Астро Близнюки

Міжособистісні відносини різних типів з точки зору астрології
Олена
Повідомлень: 4
З нами з: 21 березня 2023, 07:56
Has thanked: 1 time

question Астро Близнюки

Добрий день! У мене питання до спеціалістів. Я вчилась з хлопцем у школі, у нас ДР з ним один, ще зі школи пам'ятаю :D . І от тепер він з'явився знову на горизонті і наче є якісь цікаві наміри з його сторони. Тоді він мені подобався, але він сам не звертав на мене увагу)) Я цікавлюсь астрологією давно, тому спитала про час народженяя і все інше. Так от - його Луна теж у тому знаку що моя!! Час приблизно один, і Asc_ в одному знаку - скоріше за все.
Ми повні Астро Близнюки. 100%!
Мені самій цікаво, але не вистачає знань для розуміння з астрологічної сторони. Хто може сказати - чого чекати.
Дякую
Тетяна
Повідомлень: 48
З нами з: 19 березня 2023, 13:47
Has thanked: 24 times
Been thanked: 30 times

Re: Астро Близнюки

Добрий день! Вас цікавлять відповіді через аналіз Вашої натальної карти, синастрія чи  хорарне питання?
Олена
Повідомлень: 4
З нами з: 21 березня 2023, 07:56
Has thanked: 1 time

Re: Астро Близнюки

Салига Тетяна писав: 21 березня 2023, 09:36 Добрий день! Вас цікавлять відповіді через аналіз Вашої натальної карти, синастрія чи  хорарне питання?
Мене просто цікавить, які у мене з ним перспективи. Сама я поки не вирішила, що далі. Я давно цікавлюсь астрологією, читала про Астро Близнюків і не дуже зрозуміла, пишуть різне. Синастрія напевне. Якщо хтось тут зможе сказати на вашому форумі. Я не готова зараз іти до астролога і платити за повну синастрію, тим більше що поки нічого з ним немає.
Дякую
Аватар користувача
Андрій
Site Admin
Повідомлень: 112
З нами з: 14 березня 2023, 15:39
Звідки: Київ
Has thanked: 76 times
Been thanked: 65 times
Контактна інформація:

Re: Астро Близнюки

Олена писав: 21 березня 2023, 09:57 Я не готова зараз іти до астролога
Але ви саме до них потрапили. Буквально в лігво астрологів :D
Чесно - я такого ще не зустрічав. Причому в обговореннях теж, не тільки у власній практиці. Дослідження по однояйцевих близнюках є, але ж не в розрізі романтичних відносин між ними. Ви будете першою в цьому астро-експерименті, якщо все у вас складеться) (так, я розумію. що ви не близнюки по народженню, але принцип той самий, що й у однояйцевих).
Думаю, чекати повторення, посилення тих самих переваг і проблем, які є у вас. В принципі, має бути спокійно, досить комфортно (за умови, якщо є взаємні почуття). Але, можливо, занадто спокійно і передбачувано часом. А може, якщо ви саме спокою і передбачуваності шукаєте, це саме воно і є.
Загалом так.
Тут не скажеш точніше, не знаючи людей, не дослідивши їхні карти. Взагалі, найкраще синастрію аналізувати в динаміці, коли вже є якісь реальні прояви - радості, труднощі, щось пережито разом.
Олена
Повідомлень: 4
З нами з: 21 березня 2023, 07:56
Has thanked: 1 time

Re: Астро Близнюки

Андрій, дякую. Не заню поки, чого шукаю. Мабуть того що в юності було. Почуттів!!))
Зараз воно так як ви написали - наче ні риба ні мясо)
Аватар користувача
Андрій
Site Admin
Повідомлень: 112
З нами з: 14 березня 2023, 15:39
Звідки: Київ
Has thanked: 76 times
Been thanked: 65 times
Контактна інформація:

Re: Астро Близнюки

Олена писав: 21 березня 2023, 15:22 Андрій, дякую. Не заню поки, чого шукаю. Мабуть того що в юності було. Почуттів!!))
Зараз воно так як ви написали - наче ні риба ні мясо)
Ну пишіть тоді сюди, як все розвиватиметься. Це дійсно рідкісний випадок, щоб все до знаку Асц співпадало. Це цікаво.
Олена
Повідомлень: 4
З нами з: 21 березня 2023, 07:56
Has thanked: 1 time

Re: Астро Близнюки

Добре, напишу якщо щось буде, поки воно таке.......)) Мені цікаво, а чого тоді в юності так ця синастрія сильно діяла?
Дякую вам!
Аватар користувача
Андрій
Site Admin
Повідомлень: 112
З нами з: 14 березня 2023, 15:39
Звідки: Київ
Has thanked: 76 times
Been thanked: 65 times
Контактна інформація:

Re: Астро Близнюки

Олена писав: 21 березня 2023, 15:27 Мені цікаво, а чого тоді в юності так ця синастрія сильно діяла?
Дякую вам!
Бо в юності гормони сильно діяли, а не синастрія ;)
These users thanked the author Андрій for the post:
Олена
Ann_Sholudko
Повідомлень: 2
З нами з: 12 листопада 2023, 08:44
Been thanked: 1 time

Re: Астро Близнюки

Добрий день.
Бачу, що питання писали давно, але можу поділитись своїм досвідом.
В стосунках «близнюків» ви дуже добре можете розуміти партнера, але мало чим можете йому допомогти. Ваші проблеми можуть бути схожі, наприклад, якщо вам важко контролювати свої фінанси, то і у нього будуть певні труднощі з цим. А от відчуття можуть бути ніби ви дуже близько знаєте людину, що він ваша споріднена душа, навіть без врахування того, що ви реально знаєте один одного та разом навчались. Швидше за все, саме ці відчуття близькості, розуміння, спорідненості вас захопили коли ви зустрілись знову - це через схожість ваших гороскопів. Але далі щоб стосунки склались потрібні реальні почуття та зацікавленість в людині. Саме з цим може бути проблема, тому що зазвичай в партнерах нас цікавить протилежність, несхожість на нас, а тут ми маємо абсолютну схожість, ніякої протилежності, партнер не може доповнити вас може тільки повторити. Як ехо - спочатку незвично, цікаво, а потім набридає.
Хоча будь-які стосунки можуть скластись якщо ми свідомо робимо вибір, що хочемо бути із людиною. Крім цього, в будь-яких стосунках є як свої плюси, так і мінуси. Треба дивитись карту
These users thanked the author Ann_Sholudko for the post:
Андрій
Аватар користувача
Андрій
Site Admin
Повідомлень: 112
З нами з: 14 березня 2023, 15:39
Звідки: Київ
Has thanked: 76 times
Been thanked: 65 times
Контактна інформація:

Re: Астро Близнюки

Ann_Sholudko писав: 12 листопада 2023, 09:49 Добрий день.
Бачу, що питання писали давно, але можу поділитись своїм досвідом.
Добрий день!
Цікаво, а не було такого у вас, щоб людина (астроблизнюк) дратувала та/або лякала тим, що ви бачите всі її вади і неприємні риси, і розумієте, що все це дуже схоже на ваші неприємні риси?
Щось на кшталт Тіні, описаної Юнгом.
Я такого досвіду особливо близьких стосунків з близнюками не маю, але іноді трапляються люди, які дуже дратують, а потім усвідомлюєш, що це дратує те моє особисте, що я бачу ніби в дзеркалі. Просто як правило дізнатися дані народження таких людей немає можливості. Але цікавий феномен.
Відповісти