Запитання про роботу

Обговорюємо методи, теорію та практику
Keeper
Повідомлень: 23
З нами з: 23 березня 2023, 08:16
Has thanked: 13 times
Been thanked: 4 times

Re: Запитання про роботу

Поговорив із знайомою (кверентом). Ви праві, треба було її притиснути :)
Ситуація така. Вона тут (в Польщі) влаштована, все не дуже добре але стабільно і спокійно поки що. Америка її дуже манить і вабить)) Але це повністю зміна всього життя, тому страшно. Але якщо вийде як обіцяють - 2 роки нормальні умови, можна працювати, потім є варіант залишитись, якщо все добре. Але підводні камні є. Особисті, ще дещо сімейне, здоров'я... Ну і там ту людину вона ледве знає - в США.
Тоді я думаю так. Сонце це 9_h США. Хоча ma_ sq_ su_ але Сонце в трипліцітеті і в декані ma_ Це добре. І це перший аспект Марса.
І mo_ se_ su_ через переривання se_ me_ . Але це може бути що me_ це ті чужі гроші які доведеться позичати. І сам ma_ у 8_h про це говорить.
Все правильно? Треба їхати? Бо в Познані робота буде але дуже погана.
Аватар користувача
Андрій
Site Admin
Повідомлень: 112
З нами з: 14 березня 2023, 15:39
Звідки: Київ
Has thanked: 76 times
Been thanked: 65 times
Контактна інформація:

Re: Запитання про роботу

Ні, не правильно. 9 там взагалі ні при чому. Вона і так зараз в 9.
Тут треба по-іншому дивитись, уже минулий алгоритм відпадає.
Дізнайтесь у неї, чи розглядається варіант повернення.
Але поговоримо вже завтра
Keeper
Повідомлень: 23
З нами з: 23 березня 2023, 08:16
Has thanked: 13 times
Been thanked: 4 times

Re: Запитання про роботу

В Україну не розглядається, це я знаю.
Добре, буду чекати. Дякую.
Аватар користувача
Андрій
Site Admin
Повідомлень: 112
З нами з: 14 березня 2023, 15:39
Звідки: Київ
Has thanked: 76 times
Been thanked: 65 times
Контактна інформація:

Re: Запитання про роботу

Отже, в результаті додаткового опитування кверента ми сфокусували питання до самої суті. А суть зводиться до – чи залишатись тут, чи їхати до Америки.
Все, відсікаємо зайве, воно тільки заважає. Їхати чи ні – цієї відповіді вона від нас чекає.

Тоді повністю змінюється алгоритм аналізу карти. Це питання 1 – 7, де стан 1_h , його правитель і динаміка, яка його очікує – це залишатись у Польщі, і дзеркально для США – все, що стосується 7_h і його управителя.
Доми порожні, проїхали.

1 – ma_ . Не перегрин, у своїх термах, ок. Марс не примикає до Сонця, як ви подумали, дивлячись на градуси, мабуть. Сонце швидше, аспект тільки розійшовся. У Марса попереду тільки аспект з Меркурієм – 100% шкідник, спалений, у вигнанні. Крім того, Марс досить скоро (4 гр) іде в падіння.
Отже. Перспективи в Польщі не дуже, зараз наче нічого (Марс в термах), але все буде тільки погіршуватись.

7 – ve_ . Без аспектів в межах знаку (Місяць не враховуємо, бо це співупр. кверента). Зараз все погано і страшно, Венера у вигнанні, але через секунду дуги вона переходить в обитель, де на неї чекає Півн. Вузол. Бінго.
США однозначно рулять.

Висновок. Перспективи у Польщі погіршуватимуться з часом, а переїз до США, хоча і пов'язаний зі стресом, дає дуже гарні перспективи.
Поговоріть ще із нею, але якщо дивитись на карту, сумнівів і неоднозначності немає.
These users thanked the author Андрій for the post:
Keeper
Keeper
Повідомлень: 23
З нами з: 23 березня 2023, 08:16
Has thanked: 13 times
Been thanked: 4 times

Re: Запитання про роботу

Андрій писав: 24 березня 2023, 11:50 Отже, в результаті додаткового опитування кверента ми сфокусували питання до самої суті. А суть зводиться до – чи залишатись тут, чи їхати до Америки.
Все, відсікаємо зайве, воно тільки заважає. Їхати чи ні – цієї відповіді вона від нас чекає.

Тоді повністю змінюється алгоритм аналізу карти. Це питання 1 – 7, де стан 1_h , його правитель і динаміка, яка його очікує – це залишатись у Польщі, і дзеркально для США – все, що стосується 7_h і його управителя.
Доми порожні, проїхали.

1 – ma_ . Не перегрин, у своїх термах, ок. Марс не примикає до Сонця, як ви подумали, дивлячись на градуси, мабуть. Сонце швидше, аспект тільки розійшовся. У Марса попереду тільки аспект з Меркурієм – 100% шкідник, спалений, у вигнанні. Крім того, Марс досить скоро (4 гр) іде в падіння.
Отже. Перспективи в Польщі не дуже, зараз наче нічого (Марс в термах), але все буде тільки погіршуватись.

7 – ve_ . Без аспектів в межах знаку (Місяць не враховуємо, бо це співупр. кверента). Зараз все погано і страшно, Венера у вигнанні, але через секунду дуги вона переходить в обитель, де на неї чекає Півн. Вузол. Бінго.
США однозначно рулять.

Висновок. Перспективи у Польщі погіршуватимуться з часом, а переїз до США, хоча і пов'язаний зі стресом, дає дуже гарні перспективи.
Поговоріть ще із нею, але якщо дивитись на карту, сумнівів і неоднозначності немає.
Щиро дякую! Згоден і це круто. Розкажу потім, як у неї складеться.
Відповісти