Натальна астрологія

Все, що стосується гороскопу народження
Відповісти
Тетяна
Повідомлень: 48
З нами з: 19 березня 2023, 13:47
Has thanked: 24 times
Been thanked: 30 times

Натальна астрологія

Мої вітання всім учасникам астрологічного форуму на українській платформі.

Що значить, коли в натальній карті Місяць в Стрільці? Це коли під час навчального курсу, а вже відчувається потреба ділитися астрологічними знаннями))
Одна із перших моїх астрологічних статей.

Сучасний світ заповнений  численними напрямками, орієнтованих на самопізнання і вирішення життєво важливих питань, одним із важливих і почесних місць серед них займає АСТРОЛОГІЯ.

Як же вона працює?

Астрологія - це мова символів, яка передається із покоління в покоління, в якій тісно переплітаються знання астрономії, математики, фізики, психології та міфології.
Саме в астрологічних знаках, планетах в знаках, в аспектах між ними і закладається психологія людини, її психологічні здібності, внутрішні потреби та мотивація, внутрішні конфлікти, тіньова сторона особистості і, звичайно, ж подійність та шляхи реалізації...

В астрології планети Сонячної системи - це перш за все проекція нашої внутрішньої енергії на небо, за допомогою якої ми усвідомлюємо, відчуваємо, комунікуємо, обмінюємося знаннями, досвідом, матерією; думаємо, аналізуємо, вивчаємо, рухаємося тощо. А через астрологічну мову, через астрологічні символи ці знання стають доступними для розуміння, аналізу і спостереження за цими процесами.

Астрологічна натальна карта, складена на час, день, рік і місце народження - це перш за все внутрішня програма людини, з визначеними індивідуальними потребами. Це як знімок  космічного простору, зафіксованого на момент народження і перенесений  схематично на екран .

Астрологічна натальна карта  - це певний сценарій, з різними можливостями і варіантами для реалізації, але в рамках натальної карти, через символічні астрологічні дома, який ми не можемо змінити, але ми можемо змінити саму роль. І безпосередньо від нас самих залежить, як ми використовуємо свій потенціал, свою енергію, закладену при народженні -  на користь собі чи на шкоду, і наскільки слідуємо своїй життєвій програмі, наскільки  задовольняємо свої внутрішні потреби і бажання, і саме від цього залежить якість життя.
Востаннє редагувалось 19 березня 2023, 17:02 користувачем Тетяна, всього редагувалось 1 раз.
These users thanked the author Тетяна for the post:
Андрій
Аватар користувача
Андрій
Site Admin
Повідомлень: 112
З нами з: 14 березня 2023, 15:39
Звідки: Київ
Has thanked: 76 times
Been thanked: 65 times
Контактна інформація:

handshake Re: Натальна астрологія

Салига Тетяна писав: 19 березня 2023, 16:28
Тетяно, ви гарно пишете, дякую!
Згадалися власні перші спроби донести правду цьому світу, зануреному в темряву невігластва :D
На початках ми всі думали, що цим темним людям достатньо просто розповісти правду, як вона є) Але насправді чують лише ті, хто здатен це сприйняти.
А загалом - так!
Leila
Повідомлень: 1
З нами з: 19 березня 2023, 13:08

Re: Натальна астрологія

Вітаю! Підкажіть будь ласка, ніяк не зрозумію, як вираховувати по Сатурн/ Уран кармічні борги.
Ми дивимось в яких домах Сатурн та Уран, потім , куди потрапили управителі цих планет, потім планети в Козерозі, потім в Водолії. Потім в 10 і 11 домі планети...
А як підрахувати їх кількість і що далі з ними робити?
Ніде не можу знайти інформацію толкову.
Аватар користувача
Андрій
Site Admin
Повідомлень: 112
З нами з: 14 березня 2023, 15:39
Звідки: Київ
Has thanked: 76 times
Been thanked: 65 times
Контактна інформація:

Re: Натальна астрологія

Leila писав: 03 серпня 2023, 22:54 Вітаю! Підкажіть будь ласка, ніяк не зрозумію, як вираховувати по Сатурн/ Уран кармічні борги.
Ми дивимось в яких домах Сатурн та Уран, потім , куди потрапили управителі цих планет, потім планети в Козерозі, потім в Водолії. Потім в 10 і 11 домі планети...
А як підрахувати їх кількість і що далі з ними робити?
Ніде не можу знайти інформацію толкову.
Вітаю, Leila!
Я думаю, підраховувати кармічні бали за допомогою технік західної астрології – марна справа. Поняттям карма оперують дхармічні релігії, можливо, якось до цього дотична ведична астрологія. А західна базується на інших філософських принципах. Про близькі до вашого питання теми я тут колись писав Але у нас навіть термінологія інша – ідеться пренатальні лунації, про те, що ми отримуємо при народженні, а що маємо віддати для більш гармонійного існування на землі.
These users thanked the author Андрій for the post:
Тетяна
Аватар користувача
Андрій
Site Admin
Повідомлень: 112
З нами з: 14 березня 2023, 15:39
Звідки: Київ
Has thanked: 76 times
Been thanked: 65 times
Контактна інформація:

Re: Натальна астрологія

Тетяна писав: 19 березня 2023, 16:28
Тетяно, а ви як думаєте?
Тетяна
Повідомлень: 48
З нами з: 19 березня 2023, 13:47
Has thanked: 24 times
Been thanked: 30 times

Re: Натальна астрологія

Мої вітання всім!
Андрій, розділяю  Вашу думку, що:
"я думаю, підраховувати кармічні бали за допомогою технік західної астрології – марна справа."

До кармічних показників карти відношусь з дуууже великою обережністю і окремо від карти не розглядаю. Ми не знаємо, що було в минулому житті і на основі чого формуються кармічні показники чи кармічні борги в карті, знаємо їх положення і можемо лише припускати. І взагалі вважаю, що вся карта в цілому є кармічною, якщо вірити в реінкарнацію. А, наприклад, вузли підсвічують еволюційний розвиток Душі в цьому втіленні, але в комплексі з картою, а не окремо.

Тому перевагу віддаю аналізу психології карти та можливостей для реалізації в першу чергу.
Принаймі для мене це ті показники, які можна відчути, побачити, прожити,  проаналізувати та довести як по життю в цілому, так і в режимі реального часу через транзити.
These users thanked the author Тетяна for the post:
Андрій
Відповісти