Вітаю вас на форумі "Зодіак"!

Чим є цей форум і для кого він
Аватар користувача
Андрій
Site Admin
Повідомлень: 112
З нами з: 14 березня 2023, 15:39
Звідки: Київ
Has thanked: 76 times
Been thanked: 65 times
Контактна інформація:

handshake Вітаю вас на форумі "Зодіак"!

Мене звати Андрій Бондаренко, я адмін цього форуму. Вивчати астрологію почав більше 20 років тому, починав з хорарної, досі тяжію до класики, не відкидаючи здобутків сучасної астрології.

Ідея цього форуму – створити майданчик для вільного спілкування людей, не байдужих до астрології та дотичних тем, але без російських та проросійських впливів.
Адже досі у відомих пострадянських астрологічних та езотеричних інтернет-спільнотах домінують росіяни.

Як і багато хто з вас, після подій 2014-го я виключив з кола спілкування найбільш ватних персонажів, у тому числі, астрологів. Проте зараз ситуація значно драматичніша – контакти з тими, хто підтримує, толерує, або нібито байдужий до російської агресії (нібито, тому що всі ми вже впевнились, на чиєму боці ті, кому «всё не так однозначно») – неможливі з етичних міркувань.

Зокрема і тому я створив цей форум – неприбутковий соціальний проект, вільний як від людожерської російської квазі-філософії, так і від внутрішнього комерційного тиску.

Долучайтеся до спілкування на «Зодіаку», запрошуйте друзів, однодумців і просто зацікавлених людей. Я буду радий кожному, хто поділяє мої погляди на ситуацію – ми мусимо і зможемо бути незалежними.

Тут немає і не буде жодних обмежень – мовних, етнічних, політичних, за місцем проживання або належністю до різних астрологічних шкіл. Крім єдиного – присутність на форумі тих, хто прямо або опосередковано причетний до війни проти України, є неприйнятною.

З радістю вітатиму більш обізнаних у таких глибоких сферах знань, як ведична астрологія, астропсихологія, Таро та інші мантичні техніки – все це надзвичайно цікаво і гідне широкого обговорення.

Отже, ласкаво прошу на Зодіак! _heart
Anny
Повідомлень: 33
З нами з: 19 березня 2023, 13:11
Has thanked: 23 times
Been thanked: 25 times

Re: Вітаю вас на форумі "Зодіак"!

дяк, за форум!
These users thanked the author Anny for the post:
Андрій
Аватар користувача
Андрій
Site Admin
Повідомлень: 112
З нами з: 14 березня 2023, 15:39
Звідки: Київ
Has thanked: 76 times
Been thanked: 65 times
Контактна інформація:

Re: Вітаю вас на форумі "Зодіак"!

Anny писав: 19 березня 2023, 15:18 дяк, за форум!
_heart І вам дякую. Я старався)
Anny
Повідомлень: 33
З нами з: 19 березня 2023, 13:11
Has thanked: 23 times
Been thanked: 25 times

Re: Вітаю вас на форумі "Зодіак"!

я думаю, що цей перший крок до якісної української астрології ще буде повністю оцінено трохи пізніше. Так само, як зараз на території нашої країни твориться історія, так і розумне користування астрологією (не плутати з "езотерично", "духовно" і іншими наративами з боку північного непорузуміння) врешті решт відбудеться.
Аватар користувача
Андрій
Site Admin
Повідомлень: 112
З нами з: 14 березня 2023, 15:39
Звідки: Київ
Has thanked: 76 times
Been thanked: 65 times
Контактна інформація:

Re: Вітаю вас на форумі "Зодіак"!

Anny писав: 19 березня 2023, 15:55 я думаю, що цей перший крок до якісної української астрології ще буде повністю оцінено трохи пізніше. Так само, як зараз на території нашої країни твориться історія, так і розумне користування астрологією (не плутати з "езотерично", "духовно" і іншими наративами з боку північного непорузуміння) врешті решт відбудеться.
Так! Це і було моєю ідеєю. Як зараз кажуть - це наша місія (соррі за пафос ;) )
Насправді це серйозно, так.
Anny
Повідомлень: 33
З нами з: 19 березня 2023, 13:11
Has thanked: 23 times
Been thanked: 25 times

Re: Вітаю вас на форумі "Зодіак"!

З почином!)
These users thanked the author Anny for the post:
Андрій
Аватар користувача
Venus in Pisces
Повідомлень: 14
З нами з: 21 березня 2023, 09:25
Has thanked: 9 times
Been thanked: 2 times

Re: Вітаю вас на форумі "Зодіак"!

Добрый день. А здесь можно писать на русском? Я украинка, но мне так удобнее, особенно на астрологические темы.
Аватар користувача
Андрій
Site Admin
Повідомлень: 112
З нами з: 14 березня 2023, 15:39
Звідки: Київ
Has thanked: 76 times
Been thanked: 65 times
Контактна інформація:

Re: Вітаю вас на форумі "Зодіак"!

Venus in Pisces писав: 21 березня 2023, 09:37 Добрый день. А здесь можно писать на русском? Я украинка, но мне так удобнее, особенно на астрологические темы.
Добрый день! С языками проблем здесь ни у кого нет. Как и с этническим происхождением. Имеет значение только то, на чьей вы стороне.
Аватар користувача
Venus in Pisces
Повідомлень: 14
З нами з: 21 березня 2023, 09:25
Has thanked: 9 times
Been thanked: 2 times

Re: Вітаю вас на форумі "Зодіак"!

Андрій писав: 21 березня 2023, 09:44 Имеет значение только то, на чьей вы стороне.
Я киянка. Сподіваюсь, я відповіла на питання про на чиїй стороні) Но мне так удобнее.
Тогда я обдумаю свой вопрос.
Отличный дизайн сайта, кстати.
Аватар користувача
Андрій
Site Admin
Повідомлень: 112
З нами з: 14 березня 2023, 15:39
Звідки: Київ
Has thanked: 76 times
Been thanked: 65 times
Контактна інформація:

Re: Вітаю вас на форумі "Зодіак"!

Venus in Pisces писав: 21 березня 2023, 09:49 Тогда я обдумаю свой вопрос.
Отличный дизайн сайта, кстати.
Ок, думайте.
Спасибо!
Відповісти