Жива практика. Медичне питання + фідбек + результат

Обговорюємо методи, теорію та практику
Відповісти
Аватар користувача
Андрій
Site Admin
Повідомлень: 112
З нами з: 14 березня 2023, 15:39
Звідки: Київ
Has thanked: 76 times
Been thanked: 65 times
Контактна інформація:

Жива практика. Медичне питання + фідбек + результат

Раптом комусь закортить потренуватись (на кошечках :D ) на живому прикладі, ось вам нагода.
Питання: Чи підходять мені ці таблетки?
Не дуже складне, на перший погляд. Але є кілька "але".

Трохи пізніше викладу саму історію і розв'язку.
Дозвіл принципово отримав, але треба трохи впорядкувати, щоб гарантовано не порушити конфіденційність.
Прийняв питання минулої суботи о 10:17:15 Це скрін з телефону.
AstroGold5043154496657911891.png
Anny
Повідомлень: 33
З нами з: 19 березня 2023, 13:11
Has thanked: 23 times
Been thanked: 25 times

Re: Жива практика. Медичне питання + фідбек + результат

ну якщо за лікування брати 6 дім, то воно конкретно шкодить (марс прямо на асц), хоча й любить кверента, та й кверент його любить по карті.
І буде між ними аспект - тобто, спробує лікуватись.
Але щось може піти не так)
Аватар користувача
Андрій
Site Admin
Повідомлень: 112
З нами з: 14 березня 2023, 15:39
Звідки: Київ
Has thanked: 76 times
Been thanked: 65 times
Контактна інформація:

Re: Жива практика. Медичне питання + фідбек + результат

Не зовсім так)
У медичних питаннях про хвороби ми не беремо 6. Тут вираховується сигніфікатор хвороби. В даному випадку це Марс, оскільки він управляє знаком, де Місяць-кверент в ущербі. А лікування це упр 10 Юпітер.
Ми цю комбінацію дивимось.
Кому цікаво, можете подумати) Я аналіз із розв'язкою днями викладу.
Аватар користувача
Андрій
Site Admin
Повідомлень: 112
З нами з: 14 березня 2023, 15:39
Звідки: Київ
Has thanked: 76 times
Been thanked: 65 times
Контактна інформація:

Re: Жива практика. Медичне питання + фідбек + результат

Коротко:
Кверент mo_ . Він в ущербі, з ним явно не все гаразд. Сигніфікатор хвороби ma_ , як диспозитор ущербного Місяця. Сигніфікатор ліків, які зараз приймаються – правитель 10_h ju_

За посиланням нижче я описав весь хід аналізу суто астрологічного, але в консультації важливим є не стільки і не тільки застосування певної техніки. Багато надважливої роботи стосується не розрахунків і сигніфікаторів. Аналіз карти ми проводим тільки після правильного опитування кверента, щоб повністю зрозуміти його реальну ситуацію. І лише повністю зрозумівши, починаємо співставляти її з показниками карти.
Плюс іноді ми зобов’язані перенаправляти клієнта до профільного спеціаліста, якщо контекст ситуації ми не повністю розуміємо, якщо це специфічна сфера знань, в якій ми за визначенням не можемо бути компетентними.

Коротше кажучи, цю карту я, мабуть, включу до свого курсу. Самому дуже сподобалась https://www.astromenu.com/2023/04/horary.html
These users thanked the author Андрій for the post (total 3):
Anny, Venus in Pisces, Тетяна
Аватар користувача
Venus in Pisces
Повідомлень: 14
З нами з: 21 березня 2023, 09:25
Has thanked: 9 times
Been thanked: 2 times

Re: Жива практика. Медичне питання + фідбек + результат

Андрій писав: 20 квітня 2023, 16:28 Коротко:
Кверент mo_ . Він в ущербі, з ним явно не все гаразд. Сигніфікатор хвороби ma_ , як диспозитор ущербного Місяця. Сигніфікатор ліків, які зараз приймаються – правитель 10_h ju_

За посиланням нижче я описав весь хід аналізу суто астрологічного, але в консультації важливим є не стільки і не тільки застосування певної техніки. Багато надважливої роботи стосується не розрахунків і сигніфікаторів. Аналіз карти ми проводим тільки після правильного опитування кверента, щоб повністю зрозуміти його реальну ситуацію. І лише повністю зрозумівши, починаємо співставляти її з показниками карти.
Плюс іноді ми зобов’язані перенаправляти клієнта до профільного спеціаліста, якщо контекст ситуації ми не повністю розуміємо, якщо це специфічна сфера знань, в якій ми за визначенням не можемо бути компетентними.

Коротше кажучи, цю карту я, мабуть, включу до свого курсу. Самому дуже сподобалась https://www.astromenu.com/2023/04/horary.html
Отличная работа, спасибо.
Разбор вопроса - класс!
These users thanked the author Venus in Pisces for the post:
Андрій
Відповісти