Чи буде успішним бізнес?

Обговорюємо методи, теорію та практику
Відповісти
Oksana
Повідомлень: 7
З нами з: 27 березня 2023, 16:21
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Чи буде успішним бізнес?

Чи буде успішним бізнес на амазоні, а саме з продажу комбінезонів для йоги? Чи варто варто вкладати зусилля і гроші? І чи потрібно розглянути інші варіанти продуктів продажу?
Я так розумію що я - Марс в дуже слабкій позиції і бізнес (сонце) як такий не буде мені приносити задоволення, хоча дохід може бути непоганий (2ий від 10 - Меркурій) в діві. Можна розраховувати на венеру - партнера, який підтримує бізнес (сонце)




21.09.2023 10.25 Лондон

Дуже дякую
Вкладення
ch.png
Аватар користувача
Андрій
Site Admin
Повідомлень: 112
З нами з: 14 березня 2023, 15:39
Звідки: Київ
Has thanked: 76 times
Been thanked: 65 times
Контактна інформація:

Re: Чи буде успішним бізнес?

Oksana писав: 21 вересня 2023, 09:41 Чи буде успішним бізнес на амазоні, а саме з продажу комбінезонів для йоги? Чи варто варто вкладати зусилля і гроші? І чи потрібно розглянути інші варіанти продуктів продажу?
Я так розумію що я - Марс в дуже слабкій позиції і бізнес (сонце) як такий не буде мені приносити задоволення, хоча дохід може бути непоганий (2ий від 10 - Меркурій) в діві. Можна розраховувати на венеру - партнера, який підтримує бізнес (сонце)




21.09.2023 10.25 Лондон

Дуже дякую
Тут іще важливо, куди рухається бізнес - скоро переходить у знак вигнання Марса і власного падіння. Ситуація так собі. Хоча Меркурій і доходами від бізнесу управляє, і грошима покупців (або партнера). І Місяць передає світло від Мерка до Марса - це добре. Венера це добре саме по собі, але якщо у справі є партнер, тоді бізнес рухається під управляння партнера. Не знаю, чи це добре, залежить від реальної ситуації. Не подобається Місяць з Антаресом - це може бути розпад, швидкий кінець.
Підсумовуючи - я б не ризикував особливо, якщо тільки партнер не близька людина і не перебере на себе управління для спільної вигоди. Може, варто подумати над іншими варіантами.
These users thanked the author Андрій for the post:
Oksana
Oksana
Повідомлень: 7
З нами з: 27 березня 2023, 16:21
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Re: Чи буде успішним бізнес?

Duzhe vam diakuiu
These users thanked the author Oksana for the post:
Андрій
Відповісти