Коронація Чарльза III. Не всі затемнення однаково шкідливі

Все, що стосується гороскопу народження
Відповісти
Аватар користувача
Андрій
Site Admin
Повідомлень: 112
З нами з: 14 березня 2023, 15:39
Звідки: Київ
Has thanked: 76 times
Been thanked: 65 times
Контактна інформація:

Коронація Чарльза III. Не всі затемнення однаково шкідливі

Багато хто з астрологів був здивований вибором дати коронації, узгодженою королівським домом, церквою Англії та урядом іще в жовтні минулого року – адже вона відбулась наступного дня після затемнення, а будь-які затемнення традиційно мають погану славу.

Мені (і не тільки мені) важко повірити в те, що ніхто з королівського дому не консультувався з цього приводу з астрологом, тому припускаю, що вибір дати був свідомим, в тому числі, з астрологічної точки зору. Оскільки є теорія (до якої особисто я досить серйозно ставлюся), згідно якої енергія затемнень не є доброю чи поганою, це просто потужна енергія, свого роду бустер або каталізатор, який призведе до яскравих або навіть доленосних подій, а вже якість цих подій залежить від нас, якщо ми маємо волю ними керувати.
Найімовірніше, в умовах обмеженого вибору часу астролог вирішив використати затемнення саме як такий бустер, що в теорії має зробити правління Чарльза доленосним, як для Сполученого Королівства, так і для нього самого.
ceremony.png
Адже крім самої точки затемнення поблизу скорпіонячого Сонця короля маємо точний трин Марса, правителя затемнення, як до натального Сонця, так і до точки затемнення. Не кажучи вже про те, що Чарльз переживає період повернення Вузлів та напівповернення Сатурну – доленосність аж зашкалює.

Зрозуміло, що ані офіційних підтверджень, ані спростувань цієї моєї версії ми не дочекаємось, принаймні, найближчим часом, проте мені вона видається найвірогіднішою, особливо з урахуванням того, що королівський дім протягом останніх століть ніколи не ігнорував астрологію.
These users thanked the author Андрій for the post (total 2):
Тетяна, Anny
Тетяна
Повідомлень: 48
З нами з: 19 березня 2023, 13:47
Has thanked: 24 times
Been thanked: 30 times

Re: Коронація Чарльза III. Не всі затемнення однаково шкідливі

Андрію, доброго дня!
Цілком погоджуюся з Вами, що затемнення  не завжди може приносити негатив, яким постійно лякають астрологи. І що їх енергію можна використовувати і варто, коли це виваженіі та необхідні кроки.
Затемнення можуть загостровати та посилювати ті задачі, які необхідні для еволюційного розвитку. І все залежить від нас самих, яким чином ми користуємося цими енергіями).

Теж читаю, що деякі астрологи дивуються вибором дати)).
Як на мене, то головне - це намір.
Якщо затемнення направити на руйнування, то і наслідок від них  буде відповідний, якщо  на зміцнення, покращення та еволюційний розвиток - то і затемнення будуть в підтримку.
These users thanked the author Тетяна for the post:
Андрій
Anny
Повідомлень: 33
З нами з: 19 березня 2023, 13:11
Has thanked: 23 times
Been thanked: 25 times

Re: Коронація Чарльза III. Не всі затемнення однаково шкідливі

Цікава тема, дякую. Теж одразу була здивована вибором, але Ви розумно пояснили.
Ще цікаво подивитись, напевно, дату коронації його мами)
Така тривалість правління - це щось неймовірне! :shock:
These users thanked the author Anny for the post:
Андрій
Аватар користувача
Андрій
Site Admin
Повідомлень: 112
З нами з: 14 березня 2023, 15:39
Звідки: Київ
Has thanked: 76 times
Been thanked: 65 times
Контактна інформація:

Re: Коронація Чарльза III. Не всі затемнення однаково шкідливі

Тетяно, я б сказав, це схоже на атомну енергію. Затемнення в смислі) Якщо не знаєш - не лізь. На повсякденному рівні краще сидіти в куточку і не рипатись. Але якщо є саме намір - то інша справа, тут можна ризикнути, усвідомлюючи і можливий дискомфорт, і різні непередбачувані відгалуження подій, але ти знаєш, заради чого ризикуєш, приймаєш виклик долі.
Ну і використовувати можна по-різному, як з атомною енергією - можна електростанцію, можна бомбу. І те, і те ризиковане, і треба вміти це робити.

Anny, так, з мамою - це щось) Я пошукаю і дату, і всю інфу дотичну, воно дуже цікаве.
These users thanked the author Андрій for the post (total 2):
Тетяна, Anny
Тетяна
Повідомлень: 48
З нами з: 19 березня 2023, 13:47
Has thanked: 24 times
Been thanked: 30 times

Re: Коронація Чарльза III. Не всі затемнення однаково шкідливі

Андрій писав: 07 травня 2023, 11:34 Тетяно, я б сказав, це схоже на атомну енергію. Затемнення в смислі) Якщо не знаєш - не лізь. На повсякденному рівні краще сидіти в куточку і не рипатись. Але якщо є саме намір - то інша справа, тут можна ризикнути, усвідомлюючи і можливий дискомфорт, і різні непередбачувані відгалуження подій, але ти знаєш, заради чого ризикуєш, приймаєш виклик долі.
Ну і використовувати можна по-різному, як з атомною енергією - можна електростанцію, можна бомбу. І те, і те ризиковане, і треба вміти це робити.

Anny, так, з мамою - це щось) Я пошукаю і дату, і всю інфу дотичну, воно дуже цікаве.
Саме так! Необхідно знати і розуміти для чого ? І влучне у Вас порівняння з атомною енергією, як її можна використати на благо чи на шкоду)))
Просто затемнення чим можуть бути небезпечними, що можуть "затемняти" розсудок. Тому з ними потрібно бути обережнеми))
These users thanked the author Тетяна for the post:
Андрій
Відповісти