурі до Сонця майже точно. І Сатурн на Сонці.
Проблеми у нього не в останній рік почались і там все серйозоно, не може працювати, йому групу оформляють зараз.
Про Меркурій згоден але ж і Уран досить поширений сигніфікатор астрології. Може й це помилково але воно дуже поширено зараз.
Аватар користувача
Venus in Pisces
Повідомлень: 14
З нами з: 21 березня 2023, 09:25
Has thanked: 9 times
Been thanked: 2 times

Re: Астрологія і божевілля в карті - Уран?

А мне кажется, что-то в этом есть - в связи "безумие-астрология-Уран"
Психически больной человек теряет связь с этой - земной - реальностью. Семь "традиционных" планет описывают как раз эти связи - с земной реальностью. Уран - единственная из видимых высших планет. Может быть, теряя контроль над этой реальностью, человек цепляется за Уран - как за попытку увидеть порядок в наступившем хаосе. Уран - это более высокий порядок, почти невидимый невооруженным глазом. Может быть в этом дело? Астрология же тоже описывает некий порядок неочевидный для всех, для большинства "нормальных" людей
Аватар користувача
Андрій
Site Admin
Повідомлень: 112
З нами з: 14 березня 2023, 15:39
Звідки: Київ
Has thanked: 76 times
Been thanked: 65 times
Контактна інформація:

Re: Астрологія і божевілля в карті - Уран?

Keeper, я зрозумів, інвалідність по психіці це вагома річ, помітна. Просто я стараюсь уникати називати це божевіллям.
Місяць з Ураном - мене одразу б насторожило (пошкодження, ураження психіки - читається прямим текстом). Знаю принаймні двох людей конкретно з mo_ con_ ur_ , там діагнози, госпіталізації неодноразові тощо. Але до астрології ніхто з них не має відношення. Це просто хвороба. Я не знаю, що відчуває ваш знайомий, можливо, тут те, про що говорить Venus in Pisces - можливо, він за допомогою астрології намагається остаточно не втратити контроль над реальністю і впорядкувати наступаючий хаос.
У нього депресія в діагнозі? (Сонце з Сатурном) чи щось інше?

Про сигніфікацію немає сенсу сперечатись, я думаю. Можете думати так чи інакше, воно не впливає на здатність розуміти предмет. Просто є факти, документальні свідоцтва - старі книги, сама історія науки і культури - традиційно це Меркурій. Це факт. І моє особисте сприйняття астрології - це меркуріанська річ. Це один з інструментів, за допомогою яких ми можемо достліджувати світ, розуміти про нього більше, ніж без цього інструменту. І нічого більше, нмд.

Venus, щось є, згоден. Можна знову посперечатися про сигніфікацію саме Ураном, але в принципі ви дуже правильно вловили цей момент.\ Але воно не тільки психічно хворих людей стосується, ми всі у стані кризи намагаємось знайти якийсь порядок, хоч якусь стабільність, земну твердь.
Колись Фроулі про це казав (чи не в тому інтерв'ю, що я у нього брав...?), що для багатьох натальна консультація є саме спробою впрорядкувати хаос і розпач, який їх накриває, знайти підтвердження, це все це має якийсь сенс або хоча б є наслідком якогось порядку речей, який існує в цьому світі. Що все це минеться, і буде щось нове, інше.

Keeper, Venus, я думаю, це все розмірковування про астрологію як таку, загалом, а не тільки про Уран чи Меркурій.
These users thanked the author Андрій for the post:
Venus in Pisces
Аватар користувача
Venus in Pisces
Повідомлень: 14
З нами з: 21 березня 2023, 09:25
Has thanked: 9 times
Been thanked: 2 times

Re: Астрологія і божевілля в карті - Уран?

Недавно мелькнуло в ленте - математик Джон Нэш, прототип героя "Игр разума". Посмотрела на астродатабанке - Луна на Марсе в Овне, в одном знаке с Ураном, хотя и не близко.
Keeper
Повідомлень: 23
З нами з: 23 березня 2023, 08:16
Has thanked: 13 times
Been thanked: 4 times

Re: Астрологія і божевілля в карті - Уран?

Андрій, я не можу у нього про таке питати. Він не близький родич але спілкуємось.
У Джона Неша була шизофренія. Можливо тут теж, точно не скажу
Тетяна
Повідомлень: 48
З нами з: 19 березня 2023, 13:47
Has thanked: 24 times
Been thanked: 30 times

Re: Астрологія і божевілля в карті - Уран?

Доброго вечора всім учасникам дискусії.
Я не буду сперечатися на рахунок астрології, до якої із планет відноситься. В моїй школі давали інформацію, що астрологією керує все ж Уран  і що він є вищою октавою Меркурія, оскільки відповідає за системний аналіз, синтез, різні варіанти, які необхідно розкласти та синтезувати, за нестандартне мислення та ідеї. І що Уран відповідає за спостереження та за загальне інформаційне поле, за минуле, теперішнє і майбутнє.
Уран в моїй школі дещо по іншому трактується, чим в класичній астрології, але мною ця інформація краще сприймається, чим із класики, і власним досвідом підтверджується (маю секстиль Урана до Місяця).

Щодо наталу...як в наталі, так і в транзитах, особливо, в з'єднаннях та квадратах, Уран може давати депресії, спустошенісь та зацикленність, особливо до Місяця та до Сонця.

Можливо ті, люди котрі довели себе до такого стану по з'єднанню, занадто занурилися в енергії Урану, одні в астрологію та високі матерії, інші наприклад зависли в депресії, спустошеності і т.д. Багато може бути причин.
І я не думаю, що прям всі в кого в наталі Уран з Місяцем в з'єднанні - доведуть себе до такого жахливого стану. Думаю, не для цього покликаний такий аспект в карті.

Можливо аспекти не були налаштовані в карті психологічно, не зважаючи на те що він сам астролог.
Наприклад, в з'єднаннях Урана необхідно його періодично то включати, то виключати і міняти на протилежний полюс - Сонце.
Якщо Ваш знайомий астролог зациклювався на одному Урані (астрологія, майбутнє, аналіз, синтез), і вчасно не переключався по з'єднанню, наприклад, в сонячну енергію (жити тут і зараз) - то в нього міг статися перебор Урану, який міг його просто поглинути.
Але це все припущення, тому ставити діагнози за одними аспектами, не знаючи, що відбувалося в реальному житті людини і як вона жила, що спонукало до злому психіки, не можливо на мою думку.

Але я переконана, що якщо щось негативне відбувається в житті, значить аспект психологічно не налаштований конструктивно. Це стосується всіх аспектів, не лише Урана, як і карти вцілому.
А налаштуввти свою психіку відносно карти, це і є найскладнішим))
Аватар користувача
Андрій
Site Admin
Повідомлень: 112
З нами з: 14 березня 2023, 15:39
Звідки: Київ
Has thanked: 76 times
Been thanked: 65 times
Контактна інформація:

Re: Астрологія і божевілля в карті - Уран?

У моїх - в одного підтверджена шизофренія (+ інвалідність), у іншої людини - не знаю (вже не дізнаюсь) , але схоже, наскільки я можу судити як дилетант.
До речі, шизо*- френія*- = розколотий розум з грецької. Чітко - Уран (розщеплення, розкол).
Що не означає, що кілька сотень мільйонів народу mo_ con_ ur_ - шизофреники. Але звертати увагу точно варто на такі речі.
У шлюбних картах це кошмарна планета (з мо го досвіду). В хорарах про хиткі стосунки це гірше, ніж Марс, чітко вказує на розпад, розлучення.

Тетяно, може це і вища маніфестація чи щось таке, я не дуже сперечаюсь, до речі. Але (з мого досвіду, знову ж таки) в реальному житті вищі - як мінімум це труднощі.
Якщо Уран це супер-Мерк, то це не суперечить сигніфікації шизофренії, наприклад. Бо з тих шизофреників, яких я знав - всі реально ДУЖЕ розумні (аж занадто). І з того, що я читав про шизофренію. Це ж не дебільність, це зовсім інше, вони розумні. Ну і цей чувак - Неш, як ілюстрація геніальності і шизи в одному флаконі.
І я не проти налаштованості, роботи зі своїми паттернами і тп. Але ж все одно - воно так прописано, воно проявиться, хоч як не налаштовуйся. Не конче трагічно, але нерви попсує як мінімум.
Ми вільні люди, звичайно, але в межах дуже вузенького коридору долі ;)
ЗІ. Теж mo_ tr_ ur_ до речі :D
These users thanked the author Андрій for the post:
Keeper
Тетяна
Повідомлень: 48
З нами з: 19 березня 2023, 13:47
Has thanked: 24 times
Been thanked: 30 times

Re: Астрологія і божевілля в карті - Уран?

Так, погоджуюся, що свобода вибору у нас є, але відносно вузький діапазон і в рамках лише натальної карти. Але вона все ж є, є свобода вибору піднімати планети на верхні кластера, чи йти по нижнім. І це, звичайно,  нелегкий шлях, цей шлях потребує багато зусиль))

Дякую, за попередження, що Уран з'єднання Місяць, може давати такі проблеми з психікою, і цим феноменом не потрібно нехтувати. В тих випадках, які Ви описали коли, в психіці відбулося розщеплення по Урану, я так зрозуміла - це були геніальні та занадто обдаровані особистості.
Цей феномен я не досліджувала, тому мені нічого тут сказати.

Уран просто одна із планет, найбільш суперечливих в трактовках і в прогнозах. Мені тут є з чим порівнювати, я вивчала астрологію в двох школах, і трактування Урана було різним і діаметрально протилежним в деяких його проявах. Я вибрала ту інформацію, яку порахувала більш логічною і ту, яку відповідала моїм спостереженням за власним життям, та його транзитами.

Уран є в багатьох картах в тих чи інших аспектах, але не всі стають унікальними та обдарованими. Уран в повсякденному та звичайному житті теж працює і несе свій віддінок енергії. Тому мені більше подобається шукати відповіді на питання: що з цим робити, як перевести планету у верхній кластер, що змінити в мисленні, у вчинках, у стосунках, в фінансах, щоб задовольнити, наприклад, того самого Урана, щоб він не негативив)))

Я Скорпіон по знаку, для мене важливо зануритися, знайти і відкопати причину проблеми, щоб потім цю причину можна було трансформувати. Все відносно карти)))
Ми всі різні, тому задаємо різні питання, а потім шукаємо на них відповіді)
These users thanked the author Тетяна for the post (total 2):
Андрій, Keeper
Відповісти