Запитання про стосунки

Обговорюємо методи, теорію та практику
Відповісти
Anny
Повідомлень: 33
З нами з: 19 березня 2023, 13:11
Has thanked: 23 times
Been thanked: 25 times

Запитання про стосунки

Доброго вечора.
Пліз, хелп, якщо можна.
Маю хорарне питання, сама карту розглядаю - не зовсім розумію :shock:
Тільки одразу попрошу, якщо хтось зможе грамотно відповісти - киньте свій номер картки, щоб я могла віддячити.
Питання важливе.
Чи хоче цей чоловік стосунків зі мною, або - чого він насправді від мене хоче?
19.42.51 Київ, Україна.
Keeper
Повідомлень: 23
З нами з: 23 березня 2023, 08:16
Has thanked: 13 times
Been thanked: 4 times

Re: Запитання про стосунки

Спробую, але не претендую….самому тут помагали.
Ви йому цікаві, Марс в Раку хоче якоїсь частини вас або вашої уваги. Тому що він в обителі Луни, а Луна це ваш співуправитель. Але ви самі як Венера і як Луна його наче не любите а навпаки, любите себе саму Венеру в обителі. І ви якось погано себе почуваєте в 8 домі і з Ураном. А ваша Луна зайнята роботою в 10 домі. Може бути це робочі відносини. Трохи заплутано але може так і є в житті. І нема у вас аспектів з ним. Тому на стосунки це не вказує. Ви йому цікаві але тільки й того.

Я так би сказав але не претендую, вчився давно і досвіду нема. Тому картку не дам :lol: Нехай ті хто має досвід відповідають точніше.
ось карта сама
Anny.png
These users thanked the author Keeper for the post:
Anny
Аватар користувача
Андрій
Site Admin
Повідомлень: 112
З нами з: 14 березня 2023, 15:39
Звідки: Київ
Has thanked: 76 times
Been thanked: 65 times
Контактна інформація:

Re: Запитання про стосунки

Anny писав: 31 березня 2023, 16:51 Доброго вечора.
Пліз, хелп, якщо можна.
Маю хорарне питання, сама карту розглядаю - не зовсім розумію :shock:
Тільки одразу попрошу, якщо хтось зможе грамотно відповісти - киньте свій номер картки, щоб я могла віддячити.
Питання важливе.
Чи хоче цей чоловік стосунків зі мною, або - чого він насправді від мене хоче?
19.42.51 Київ, Україна.
Добрий ранок!
Сама суть така (астрологічно, з реальною ситуацією треба розбиратись, якщо б це була консультація).
Сигніфікатори. Ви Венера і Місяць. Він Марс і Сонце (це потенційно романтичні стосунки). Чого хоче – дивимось рецепції. Доми тут відіграють другорядну роль.

Марс дійсно зацікавлений вами, він хоче ваших емоцій, вашої уваги, якоюсь мірою це шкодить йому самому, бо він через це в падінні, ця залежність від бажання вашої уваги його дещо послаблює. Але не критично – він у своєму трипліцитеті і термах.

Сонце – чоловіче Его. Тут він самозадоволений, самозакоханий, ви його більше дратуєте (у вигнанні Венери), але й цікавите. Можливо, це на початковій стадії такі почуття, або вони змішані з реальним роздратуванням (Сонце в термах Венери, крім того).

Відповідь – він сам поки не знає, чого хоче. Ви його цікавите, він хоче вашої уваги, але чимось ви його дратуєте водночас. Можливо, його дратує власна зацікавленість вами, бо свідомо він цього не хоче, це на рефлексі відбувається.

Перспектива. Аспект якраз є, і досить переконливий – і Місяць напряму з Сонцем, і він же, Місяць, передає світло від Сонця до Венери. І Сонце тут є збирачем світла між Марсом (останній минулий аспект) і Місяцем (найближчий попереду).
Тобто, контактів тут – хоч відбавляй.
Але так, вони складні (через рецепції дивні). Як правильно сказав попередній коментатор – може, так і є у житті)

Я думаю, це все на якійсь із початкових стадій, схоже на те. Якщо з розвитком подій буде потреба, тоді пишіть. Або якщо щось незрозуміло зараз і треба спроектувати відому вам ситуацію на карту, і це не підлягає розголосу. А поки – от такий вам розбір польотів)

Keeper,так треба дивитись потенційно романтичні відносини – Сонце це чоловіче Его, Венера жіноче (конкретно тут Верера подвійну роль грає, і як головний, і як чисто жіноча сутність)
These users thanked the author Андрій for the post (total 2):
Anny, Keeper
Anny
Повідомлень: 33
З нами з: 19 березня 2023, 13:11
Has thanked: 23 times
Been thanked: 25 times

Re: Запитання про стосунки

Андрій, супер!
Дуже схоже на правду.
Бо я й сама починаю розуміти, що він таки гоноровий і досить сильно себе любить)
Але, Ви кажете - будуть зустрічі. Це цілком ймовірно, бо ми колеги по роботі і часом зустрічаємось. Хоча востаннє вже давненько. Ну і він живе в іншій країні.
Напишіть будь-ласка номер карти в особисті.
Дуже якісний розбір хорару, хотіл б я так уміти) _heart
These users thanked the author Anny for the post:
Андрій
Аватар користувача
Андрій
Site Admin
Повідомлень: 112
З нами з: 14 березня 2023, 15:39
Звідки: Київ
Has thanked: 76 times
Been thanked: 65 times
Контактна інформація:

Re: Запитання про стосунки

Anny писав: 01 квітня 2023, 07:42 Андрій, супер!
Дуже схоже на правду.
Бо я й сама починаю розуміти, що він таки гоноровий і досить сильно себе любить)
Але, Ви кажете - будуть зустрічі. Це цілком ймовірно, бо ми колеги по роботі і часом зустрічаємось. Хоча востаннє вже давненько. Ну і він живе в іншій країні.
Напишіть будь-ласка номер карти в особисті.
Дуже якісний розбір хорару, хотіл б я так уміти) _heart
Дякую, приємно чути)
Оскільки це була не особиста консультація, а публічний учбово-тренувальний політ), вирішимо трохи інакше. В особисті напишу.
Звертайтесь, я на зв'язку.
These users thanked the author Андрій for the post:
Anny
Anny
Повідомлень: 33
З нами з: 19 березня 2023, 13:11
Has thanked: 23 times
Been thanked: 25 times

Обіцяю фідбек!
І хочу запитати - чи можете допомогти навчитись такому?
These users thanked the author Anny for the post:
Андрій
Аватар користувача
Андрій
Site Admin
Повідомлень: 112
З нами з: 14 березня 2023, 15:39
Звідки: Київ
Has thanked: 76 times
Been thanked: 65 times
Контактна інформація:

Re:

Anny писав: 01 квітня 2023, 16:53 Обіцяю фідбек!
І хочу запитати - чи можете допомогти навчитись такому?
Добре) чекатиму.
Можу. І досить якісно, грунтовно. Я лінк потім вам вишлю на програму курсу, як буду не з телефону.
Загалом, це не швидко, 3,5 місяців приблизно, 2 р\тиждень , немало домашніх завдань, які потребують теж часу, і не дуже дешево, враховуючи нинішні ціни. Тобто, це повноцінне навчання. Але за наявності мотивації - до чогось домовимось. Принаймні, мені не соромно за цей курс. Це фундаментальні знання і багато практики. Зпишемось, якщо цікаво.
These users thanked the author Андрій for the post:
Anny
Anny
Повідомлень: 33
З нами з: 19 березня 2023, 13:11
Has thanked: 23 times
Been thanked: 25 times

Re: Запитання про стосунки

Щиро вдячна!
Сподіваюсь на таку можливість.
Заздрю трохи!)
These users thanked the author Anny for the post:
Андрій
Keeper
Повідомлень: 23
З нами з: 23 березня 2023, 08:16
Has thanked: 13 times
Been thanked: 4 times

handshake Re: Запитання про стосунки

Андрій писав: 01 квітня 2023, 07:10

Keeper,так треба дивитись потенційно романтичні відносини – Сонце це чоловіче Его, Венера жіноче (конкретно тут Верера подвійну роль грає, і як головний, і як чисто жіноча сутність)
Так! і наче знаю ж точно але вилетіло з голови. Дякую
хороше питання
These users thanked the author Keeper for the post:
Андрій
Відповісти