Когда закончится война?

Астрологія і довкола неї. І те, що не увійшло до попередніх розділів
Аватар користувача
Venus in Pisces
Повідомлень: 14
З нами з: 21 березня 2023, 09:25
Has thanked: 9 times
Been thanked: 2 times

Re: Когда закончится война?

Вот еще подумала.
Если вы говорите, что есть прекрасная карта объявления войны Англией Германии, то почему бы не взять время 5 утра 24.02.2022 и не проанализировать?
Я понимаю, что это был следующий этап войны, не первый, но это было значимое событие, согласитесь. Весь мир об этом до сих пор говорит, а о 2014 годе никто и не помнит. Да и у нас в 2014 не объявляли военное положение. Эта дата и время точно очень значимые.
Можно на основании этой карты что-то прогнозировать? Почему нет?
Аватар користувача
Андрій
Site Admin
Повідомлень: 112
З нами з: 14 березня 2023, 15:39
Звідки: Київ
Has thanked: 76 times
Been thanked: 65 times
Контактна інформація:

Re: Когда закончится война?

Venus in Pisces писав: 25 березня 2023, 12:25 Вот еще подумала.
Если вы говорите, что есть прекрасная карта объявления войны Англией Германии, то почему бы не взять время 5 утра 24.02.2022 и не проанализировать?
Я понимаю, что это был следующий этап войны, не первый, но это было значимое событие, согласитесь. Весь мир об этом до сих пор говорит, а о 2014 годе никто и не помнит. Да и у нас в 2014 не объявляли военное положение. Эта дата и время точно очень значимые.
Можно на основании этой карты что-то прогнозировать? Почему нет?
Можно. ЕЕ уже анализировали, правда, из того что я видел, часто собственные фантазии анализировали.
Это очень удачная карта для нападающей стороны. Это как начало отборочного матча в чемпионате - да они этот матч выиграли, почти Киев взяли. Это был нокаут для нас, скажем так, но не нокдаун.
Но карту 24.022022 и карту лондонскую некорректно сравнивать. Потому что, как вы сами заметили - сейчас это был один из этапов их войны против нас. А речь Чемберлена - это официальное, четко зафиксированное начало Второй мировой (до того это было просто вторжение в Польшу, междусобойчик такой). По меньшей мере, и это совершенно точно - это четкое время начала войны Англии против Гитлера. Очень удачная карта, кстати (для Лондона).
Сейчас проблема в гибридности. Нет четкой даты, не говоря о времени. Нет даже события, дату и время которого мы должны искать. Что считать началом войны? Крым, Майдан (если на той стороне присутствовали их спецслужбы и военные)? Донбасс? Что именно на Донбассе. Никто не знает. Это пустая затея без доступа к супер-засекреченным разведданным.
Keeper
Повідомлень: 23
З нами з: 23 березня 2023, 08:16
Has thanked: 13 times
Been thanked: 4 times

Re: Когда закончится война?

Андрій писав: 25 березня 2023, 13:06
А карту України 1991 року ви не розглядаєте? Взагалі які мунданні карти ви берете і які порадите брати?
Аватар користувача
Андрій
Site Admin
Повідомлень: 112
З нами з: 14 березня 2023, 15:39
Звідки: Київ
Has thanked: 76 times
Been thanked: 65 times
Контактна інформація:

Re: Когда закончится война?

Keeper писав: 25 березня 2023, 13:42
Андрій писав: 25 березня 2023, 13:06
А карту України 1991 року ви не розглядаєте? Взагалі які мунданні карти ви берете і які порадите брати?
Я розглядав її і так, і сяк, і інакше. Нічого особливого і яскравого по значних подіях не побачив в прогностиці.
Ок, я не мунданщик, я можу всього не знати. Але тоді де хоч один чіткий мунданний прогноз по цій карті? Не балаканина постфактум і натягування сови на глобус, а саме чіткий прогноз, де за основу береться ця карта. Я не бачив жодного. Якби такі прогнози були, уже б всі інтернети ця новина порвала :D
Я беру и раджу брати або карти, по яким уже були прогнози (прогнози!!, а не розмазування чогось по тарілці). Або ті, де час точно відомий і подія значна, доленосна (Чемберлен 3.09.1939). Або хоча б така, що вплинула на глобальний розвиток (крупні корпорації, наприклад, там можна іноді знайти час, по Майкрософту, наприклад).
Це те, що стосується мунданних карт і подій.
Keeper
Повідомлень: 23
З нами з: 23 березня 2023, 08:16
Has thanked: 13 times
Been thanked: 4 times

Re: Когда закончится война?

Тоді виходить, що гороскопи держав не працюють навіть якщо є відомий час?
Як так може бути, це ж саме доленосні і значні події, як ви написали. Може ми повинні брати карту УНР? Чи невідому якусь карту часів Богдана Хмельниціького. Може б вона працювала, якби ми її знали.
Є ж якість поворотні точки в долі нації і вони не можуть не мати значення ніякого в астрологічному смислі.
Аватар користувача
Venus in Pisces
Повідомлень: 14
З нами з: 21 березня 2023, 09:25
Has thanked: 9 times
Been thanked: 2 times

Re: Когда закончится война?

Я вот тоже думаю. Если гороскоп вообще (любой) это слепок свойства времени рождения, то почему мы не можем обозначить время рождения государства, как время рождения Майкрософт, например, как вы сказали. И почему карта Майкрософт работает (я не знаю, но вы ее упомянули), а карта Украины непригодна для прогнозов.
Это действительно важный вопрос. Думаю, не только мне или нам, здесь собравшимся, это интересно.
Вы сами думали об этом?
Аватар користувача
Андрій
Site Admin
Повідомлень: 112
З нами з: 14 березня 2023, 15:39
Звідки: Київ
Has thanked: 76 times
Been thanked: 65 times
Контактна інформація:

Re: Когда закончится война?

Venus in Pisces писав: 26 березня 2023, 12:06
Keeper писав: 26 березня 2023, 11:56
Це те, про що я казав у статтях про провали мунданної астрології. Принцип GIGO спрацьовує. Не туди ми дивимось.
І ще дуже важливе, чому взагалі весь цей хайп довкола мунданних прогнозів і пшик у підсумку – бо тут немає астрології, є ринковий медіа-попит і відповідна пропозиція. І тільки це. Людям цікаво, вони хочуть чогось такого-сякого, їм свого часу забили в голову самі т.зв. астрологи, що вони начебто можуть передбачити ВСЕ, що вони мають доступ до таємних, ексклюзивних знань. І тепер люди чекають – ага, ти астролог, ти маєш відповісти на розкручене в медіа запитання, а якщо не відповідаєш, то ти поганий астролог, он дивись – є влад росс і подібні персонажі, вони весь час щось віщують, вони хороші, вони щось знають (те що вони несуть пургу, уже не важливо). І Арестович хороший, бо він прикольно розповідає про різні цікаві речі, його приємно слухати, це заспокоює (ну і що, що бреше, він же прикольно бреше). (а ті, хто говорить правду – вони нудні, правду неприємно слухати і там многа букофф, і треба ще думати власною головою).
А раз є попит, буде пропозиція. Буде хайп і розкрутка. Навіть ми самі, які б не були розумні, іноді заковтуємо гачок медіа маніпуляцій і всерйоз обговорюємо неіснуючі речі, симулякри (як у період ковідо-істерії нпрклд).

По картах держав.
Наша помилка в тому, що ми ототожнюємо момент створення держави (тобто, якогось комплексу бюрократичних інституцій) з долею нації в цілому. Так, це важливий етап націєтворення, але це не гороскоп народження народу, далеко не тільки держава визначає його долю, це дуже складне поняття. Такого гороскопу не існує – в жодного народу. Тому що народ, нація не народжується в якийсь момент часу, це процес. За часів Хмельницького, наприклад, ще не було такого поняття – українці. Тоді це був один з етапів зародження національної самоідентичності, дуже ранній етап. Націоналізм як явище у Європі взагалі сформувався у 19 столітті, хоч як би дивно для нас це не звучало сьогодні. Скажи комусь під час війни Б.Хмельницького про національну державу, відправили б у тогочасний дурдом.
Є карти держав із зафіксованим часом (бо це відбувалось відносно недавно, Україна або сучасний Ізраїль, наприклад, тому час відмітили), якусь інформацію вони дають (створення комплексу бюрократичних інституцій), але говорити про те, що карта 91 року описує український народ і що можна по ній прогнозувати (або карта 48 року тотожна із долею єврейського народу) – це нісенітниця.

Та ж карта Майкрософта вже ближча до реальності, тому що цієї корпорації не існувало до моменту її заснування. Це не процес, це саме момент народження чогось, що потім стало корпорацією, що проіснує певний час, а потім помре, зникне або трансформується у щось інше.

Є карта народження Ейнштейна, але немає гороскопу постньютонівської фізики, є карта народження Київради (якоїсь із них), але немає карти народження Києва. І тд і тп.
Абсурдно вимагати віщувати долю Києва, спираючись на гороскоп Києва, якого не існує в принципі.

Не всі явища і предмети мають свій гороскоп. І не все можна аналізувати і прогнозувати астрологічними методами. З цим треба змиритись (а спочатку зрозуміти – чому так). Тому не треба натягувати сову на глобус, якою б не була спокуса. Звичайно, якщо власна популярність і бажання проїхатись на хвилі хайпу не йде попереду бажання знати правду (і озвучувати її).
These users thanked the author Андрій for the post (total 3):
Anny, Keeper, Venus in Pisces
Keeper
Повідомлень: 23
З нами з: 23 березня 2023, 08:16
Has thanked: 13 times
Been thanked: 4 times

Re: Когда закончится война?

Дякую. Більш менш зрозуміло і можна погодитись.
Аватар користувача
Venus in Pisces
Повідомлень: 14
З нами з: 21 березня 2023, 09:25
Has thanked: 9 times
Been thanked: 2 times

Re: Когда закончится война?

В целом понятно, спасибо. В чем-то согласна. Но тогда по этой логике и Майкрософт не вдруг возник, вначале была идея, попытки что-то сделать, неудачи, а уже потом...
И даже человек рождается не из ниоткуда - есть родители, наследственность и прочее.
Ничто не возникает на вдруг, ровном месте, без предыстории. Как с этим быть?
Тетяна
Повідомлень: 48
З нами з: 19 березня 2023, 13:47
Has thanked: 24 times
Been thanked: 30 times

Re: Когда закончится война?

Андрій писав: 27 березня 2023, 08:58
Venus in Pisces писав: 26 березня 2023, 12:06
Keeper писав: 26 березня 2023, 11:56
Це те, про що я казав у статтях про провали мунданної астрології. Принцип GIGO спрацьовує. Не туди ми дивимось.
І ще дуже важливе, чому взагалі весь цей хайп довкола мунданних прогнозів і пшик у підсумку – бо тут немає астрології, є ринковий медіа-попит і відповідна пропозиція. І тільки це. Людям цікаво, вони хочуть чогось такого-сякого, їм свого часу забили в голову самі т.зв. астрологи, що вони начебто можуть передбачити ВСЕ, що вони мають доступ до таємних, ексклюзивних знань. І тепер люди чекають – ага, ти астролог, ти маєш відповісти на розкручене в медіа запитання, а якщо не відповідаєш, то ти поганий астролог, он дивись – є влад росс і подібні персонажі, вони весь час щось віщують, вони хороші, вони щось знають (те що вони несуть пургу, уже не важливо). І Арестович хороший, бо він прикольно розповідає про різні цікаві речі, його приємно слухати, це заспокоює (ну і що, що бреше, він же прикольно бреше). (а ті, хто говорить правду – вони нудні, правду неприємно слухати і там многа букофф, і треба ще думати власною головою).
А раз є попит, буде пропозиція. Буде хайп і розкрутка. Навіть ми самі, які б не були розумні, іноді заковтуємо гачок медіа маніпуляцій і всерйоз обговорюємо неіснуючі речі, симулякри (як у період ковідо-істерії нпрклд).

По картах держав.
Наша помилка в тому, що ми ототожнюємо момент створення держави (тобто, якогось комплексу бюрократичних інституцій) з долею нації в цілому. Так, це важливий етап націєтворення, але це не гороскоп народження народу, далеко не тільки держава визначає його долю, це дуже складне поняття. Такого гороскопу не існує – в жодного народу. Тому що народ, нація не народжується в якийсь момент часу, це процес. За часів Хмельницького, наприклад, ще не було такого поняття – українці. Тоді це був один з етапів зародження національної самоідентичності, дуже ранній етап. Націоналізм як явище у Європі взагалі сформувався у 19 столітті, хоч як би дивно для нас це не звучало сьогодні. Скажи комусь під час війни Б.Хмельницького про національну державу, відправили б у тогочасний дурдом.
Є карти держав із зафіксованим часом (бо це відбувалось відносно недавно, Україна або сучасний Ізраїль, наприклад, тому час відмітили), якусь інформацію вони дають (створення комплексу бюрократичних інституцій), але говорити про те, що карта 91 року описує український народ і що можна по ній прогнозувати (або карта 48 року тотожна із долею єврейського народу) – це нісенітниця.

Та ж карта Майкрософта вже ближча до реальності, тому що цієї корпорації не існувало до моменту її заснування. Це не процес, це саме момент народження чогось, що потім стало корпорацією, що проіснує певний час, а потім помре, зникне або трансформується у щось інше.

Є карта народження Ейнштейна, але немає гороскопу постньютонівської фізики, є карта народження Київради (якоїсь із них), але немає карти народження Києва. І тд і тп.
Абсурдно вимагати віщувати долю Києва, спираючись на гороскоп Києва, якого не існує в принципі.

Не всі явища і предмети мають свій гороскоп. І не все можна аналізувати і прогнозувати астрологічними методами. З цим треба змиритись (а спочатку зрозуміти – чому так). Тому не треба натягувати сову на глобус, якою б не була спокуса. Звичайно, якщо власна популярність і бажання проїхатись на хвилі хайпу не йде попереду бажання знати правду (і озвучувати її).
Дякую! Мені близький хід Ваших думок. Рідко зараз знайдеш однодумців відносно тих, чи інших питань.))

Мене і дивує, і водночас вражає, коли час від часу получається відсторонено спостерігати за різними соціальними пабліками та вкидами різного роду інформації, в тому числі і астрологічної. Часто спостерігаю, як підхоплюється та чи інша інформація, не піддавшись сумніву "а чи це так?" , "чи не так?" і несеться далі, таким чином потрапляючи в синергію з загальним колективним полем, в обхід критичному мисленню: "прочитав - повірив - передав далі".

Щодо астрології, так взагалі бентижить відношення до неї, як до пророцтва. Не розуміючи, наприклад, що хоч і в рамках натальної карти  - але вибір завжди є, і що через неї можна дуже багато отримати корисної інформації та коригувати власне життя.

P. S. Я розумію, що відійшла від обговорення війни та мунданної  астрології в цій темі форуму...
Але Ви озвучили  і підняли таку глобальну проблему
суспільства, відносно популізма та маніпуляцій через різні засоби інформації, що я не змогла пройти мимо...))
These users thanked the author Тетяна for the post:
Андрій
Відповісти