Вітаю вас на форумі "Зодіак"!

Чим є цей форум і для кого він
vikvrost
Повідомлень: 7
З нами з: 14 серпня 2023, 19:15
Been thanked: 2 times

Re: Вітаю вас на форумі "Зодіак"!

Добрый день. Я Краматорчанка в эвакуации (насильно русифицированная с детства).Уже год самостоятельно изучаю астрологию - и всё ещё на уровне близнецов. Хочу поблагодарить за создание нашей украинской астроплатформы - спасибо. И у меня столько вопросов, к вам практикующим астрологам... 1) можете здесь оставлять ссылки или рекомендации для повышения уровня астрообразованности?
2)поясните- что должно произойти в жизни, чтобы ощутить высшие планеты (кризисы, алкогольные (медицинские) вливания, вспышки неадыквата)? И могут они проявиться автоматически, если стоят с первого по третий дома?
These users thanked the author vikvrost for the post:
Андрій
Аватар користувача
Андрій
Site Admin
Повідомлень: 112
З нами з: 14 березня 2023, 15:39
Звідки: Київ
Has thanked: 76 times
Been thanked: 65 times
Контактна інформація:

Re: Вітаю вас на форумі "Зодіак"!

vikvrost писав: 14 серпня 2023, 20:55 Добрый день. Я Краматорчанка в эвакуации (насильно русифицированная с детства).Уже год самостоятельно изучаю астрологию - и всё ещё на уровне близнецов. Хочу поблагодарить за создание нашей украинской астроплатформы - спасибо. И у меня столько вопросов, к вам практикующим астрологам... 1) можете здесь оставлять ссылки или рекомендации для повышения уровня астрообразованности?
2)поясните- что должно произойти в жизни, чтобы ощутить высшие планеты (кризисы, алкогольные (медицинские) вливания, вспышки неадыквата)? И могут они проявиться автоматически, если стоят с первого по третий дома?
vikvrost, приветствую вас на форуме!
К сожалению, единого учебника или онлайн курса, который бы исчерпывающе объяснял начинающему всё с азов и после прочтения которого человек мог бы сказать – вот, теперь я разбираюсь в астрологоли на среднем уровне – не существует. Во всяком случае, я о таком не знаю (думаю, если бы такой был, он был бы очень популярен и я бы о нем знал).
Когда-то мне показали книгу для начинающих Астрология с помощью компьютера и без него, автор А.Колесников, издание начала 2000-х, кажется. Я ее оцениваю как полезное руководство для тех, кто хочет познакомиться с терминологией и хотя бы просто понять, о чем говорят астрологи. Хотя и не могу согласиться со всем утверждениями автора. Но все равно полезная вещь. Загуглите, он должен быть где-то в свободном доступе.
Еще подумаю, на что можно сослаться, если вспомню, буду давать здесь ссылки. Но боюсь, никто вам не даст полного и достаточного списка ссылок. Информация разбросана по разным книгам, сайтам, форумам. Большая часть – по англоязычным. Как это происходит в реальности (как у меня это было) – меня заинтересовывает какая-то конкретная астрологическая тема, я начинаю гуглить и среди груд информационного мусора натыкаюсь на 2-3 полезных ресурса, где получаю ответы на свои вопросы. И так снова и снова. А чтобы всё в одном месте – увы.
Наверное, и вам так придется делать. Задавайте здесь вопросы, на некоторые здесь могут ответить, и я в том числе.
Кстати. Могу четко указать направление для изучения хорарной астрологии – это Джон Фроули, его книга и ее обсуждения на разных ресурсах. Но это не совсем для начинающих.
Могу вспомнить, если нужно, материалы по АстроКартоГрафии и Local Space, например. Но это более продвинутый уровень.
По поводу высших. Любое событие, после которого вы можете сказать, что ваша жизнь уже не такая, как была до того – это что касается влияния высших в транзитах и дирекциях. В натале – сложнее. Нам очень трудно, если вообще возможно, судить о себе объективно. Поэтому эту тему лучше изучать на картах других людей, если есть их точные данные рождения и если вы хорошо знаете их биографию. Например, вот тема про Уран в натальной карте viewtopic.php?t=28
Расположение высших в домах особого значения не имеет, по моим наблюдениям. Аспекты и (особенно) соединения со светилами и углами гороскопа – обязательно проявятся наглядно.
В общем, спрашивайте, если есть что-то конкретное, попробуем подсказать.
А идея темы с полезными ссылками – очень хорошая. Надо только собраться с мыслями и силами :)
vikvrost
Повідомлень: 7
З нами з: 14 серпня 2023, 19:15
Been thanked: 2 times

Re: Вітаю вас на форумі "Зодіак"!

Добрый день. Спасибо за ответ. Я думала,что я уникально учусь, когда из интернет- массива выбираю несколько интересных идей. :)
По поводу высших планет - мне нравится Ваш взгляд - поскольку это не противоречит моему мировоззрению.
А теперь у меня ещё один очень интересующий меня вопрос -задаю его всем кто интересуется астрологией, поскольку он касается данного сообщества.
Был такой в Украине астролог К Дараган - ВСЕ его лекции ВСЕХ видов (основ) астрологии - чётко изложены и не противоречат здравому смыслу. НО сейчас его эфиры на Ютуб просто невыносимы. Поэтому Вопрос к практикующим астрологам - действительно всё так плохо астрологически для Украины или дело в другом?
Почему-то у меня складывается мысль - данный человек приложил свою руку к расчету начала сво и теперь защищает его - как свое детище..... Что скажите Вы?
Аватар користувача
Андрій
Site Admin
Повідомлень: 112
З нами з: 14 березня 2023, 15:39
Звідки: Київ
Has thanked: 76 times
Been thanked: 65 times
Контактна інформація:

Re: Вітаю вас на форумі "Зодіак"!

vikvrost писав: 16 серпня 2023, 15:35 Добрый день. Спасибо за ответ. Я думала,что я уникально учусь, когда из интернет- массива выбираю несколько интересных идей. :)
По поводу высших планет - мне нравится Ваш взгляд - поскольку это не противоречит моему мировоззрению.
А теперь у меня ещё один очень интересующий меня вопрос -задаю его всем кто интересуется астрологией, поскольку он касается данного сообщества.
Был такой в Украине астролог К Дараган - ВСЕ его лекции ВСЕХ видов (основ) астрологии - чётко изложены и не противоречат здравому смыслу. НО сейчас его эфиры на Ютуб просто невыносимы. Поэтому Вопрос к практикующим астрологам - действительно всё так плохо астрологически для Украины или дело в другом?
Почему-то у меня складывается мысль - данный человек приложил свою руку к расчету начала сво и теперь защищает его - как свое детище..... Что скажите Вы?
Он не совсем астролог, на мой взгляд. Я пришел к такому выводу еще до 2014 года, когда какая-то из его книг попала мне в руки. К тому времени я уже достаточно разбирался в теме, чтобы понять, что это грамотная продажа слона. Ничего нового и полезного с точки зрения астрологии, но отлично подано – рука так и тянется купить слоника :lol: . Вывод – он очень хороший маркетолог (или те, кто ему помогают). И он не глуп, неплохо пишет. Применяет правильные, профессиональные методы продаж продукта, очень грамотное продвижение онлайн (когда большинство еще понятия не имело о Гугл- и Яндекс-алгоритмах и вообще основах маркетинга).
Но начиная с 14-го он несколько раз был пойман на горячем, когда подчищал свои старые прогнозы, поскольку с реальностью они не совпадали совершенно. Следующий вывод – 1) он лжец и манипулятор, 2) он не самостоятелен - пишет по методичкам (удивительным образом его астрология совпадала с кремлевскими идеологическими тезисами). Не было смысла его читать, я перестал его воспринимать его хоть сколько-то серьезно еще тогда (хотя раньше пару раз даже общался на форумах).
Думаю, он стал частью информационно-пропагандистской машины с соответствующим финансированием и технической поддержкой еще 9 лет назад. Это промывание мозгов. Астрология там и рядом не лежала.
vikvrost
Повідомлень: 7
З нами з: 14 серпня 2023, 19:15
Been thanked: 2 times

fire Re: Вітаю вас на форумі "Зодіак"!

Дуже на те схоже...
Karolina
Повідомлень: 3
З нами з: 28 листопада 2023, 11:37
Has thanked: 4 times
Been thanked: 1 time

Re: Вітаю вас на форумі "Зодіак"!

Колеги, вітаю!

Рада долучитись до цього форуму _heart .
Мене звати Кароліна, живу в Києві.
Вивчаю і практикую астрологію вже більше 2,5 років.

Останнім часом багато працювала над створення українського АСТРОпроцесора, тому хочу поділитись з Вами результами моєї роботи:

https://www.astro-vision.org

Буду вдячна за активність та підтримку _heart
Гарного Вам дня!
Аватар користувача
Дідух
Повідомлень: 36
З нами з: 03 квітня 2023, 13:58
Has thanked: 15 times
Been thanked: 35 times

Re: Вітаю вас на форумі "Зодіак"!

Karolina писав: 30 листопада 2023, 10:51
Останнім часом багато працювала над створення українського АСТРОпроцесора, тому хочу поділитись з Вами результами моєї роботи
Вітаю! Наскільки зрозумів, проект комерційний, що одразу висуває до ньго певні умови. Що створює його цінність?

В меню побачив стандартні опції - транзити, соляр, синастрію, тощо. Все як у всіх. Але ж ми, як астрологи, знаємо, що почалася нова епоха. Велика Мутація відбулася у Водолії і акцентувала тематику осі Лев-Водолій.

На мою думку, популярним буде той продукт, який надасть можливість спостерігати за собою і формувати власний досвід відносно себе. Бо зараз астрологія пропонує уніфікований опис аспекту, конфігурації, транзитної події, для всіх користувачів. Що очевидно не може бути правдою. І в цьому є певна проблематика астрології як такової.

Уявіть, що є астропроцессор, який надає можливість спостерігати за собою і робити нотатки під час транзитів, синастричних аспектів, соляру, тощо. Зовсім чудово, якщо він попереджає про аспект заздалегідь і підказує нотатками самої людини у минулі аналогічні транзити. З часом формується особиста база, яка дає можливість спостерігати саме за собою, а не за чиїмось описом якоїсь гипотетичної можливості.

Той, хто зробить такий продукт, створить нову нішу - особистого астропомічника, який не буде транслювати чиїсь ілюзії, а буде допомагати створювати цілісну картину особистості з пазлів астроподій.

Звісно, річ йде про динаміку - прогресії, транзити, соляр, синастрію, яка дуже залежить від наталу і рівня розвитку самої людини. Що збільшіть цікавість людей до астрології і додасть клієнтів астрологам, які можуть бути у рекомендаціях :) Бо побачивши певні сюжети у динаміці, людина захоче зрозуміти їх причини і засоби корекції. А це краще робити з професіоналом справи.

Тобто позіціонування продукту може бути взагалі не пов'язане з астрологією. Це про спостерігання за собою з допомогою астрології. Що також додає унікальності продукту, а значить і цінності. Розширює цільову аудиторію, бо на астрологах багато не заробиш, а іншим навіщо астропроцесор.

Ось такі думки.
These users thanked the author Дідух for the post:
Karolina
Friend
Повідомлень: 1
З нами з: 02 грудня 2023, 20:10
Been thanked: 1 time

Re: Вітаю вас на форумі "Зодіак"!

Karolina писав: 30 листопада 2023, 10:51 Колеги, вітаю!

Рада долучитись до цього форуму _heart .
Мене звати Кароліна, живу в Києві.
Вивчаю і практикую астрологію вже більше 2,5 років.

Останнім часом багато працювала над створення українського АСТРОпроцесора, тому хочу поділитись з Вами результами моєї роботи:

https://www.astro-vision.org

Буду вдячна за активність та підтримку _heart
Гарного Вам дня!
Вітаю Кароліна!

Хочу поділитися своїм досвідом.
Дійсно, є питання астропроцесора, особисто я користуюсь зетом, тому що просто немає альтернативи. А ії дійсно немає, я шукав. Основна проблема наявних сервісів-астропроцесорів в тому, що там не можливо виставити орбіси, виставити які планети відображати і які аспекти відображати. Але головне - орбіси. Всі наявні сервіси "штампують" карти по якомусь стандартному прикладу. Але майже кожна школа використовує свою систему орбісів.
Тому і доводиться кожен раз включати компьютер і будувати карту. Про мобільність тут навіть і мови немає. Я вже мовчу про транзити)), які треба дивитись постійно.

З повагою,
Friend
These users thanked the author Friend for the post:
Karolina
Аватар користувача
Дідух
Повідомлень: 36
З нами з: 03 квітня 2023, 13:58
Has thanked: 15 times
Been thanked: 35 times

Re: Вітаю вас на форумі "Зодіак"!

Friend писав: 02 грудня 2023, 20:30 Основна проблема наявних сервісів-астропроцесорів в тому, що там не можливо виставити орбіси, виставити які планети відображати і які аспекти відображати. Але головне - орбіси.

Доброго дня!

Zet - досить потужний астропроцесор з багатим функціоналом. Навіть його безкоштовна версія Lite цілком самодостатня.

Орбіси можна виставляти наступним чином, клікнути правю кнопкою на екран, з'явиться меню. Вибрати перший пункт "Налаштування карти", далі вибрати "Аспектація" (сьомий квадрат зліва з позначкою А), внизу буде два квадрати, потрібен другий "Аспектна сторінка". Там можна налаштовувати аспектні сторінки - набори аспектів під певні задачі, з орбісам на ваш смак. Планети, астероїди, фіктивні точки, кутові дома, жребії, тощо.

Пам'ятаю колись цікавився Підводним і робив сторінки під його концепцію еволюційних рівнів, з екзотичними аспектами на кшталт септдециля і кварундециля.

Згодом мене відпустило і зрозумів, що астрологічна реальність більш прозаїчна і в астроком'юніті є схильність недооцінювати мажорні аспекти. Хоча деякі цікаві моменти знайти вийшло, але вони дуже індивідуальні. Це можна порівняти зі слухом, щоб чути і відчувати аспекти, які виходять за межі мажорної групи, слід мати гарний слух або нюх, тут яка кому аналогія подобається.

Теж саме з орбісами. Партильні аспекти відчувають майже всі, вони на поверхні, а ось який-небудь квадрат Марс-Нептун на межі орбісу, градусів у 7-9 та ще й розбіжний, може суттєво псувати життя неможливістю раціоналізації. Звісно, багато залежить від контексту, але практика показала, що орбіси корисно не тільки звужувати, а й розширювати, інколи й за межі знаку.

Взагалі, на мою думку, аспекти і орбіси - фетиш західної астрології. Досить переоцінений. Тоді як диспозиційні зв'язки, стан планет показників базових принципів, загальна "сюжетність" карти, залишаються осторонь.

Як приклад - людина, з якою зараз маю ділові справи. З точки зору аспектів, всу чудово - трин Меркурія до Юпитеру - перекладання іноземної тематичної літератури. Юпитер стаціонарний у Раку - міжнародні зв'язки зі структурами, які мають майже кланову основу. Плутон у з'єднанні з Північним Вузлом і секстилем до Нептуну - вплив на філіал міжнародної організації в Україні, яка, в свою чергу, впливає на певну кількість людей. Трин Луна - Марс. Розбіжний секстиль Сонце-Сатурн через знак. Єдині елементи дисонансу - розбіжний квадрат Сонце-Марс через знак і спалений Меркурій.

Але на дистанції, у взаємодії все більш відчутний цей квадрат. Не тому, що аспект такий, а тому що на нього спрямовується інша механіка карти. Яка розколота навпіл. Венера і Юпитер потужні, про Юпитер вже писав, Венера у Терезах. Марс і Сатурн занедбані, Марс у Раку, Сатурн у Леві. Людина любить похвалу і аплодисменти, шаленіє від зауважень і конструктивної критики. Нестабільна, її хитає, не може витримувати узгоджений курс. Сонце у Скорпіоні дає схильність до маніпуляцій, у тому числі через трансляцію власної нікчемності, а зараз ще й додалися теми самогубства, бо транзитний Плутон почав квадратити натальне Сонце. А спалений Меркурій не дає змогу відсторонитися від цього і проаналізувати себе.

До чого все це розповідаю, аспекти, на мою думку, можуть вводити в оману. Їх можна розглядати в декартівському розумінні енергії - кількості руху/дій, які потрібні для реалізації планетарних принципів, які їх утворюють. І першу реакцію зовнішнього світу на ці дії. Але, на мій погляд, вони нічого не кажуть про результати, чи внутрішній стан людини під час цих дій.

Сподіваюсь, що не дуже відійшов від теми налаштування аспектів у Zet :D
These users thanked the author Дідух for the post:
Karolina
Аватар користувача
Андрій
Site Admin
Повідомлень: 112
З нами з: 14 березня 2023, 15:39
Звідки: Київ
Has thanked: 76 times
Been thanked: 65 times
Контактна інформація:

Re: Вітаю вас на форумі "Зодіак"!

Friend писав: 02 грудня 2023, 20:30
Karolina писав: 30 листопада 2023, 10:51 Колеги, вітаю!

Рада долучитись до цього форуму _heart .
Мене звати Кароліна, живу в Києві.
Вивчаю і практикую астрологію вже більше 2,5 років.

Останнім часом багато працювала над створення українського АСТРОпроцесора, тому хочу поділитись з Вами результами моєї роботи:

https://www.astro-vision.org

Буду вдячна за активність та підтримку _heart
Гарного Вам дня!
Вітаю Кароліна!

Хочу поділитися своїм досвідом.
Дійсно, є питання астропроцесора, особисто я користуюсь зетом, тому що просто немає альтернативи. А ії дійсно немає, я шукав. Основна проблема наявних сервісів-астропроцесорів в тому, що там не можливо виставити орбіси, виставити які планети відображати і які аспекти відображати. Але головне - орбіси. Всі наявні сервіси "штампують" карти по якомусь стандартному прикладу. Але майже кожна школа використовує свою систему орбісів.
Тому і доводиться кожен раз включати компьютер і будувати карту. Про мобільність тут навіть і мови немає. Я вже мовчу про транзити)), які треба дивитись постійно.

З повагою,
Friend
Ось це подивіться. https://play.google.com/store/apps/deve ... l=uk&gl=US Це не онлайн сервіс, а додаток Андроїд (Віндоус версія теж наче десь є). Там по орбісам і аспектам гнучкіше навіть, ніж у дорожчих аналогів. Користуюсь на телефоні, якщо немає доступу до десктопа, а треба вже зараз.
Відповісти