Вітаю вас на форумі "Зодіак"!

Чим є цей форум і для кого він
Аватар користувача
Андрій
Site Admin
Повідомлень: 112
З нами з: 14 березня 2023, 15:39
Звідки: Київ
Has thanked: 76 times
Been thanked: 65 times
Контактна інформація:

Re: Вітаю вас на форумі "Зодіак"!

Дідух писав: 04 грудня 2023, 10:28


Доброго дня!

Zet - досить потужний астропроцесор з багатим функціоналом. Навіть його безкоштовна версія Lite цілком самодостатня.

орбіси корисно не тільки звужувати, а й розширювати, інколи й за межі знаку.

Взагалі, на мою думку, аспекти і орбіси - фетиш західної астрології. Досить переоцінений. Тоді як диспозиційні зв'язки, стан планет показників базових принципів, загальна "сюжетність" карти, залишаються осторонь.


До чого все це розповідаю, аспекти, на мою думку, можуть вводити в оману. Їх можна розглядати в декартівському розумінні енергії - кількості руху/дій, які потрібні для реалізації планетарних принципів, які їх утворюють. І першу реакцію зовнішнього світу на ці дії. Але, на мій погляд, вони нічого не кажуть про результати, чи внутрішній стан людини під час цих дій.

Серед безкоштовного астрософту у Зет немає аналогів на сьогодні. Достатньо сказати, що я його використовую в комерційній хорарній практиці (спочатку демонстрував карти учням, а згодом сам прив'язався).

Орби за межі знаків - це страшна єресь і смертний гріх :P

І на захист аспектів)
Так, початківці іноді на них занадто западають. Але це фетиш скоріше не західної астрології, а сучасної астрології на швидку руку в популярній версії. Класична західна враховує насамперед те, про що ви сказали. До речі, саме диспозиційні зв'язки - аргумент проти орбів через знак (умовно - Овен завжди в опозиції до Терезів, а останній градус Діви чи перший Скорпіона це вже зовсім інше відношення до Овна, не опозиційне).
Але я про аспекти як такі. Без них немає хорарної астрології (аспекти = настання події). Без них неможлива ректифікація (аспекти в динаміці з натальними кутами - ох як працюють). Навіть розрахунок темпераменту по класиці - теж без аспектів ніяк, і орби враховуються.
Якщо вчити, починаючи з основ, не на нашвидкуруч, не буде цієї сучасної фетишизації аспектів, буде розумне їх використання там. де це необхідно і доцільно..
These users thanked the author Андрій for the post:
Karolina
Аватар користувача
Дідух
Повідомлень: 36
З нами з: 03 квітня 2023, 13:58
Has thanked: 15 times
Been thanked: 35 times

Re: Вітаю вас на форумі "Зодіак"!

Андрій писав: 05 грудня 2023, 15:22
Орби за межі знаків - це страшна єресь і смертний гріх :P

І на захист аспектів)
Так, початківці іноді на них занадто западають. Але це фетиш скоріше не західної астрології, а сучасної астрології на швидку руку в популярній версії. Класична західна враховує насамперед те, про що ви сказали. До речі, саме диспозиційні зв'язки - аргумент проти орбів через знак (умовно - Овен завжди в опозиції до Терезів, а останній градус Діви чи перший Скорпіона це вже зовсім інше відношення до Овна, не опозиційне).
Але я про аспекти як такі. Без них немає хорарної астрології (аспекти = настання події). Без них неможлива ректифікація (аспекти в динаміці з натальними кутами - ох як працюють). Навіть розрахунок темпераменту по класиці - теж без аспектів ніяк, і орби враховуються.

Якщо вчити, починаючи з основ, не на нашвидкуруч, не буде цієї сучасної фетишизації аспектів, буде розумне їх використання там. де це необхідно і доцільно..
Згоден щодо формулювання, коректніше буде сучасне сприйняття західної астрології у поп варіації.

Фетишизацію аспектів сам пройшов у декількох варіантах і не факт, що не маю викривлень сприйняття, які походять з обмеженості власним досвідом. Однак в прикладі, який привів, в мене немає інших пояснень.

Можливо щодо аспекту за межі знаку теж даю некоректне формулювання, бо, як вже казав раніше, астрологію вивчав самостійно і не можу сказати, що досконало знаю термінологію і методологію класичної західної астрології.

Квадрат Марсу з останніх градусів Раку до Сонця у перших градусах Скорпіону. Чи вірно позначив його, як аспект за межі знаку?
These users thanked the author Дідух for the post:
Андрій
Аватар користувача
Андрій
Site Admin
Повідомлень: 112
З нами з: 14 березня 2023, 15:39
Звідки: Київ
Has thanked: 76 times
Been thanked: 65 times
Контактна інформація:

Re: Вітаю вас на форумі "Зодіак"!

Дідух писав: 06 грудня 2023, 18:19 Квадрат Марсу з останніх градусів Раку до Сонця у перших градусах Скорпіону. Чи вірно позначив його, як аспект за межі знаку?
Так, це за межі знаку.
По класиці це взагалі трин. Бо тут діє принцип т.зв. споглядання знаками один одного. Звідси тільки мажорні аспекти в класичній астрології. Це йде від Тетрабіблоса Птолемея, там досить заплутано він пояснює це музичною теорією. Ібн Езра в Книзі причин пояснює тим, що кількість знаків 12 ділиться тільки на 2, 3, 4 і 6. Роберт Хенд десь писав іще про це. Знак не може споглядати сусідні знаки і знаки, сусідні з опозиційним.
asp.png
З цієї точки зору Рак "бачить" Скорпіона тільки трином, хай навіть з орбом у 29 градусів, але це трин, бо ці знаки перебувають в симпатії та гармонії. Зацикленість на орбах аспектів це якраз із розряду фетишизації, з точки зору класики. Якось так.
Karolina
Повідомлень: 3
З нами з: 28 листопада 2023, 11:37
Has thanked: 4 times
Been thanked: 1 time

Re: Вітаю вас на форумі "Зодіак"!

Дідух писав: 01 грудня 2023, 17:40
Karolina писав: 30 листопада 2023, 10:51
Останнім часом багато працювала над створення українського АСТРОпроцесора, тому хочу поділитись з Вами результами моєї роботи
Вітаю! Наскільки зрозумів, проект комерційний, що одразу висуває до ньго певні умови. Що створює його цінність?

В меню побачив стандартні опції - транзити, соляр, синастрію, тощо. Все як у всіх. Але ж ми, як астрологи, знаємо, що почалася нова епоха. Велика Мутація відбулася у Водолії і акцентувала тематику осі Лев-Водолій.

На мою думку, популярним буде той продукт, який надасть можливість спостерігати за собою і формувати власний досвід відносно себе. Бо зараз астрологія пропонує уніфікований опис аспекту, конфігурації, транзитної події, для всіх користувачів. Що очевидно не може бути правдою. І в цьому є певна проблематика астрології як такової.

Уявіть, що є астропроцессор, який надає можливість спостерігати за собою і робити нотатки під час транзитів, синастричних аспектів, соляру, тощо. Зовсім чудово, якщо він попереджає про аспект заздалегідь і підказує нотатками самої людини у минулі аналогічні транзити. З часом формується особиста база, яка дає можливість спостерігати саме за собою, а не за чиїмось описом якоїсь гипотетичної можливості.

Той, хто зробить такий продукт, створить нову нішу - особистого астропомічника, який не буде транслювати чиїсь ілюзії, а буде допомагати створювати цілісну картину особистості з пазлів астроподій.

Звісно, річ йде про динаміку - прогресії, транзити, соляр, синастрію, яка дуже залежить від наталу і рівня розвитку самої людини. Що збільшіть цікавість людей до астрології і додасть клієнтів астрологам, які можуть бути у рекомендаціях :) Бо побачивши певні сюжети у динаміці, людина захоче зрозуміти їх причини і засоби корекції. А це краще робити з професіоналом справи.

Тобто позіціонування продукту може бути взагалі не пов'язане з астрологією. Це про спостерігання за собою з допомогою астрології. Що також додає унікальності продукту, а значить і цінності. Розширює цільову аудиторію, бо на астрологах багато не заробиш, а іншим навіщо астропроцесор.

Ось такі думки.
Вітаю!

Дякую за Вашу думку!
Першочерговою ідеєю та задумкою було створення українського Астропроцесора, розвиток українського астрологічного ринку та підтримка економіки нашої держави.
Передумовами звісно ж були брак такої програми у нас на ринку та той факт, що більшість астрологів України використовують продукт "наших сусідів".
Мені, як астрологу і людині з Меркурієм у Водолії звісно ж захотілось змінити цю тенденцію.Навіщо використовувати програми інших, якщо можна користуватись вітчизняними.
Зараз же коли базу створено та імпелментовано, проект росте і розивається міркую над тим, щоб створити справді щось нове та Водолійське, цікаве та корисне.
Karolina
Повідомлень: 3
З нами з: 28 листопада 2023, 11:37
Has thanked: 4 times
Been thanked: 1 time

Re: Вітаю вас на форумі "Зодіак"!

Friend писав: 02 грудня 2023, 20:30
Karolina писав: 30 листопада 2023, 10:51 Колеги, вітаю!

Рада долучитись до цього форуму _heart .
Мене звати Кароліна, живу в Києві.
Вивчаю і практикую астрологію вже більше 2,5 років.

Останнім часом багато працювала над створення українського АСТРОпроцесора, тому хочу поділитись з Вами результами моєї роботи:

https://www.astro-vision.org

Буду вдячна за активність та підтримку _heart
Гарного Вам дня!
Вітаю Кароліна!

Хочу поділитися своїм досвідом.
Дійсно, є питання астропроцесора, особисто я користуюсь зетом, тому що просто немає альтернативи. А ії дійсно немає, я шукав. Основна проблема наявних сервісів-астропроцесорів в тому, що там не можливо виставити орбіси, виставити які планети відображати і які аспекти відображати. Але головне - орбіси. Всі наявні сервіси "штампують" карти по якомусь стандартному прикладу. Але майже кожна школа використовує свою систему орбісів.
Тому і доводиться кожен раз включати компьютер і будувати карту. Про мобільність тут навіть і мови немає. Я вже мовчу про транзити)), які треба дивитись постійно.

З повагою,
Friend
Вітаю Friend!

Дуже вдячна за те, що поділились своєю думкою!
Взяли цю ідею в розробку, в січні будемо над цим працювати,.
Це дійсно дозволить бути більш корисними для користувача.
Мобільність це окрема тема взагалі.
Враховуючи реалії сьогодння і враховуючи специфіку нашої роботи - це вже життєвл необхідно мати можливість побудувати астрологічну карту в телефоні.
Власне це дозволяє, і мені в тому ж числі працювати будь-де - в транспорті, на природі і т.д.

Тому ідея створення атсропроцесора і визріла в мене нарешті в момент коли я намагалась побудувати карту в Сотісі і не змогла цього зробити, так як в цей момент на телефоні перестав працювати VPN.
цей випадок до речі відбувся в момент точного з'єднання транзитного Місяця у Водолії з моїм натальним Ураном.

Якщо маєте ще думки - буду вдячна, якщо ви ними поділитесь.

З повагою,
Кароліна
These users thanked the author Karolina for the post:
Андрій
Відповісти