Навчальний хорар Чи здала я екзамен? Результат відомий

Обговорюємо методи, теорію та практику
Відповісти
Oksana
Повідомлень: 7
З нами з: 27 березня 2023, 16:21
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Навчальний хорар Чи здала я екзамен? Результат відомий

Зразу скажу що я новачок, але задала собі питання чи здала я екзамен для цікавості так як розуміла що результати прийдуть з дня на день.
Я - сонце в овні/ місяць в раці. Досить впевнена в собі і своїх знаннях. Знання Юпітер в овні. Знання люблять сонце. Екзамен як оцінка знань - Венера в тільці. Оцінка не сподобається сонцю чи сонце переживає за оцінку? Бо якщо брати до уваги місяць, то оцінка може бути завищена? Чи оцінка все ж таки правильна так як в своєму знаці чи не навпаки - не відповідає своїм знанням так як Юпітер не любить венеру?
Для інформації: здавала екзамен 24 лютого, результат прийшов 30 березня. Питання поставила 29.03.23 14.24 England Grays
Аватар користувача
Андрій
Site Admin
Повідомлень: 112
З нами з: 14 березня 2023, 15:39
Звідки: Київ
Has thanked: 76 times
Been thanked: 65 times
Контактна інформація:

Re: Навчальний хорар Чи здала я екзамен? Результат відомий

Добрий ранок!
Щойно відповів тут на вчорашній хорар, але зараз треба йти у справах. Може, хтось поки підключиться. З фідбеком - це прекрасно)
Оксано, я не знаю, що з картинками у вас, я з тестового аккаунта як зареєстрований (не адмін) вставляю, публікую, все ок. І Кіпер вчора норм. Спробуйте тестово, методом тику, потім видалите цю тестову тему, коли все буде ок.
Ось карта, а я поки відключаюсь. До зв'язку.
Без імені.png
Anny
Повідомлень: 33
З нами з: 19 березня 2023, 13:11
Has thanked: 23 times
Been thanked: 25 times

Re: Навчальний хорар Чи здала я екзамен? Результат відомий

Перепрошую, а Ви точно його здавали?
Я не бачу минулих аспектів Юпітера з Вашими сігніфікаторами.
Oksana
Повідомлень: 7
З нами з: 27 березня 2023, 16:21
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Re: Навчальний хорар Чи здала я екзамен? Результат відомий

Так, здавала 24 лютого в екзаменаційному центрі. Результат прийшов 30 березня
Аватар користувача
Андрій
Site Admin
Повідомлень: 112
З нами з: 14 березня 2023, 15:39
Звідки: Київ
Has thanked: 76 times
Been thanked: 65 times
Контактна інформація:

Re: Навчальний хорар Чи здала я екзамен? Результат відомий

Anny, це питання похідного дому від знань. Дивимось рецепції з кверентом і аспекти, комбінуємо, підсумовуємо.

Оксано, я б тут не примножував сутності. Вам с шашечками или ехать))
Ну так, для розминки можна подумати, якого кольору були шнурки у бабусі екзаменатора))

Основне. Є рецепція Венери до Місяця і легкий аспект без переривання., екзамен вас любить, ви його здасте. Якщо не враховувати Венеру з Ураном. Можуть бути якісь несподіванки, якісь пргоди в самому процесі, але на прийнятний бал і факт здачі воно не має вплинути фатально.

Другорядне. Самі знання Юпітер я б тут не розглядав взагалі, їх немає в питанні. Погана рецепція Сонця до Венери без аспекту між ними не дуже впливає. Якби з Місяцем не було, це б ми включили в суму показників як негатив. А так нічого страшного.

Іще можна пофантазувати, що Місяць в німому знаку, тому ви могли знати відповіді, але якість трабли могли бути з комунікацією, з їх озвученням чи донесенням до екзаменаторів. Але не критичні. Є аспект з рецепцією, це вирішальне.
Oksana
Повідомлень: 7
З нами з: 27 березня 2023, 16:21
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Re: Навчальний хорар Чи здала я екзамен? Результат відомий

Екзамен здала. Набрала 108 балів зі 140, прохідний бал 95. З одного боку дуже рада, тому що більшість здають з 3 чи 4 четвертої спроби, але чесно кажучи я очікувала кращого результату. Після екзамену була досить впевнена в собі і своїх знаннях, але результат показав, що кожен екзамен мені буде даватись не просто. Тому з одного боку - радію здачі, а з іншого розумію, що попереду важка праця. Проблем з комунікацією не було
These users thanked the author Oksana for the post:
Андрій
Аватар користувача
Андрій
Site Admin
Повідомлень: 112
З нами з: 14 березня 2023, 15:39
Звідки: Київ
Has thanked: 76 times
Been thanked: 65 times
Контактна інформація:

Re: Навчальний хорар Чи здала я екзамен? Результат відомий

Так і є. Здала і дуже рада – це і є результат.
Надмірної деталізації я б не чекав від дуже конкретного хорару. Про ваші очікування від наступних екзаменів і всякі відгалуження.
Бувають питання про особисті відносини, наприклад, там у самому питанні передбачається очікування психологізмів тощо.
А тут питання просте і відповідь очевидна, перший легкий аспект з рецепцією, все - нема про що хвилюватись.
Відповідь – так, і досить непогано.
These users thanked the author Андрій for the post:
Oksana
Відповісти