Запитання про роботу

Обговорюємо методи, теорію та практику
Keeper
Повідомлень: 23
З нами з: 23 березня 2023, 08:16
Has thanked: 13 times
Been thanked: 4 times

Запитання про роботу

Доброго дня всім! Тут хтось поможе вирішити хорарне питання?
Востаннє редагувалось 23 березня 2023, 09:05 користувачем Keeper, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Андрій
Site Admin
Повідомлень: 112
З нами з: 14 березня 2023, 15:39
Звідки: Київ
Has thanked: 76 times
Been thanked: 65 times
Контактна інформація:

Re: Запитання про роботу

Добрий день! Спробуємо.
Але якщо щось дійсно серйозне, зауважте, що це відкритий форум, а не повноцінна консультація. Хто хоче, той відповість, але рівень відповідальності трохи інший, ніж коли ви домовляєтесь з астрологом особисто.
Keeper
Повідомлень: 23
З нами з: 23 березня 2023, 08:16
Has thanked: 13 times
Been thanked: 4 times

Re: Запитання про роботу

Добре. Я сам трохи займаюсь астрологією, вчився але не так багато практики. Треба підказка))
Я з дому вже напишу, бо з телефона не знаю як карту вставити.
Keeper
Повідомлень: 23
З нами з: 23 березня 2023, 08:16
Has thanked: 13 times
Been thanked: 4 times

Re: Запитання про роботу

Не знаю чи правильно вставляю карту, але спробую
1.png
Якщо не видно - 16.03 в 23.20 Познань, Польща

Питання в тому, що є варіанти роботи, але тут є питання по статусу тимчасового захисту і роботі одночасно, тому треба обережно. Ще є варіант по програмі в США але не дуже хочеться, бо далеко і статус в Польщі знову таки втрачається.
Місцеві українці дещо пропонують, але нічого не обіцяють. Питання - чи знайдеться така робота, щоб без ризику і сама робота хороша?
Keeper
Повідомлень: 23
З нами з: 23 березня 2023, 08:16
Has thanked: 13 times
Been thanked: 4 times

Re: Запитання про роботу

Я думаю так. Щось знайдеться, але не дуже хороше. Кверент Марс з Меркурієм (робота) розходиться, але соуправитель Луна сходиться, хоча спочатку mo_ se_ ne_
Може це і є наче не дуже легальна робота. Або це переривання аспекту, чи Нептун не перериває? Воно того варте, що скажете?
Аватар користувача
Venus in Pisces
Повідомлень: 14
З нами з: 21 березня 2023, 09:25
Has thanked: 9 times
Been thanked: 2 times

Re: Запитання про роботу

Искренне завидую моральной стойкости кверента.
Социалка в Польше, нелегальная работа, программа в США. Жизнь удалась :lol:
Между тем, некоторые здесь пошли на войну. Не очень умные, правда? Черная подработка + соцвыплаты в Познани - так надо устраиваться.
Keeper
Повідомлень: 23
З нами з: 23 березня 2023, 08:16
Has thanked: 13 times
Been thanked: 4 times

Re: Запитання про роботу

Venus in Pisces писав: 23 березня 2023, 11:19 Искренне завидую моральной стойкости кверента.
Социалка в Польше, нелегальная работа, программа в США. Жизнь удалась :lol:
Между тем, некоторые здесь пошли на войну. Не очень умные, правда? Черная подработка + соцвыплаты в Познани - так надо устраиваться.
Вибачте, жіночко (якщо Venus in Pisces це жінка), але ви помилились адресою свого сарказму і предьяви.
Кверент інша людина, жінка. А я від війни не ховаюсь. Ви поняття не маєте, яке я відношення маю до війни.
Тому не заздріть.
Аватар користувача
Андрій
Site Admin
Повідомлень: 112
З нами з: 14 березня 2023, 15:39
Звідки: Київ
Has thanked: 76 times
Been thanked: 65 times
Контактна інформація:

Re: Запитання про роботу

Keeper писав: 23 березня 2023, 10:10 Не знаю чи правильно вставляю карту, але спробую
Зображення
Якщо не видно - 16.03 в 23.20 Познань, Польща

Питання в тому, що є варіанти роботи, але тут є питання по статусу тимчасового захисту і роботі одночасно, тому треба обережно. Ще є варіант по програмі в США але не дуже хочеться, бо далеко і статус в Польщі знову таки втрачається.
Місцеві українці дещо пропонують, але нічого не обіцяють. Питання - чи знайдеться така робота, щоб без ризику і сама робота хороша?
Очевидно, що якась робота знайдеться раніше чи пізніше, це і без астрології зрозуміло. Чи потрібна кверенту така робота - спалена, у вигнанні, це інше питання. Якщо нелегально - ну може й нічого.
Але питання дуже нечітко сформульоване. Головне на старті для астролога витиснути максимум інформації з кверента, зрозуміти, чого він/вона хоче насправді. Принаймні, я так вчив своїх студентів і так працюю сам. Інакше ми ризикуємо відповідати фантазії у власній голові. А людині було потрібне щось інше. Опитування - це №1, без цього нема сенсу далі розглядати.
Якщо кверент не ви, перепитайте у неї - навіщо їй це питання, що вона буде робити з відповіддю? Вона стоїть перед якоюсь дилемою? Якою?
І я так розумію. вона сама зафіксувала час чи це ви по телефону говорили і побудували карту на Польщу?
Більше чіткості, будь ласка.
Keeper
Повідомлень: 23
З нами з: 23 березня 2023, 08:16
Has thanked: 13 times
Been thanked: 4 times

Re: Запитання про роботу

Добре, дякую. Хоча я знаю там всю підноготну, це близька знайома, але перепитаю. Може й зараз чив вечері.
Час вона відмітила, бо знає що я займаюсь астрологією і що мені передасть.
Там вона думає про Америку, але боїться. Добре, краще перепитати, ви праві.
Аватар користувача
Venus in Pisces
Повідомлень: 14
З нами з: 21 березня 2023, 09:25
Has thanked: 9 times
Been thanked: 2 times

Re: Запитання про роботу

Keeper писав: 23 березня 2023, 11:25
Venus in Pisces писав: 23 березня 2023, 11:19 Искренне завидую моральной стойкости кверента.
Социалка в Польше, нелегальная работа, программа в США. Жизнь удалась :lol:
Между тем, некоторые здесь пошли на войну. Не очень умные, правда? Черная подработка + соцвыплаты в Познани - так надо устраиваться.
Вибачте, жіночко (якщо Venus in Pisces це жінка), але ви помилились адресою свого сарказму і предьяви.
Кверент інша людина, жінка. А я від війни не ховаюсь. Ви поняття не маєте, яке я відношення маю до війни.
Тому не заздріть.
Вибачте, якщо помилилась.
Відповісти