З Днем астролога!

Про наше життя, яким воно є (було, буде). І просто потеревенити :)
Відповісти
Тетяна
Повідомлень: 48
З нами з: 19 березня 2023, 13:47
Has thanked: 24 times
Been thanked: 30 times

З Днем астролога!

Вітаю всіх колег і людей, які цікавляться астрологією з Днем астролога!

Мій інтерес до астрології, до характеристик знаків зодіака несе свій відбиток ще з шкільного життя.
Але я тоді і гадки не мала, що в майбутньому буду ціленаправлено вивчати та практикувати таку складну, але водночас дуже цікаву дисципліну.

В школі я не була гуманітарієм і не любила писати твори, від слова взагалі.😃 Я любила вирішувати задачки з багатьма невідомими, любила різні головоломки, любила розбирати різні вузлики. Вважала, що у мене є схильність до математичних та точних наук, тому і перший вибір був зроблений в сторону економічної освіти.

В житті так сталося, що вирішувати ті самі задачки та головоломки прийшлося щодо власного життя, шукаючи причинно - наслідкові зв'язки.
Підходів було багато різних через різні джерела, але остаточно мене направило до астрології, де є можливість як раз таки примінити свою допитливість, покрутити та рокласти інформацію по полицям уже через астрологічні знаки.

Мені довелося в декілька етапів підходити до вивчення своєї карти та до своїх кризових періодів. Інформація мені то відкривалася для розуміння, то знову закривалася. Але я за кожним разом поверталася і поверталася до своїх питань. Мені це потрібно було, щоб в першу чергу закрити для себе гештальт, оскільки всі незавершені питання та програми витягують та забирають внутрішню енергію, і навіть зовсім прості та незначні речі, як би це не здавалось дивним.

І коли через астрологічні знання приходить розуміння процесу, який відбувався, коли всі пазли складаються в одну цілісну картину, то це реально "вау"✌ -  відбувається інсайт, відчувається одноразово і полегшення, і задоволення, незважаючи, навіть, на нагативний досвід, який довелося пережити.

Тому для мене астрологічні знання, це не пророцтво, а в першу чергу глибокий аналіз та синтез інформації. Астропрогноз не може бути відірваним від контексту проживання людиною того чи іншого етапу у житті, в противному випадку вірогідність точності аналізу знижується у рази.

Астрологія для мене - це чудовий і мудрий інструмент пізнання себе справжньої, яка  відкриває глибинні та приховані пласти внутрішньої сутності, розкриває причинно- наслідкові зв'язки, які ще треба побачити та розібрати на складові, щоб перетворити  астролологічні знання на астромагію.
These users thanked the author Тетяна for the post:
Андрій
Аватар користувача
Андрій
Site Admin
Повідомлень: 112
З нами з: 14 березня 2023, 15:39
Звідки: Київ
Has thanked: 76 times
Been thanked: 65 times
Контактна інформація:

celebrate Re: З Днем астролога!

Зі святом, Тетяно! І всіх, хто з нами є і буде :)
Я якраз гуманітарій, але гуманітарій-скептик) Тому з усіх методів мене одразу привабив хорарний. Подумав – тільки так можна впевнитись, чи вся ця астрологія це комерціалізована брехня (кінець 90х – початок 2000х, бурхливі потоки псевдоезотеричної муті звідусіль), чи щось у цьому є. Ну от і впевнився :)

Хоча особливе ставлення до зірок і Місяця у мене сформувалось ще в дитинстві. Це був дивний досвід навіть не здогадки, а ясного знання, що я, ми всі з ними якось пов’язані. Це було в селі, де я проводив багато часу на канікулах і ми з дідом щовечора ходили вигулювати собаку до лісу. Зараз би я сказав (начитавшись юнгіанської літератури), що це була зустріч із нумінозним.

А потім я зрозумів, що в мене в голові щось подібне до сприйняття світу греками і римлянами, які особливим чином персоніфікували рухомі зірки, надавши їм божественного статусу і пов’язавши із земною реальністю. А вже потім я дізнався про архетипи)

Взагалі, мені здається, українці ніколи не втрачали зв'язок з архаїчними коренями, так і не ставши християнами в суворому розумінні цього слова. Всі ці мавки, вовкулаки, домовики – це завжди було частиною нашої колективної психічної реальності.

Ну а щодо астрології, я згоден – це метод дослідження і пізнання. Один із методів, але дуже цікавий і часом корисний (а часом – незамінний). Як працює цей механізм – хтозна, але ж працює :)
З днем астрології! _heart
These users thanked the author Андрій for the post:
Anny
Відповісти