Заробіток від надання послуг повернення податку

Обговорюємо методи, теорію та практику
Відповісти
Oksana
Повідомлень: 7
З нами з: 27 березня 2023, 16:21
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Заробіток від надання послуг повернення податку

Чи зможу я добре заробляти надаючи послуги заповнення річного звіту про доходи і повернення податку. Чи можнс починати вже в цьому році чи краще дочекатись отримання диплому? Питання виникло 27.03 15.59 м. Ромфорд (Ромфорд) найближче Лондон
Аватар користувача
Андрій
Site Admin
Повідомлень: 112
З нами з: 14 березня 2023, 15:39
Звідки: Київ
Has thanked: 76 times
Been thanked: 65 times
Контактна інформація:

Re: Заробіток від надання послуг повернення податку

Oksana писав: 27 березня 2023, 19:34 Чи зможу я добре заробляти надаючи послуги заповнення річного звіту про доходи і повернення податку. Чи можнс починати вже в цьому році чи краще дочекатись отримання диплому? Питання виникло 27.03 15.59 м. Ромфорд (Ромфорд) найближче Лондон
Оксано, якщо це правильний Asc_ , я вже зранку подивлюсь саме питання. Якщо ні, виправте мене.
І завтра ж виправлю помилку з неможливістю вставки картинок.
Без імені.png
Аватар користувача
Андрій
Site Admin
Повідомлень: 112
З нами з: 14 березня 2023, 15:39
Звідки: Київ
Has thanked: 76 times
Been thanked: 65 times
Контактна інформація:

Re: Заробіток від надання послуг повернення податку

Розкладаємо питання на частини.
1) Яким буде заробіток і чи він буде
2) Чи впливає наявність диплому на перспективу отримання заробітку
3) Необов’язково, але дещо додає – наскільки платоспроможні клієнти (ви згадували про них у чаті)

Доходи від роботи це 11_h , його правитель mo_ . Оцінюємо його достоїнства, його рецепції з упр 2 me_ і аспекти з ним
Диплом це 9_h . Користь від знань (від наявності диплому) це 2 від 9 = 10
Платоспроможність майбутніх клієнтів це 2 від 7 = 8

Правитель 11 перегрин, але в сильній рецепції з Меркурієм. Доходи мають бути, але такі собі. Хоча перспектива є (Місяць увійде до обителі, хоча й нескоро)
Доцільність диплому, користь від 9 це дуже сильна Венера. Відмічаємо собі.
Скільки грошей буде у клієнтів – теж так собі. Юпітер перегрин.

Додатково бачимо шкідника прямо на куспиді 11_h . Це якраз правитель 9_h . Перекладаємо на людську мову – стан освіти на сьогодні шкодить заробітку.
Натомість практична користь від наявності диплому дуже суттєва. ve_ в ta_

Висновки.
Наявність диплому дуже бажана. Станом на зараз якість знань (або просто відсутність статусу в освіті) погіршує перспективи заробітку. Завершення освіти і отримання відповідного статусу дасть пряму або опосередковану користь (Венера в обителі). На більш віддалену гарну перспективу натякає і майбутня (не прямо зараз) інгресія упр 11 mo_ в обитель в ca_ .
Але можна спробувати, якщо це не пов’язане з якимось ризиком і втратами. Тому що Місяць хоч і перегрин, але дуже любить вас і вашого правителя 2. Щось маєте заробити.
Хоча без ілюзій на сьогодні, тому що зараз будуть клієнти не дуже платоспроможні. Або вони не дуже охоче платитимуть (Юпітер перегрин).
Oksana
Повідомлень: 7
З нами з: 27 березня 2023, 16:21
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Re: Заробіток від надання послуг повернення податку

Дуже дякую за детальну відповідь. Зараз підходить фінансовий рік до кінця і я поки планую допомагати друзям а в перспективі зареєструватись як офіційний агент. Припускаю, що шкідник на куспіді 11 це якраз моє навчання, яке забирає увесь вільний час. Ще раз дякую
Аватар користувача
Андрій
Site Admin
Повідомлень: 112
З нами з: 14 березня 2023, 15:39
Звідки: Київ
Has thanked: 76 times
Been thanked: 65 times
Контактна інформація:

Re: Заробіток від надання послуг повернення податку

Oksana писав: 28 березня 2023, 07:31 Припускаю, що шкідник на куспіді 11 це якраз моє навчання, яке забирає увесь вільний час. Ще раз дякую
Оце дуже схоже, якщо екстраполювати вашу реальність на карту.
Будь ласка
Відповісти